- Co nowego w tym klubie
-
SICOPHY dołączył do klubu
-
Bruno 81 dołączył do klubu
-
Spoty Warszawa 2018 pierwszy pon. miesiąca 05.11.2018
czarnykurczak odpowiedział riccardoa → na temat → Mazowieckie Dyskusje
Spotom się zmarło? -
KakarottoMui dołączył do klubu
-
gofret dołączył do klubu
-
Spoty Warszawa 2018 pierwszy pon. miesiąca 05.11.2018
RAMA odpowiedział riccardoa → na temat → Mazowieckie Dyskusje
Uaaa.... Kachu kachu.... A ile tutaj kurzu się zebrało. -
Marek dołączył do klubu
-
Pa dołączył do klubu
-
Dawid36rr dołączył do klubu
-
Witam serdecznie, Czy ktoś z Warszawy (Mokotów, Ursynów, Targówek) bądź okolic miałby chęć i sposobność użyczenia interfejsu diagnostycznego? Pacjent to Passat B7, a problem tkwi w zdiagnozowaniu, który (i czy w ogóle to jest to) silniczek od klap sterujących powietrzem padł Po stronie pasażera zimniej niż na Syberii. Tym bardziej teraz... Z góry wielkie dzięki za jakiekolwiek chęci.
-
powiadomienia o postach nie przychodzą marecek widzę fan B5.5 - super! też takiego mam ale jeszcze bardzo dużo miłości potrzebuje żeby go przywrócić do świetności. Mamy zatem pierwszych chętnych. Może ktoś jeszcze się zgłosi?
-
...i cisza... wszyscy na wakacjach albo na kwarantannie?
-
Cześć, uważam, że świetna inicjatywa! Dla mnie sierpień to także fajny początek na "odnowienie" spotkań
-
Kermit666 dołączył do klubu
-
Witajcie, Jako użytkownik aut VW (wcześniej golf, obecnie passat) chętnie od czasu do czasu pogadam w realu gdzieś na mieście. Kilku użytkowników z forum golfa uczestniczy w takich spotkaniach, można to połączyć. Sam osobiście jestem wyjęty chwilowo ze względu na pracę ale od sierpnia jestem dyspozycyjny w 100%. Fajna okazja żeby pogadać. Odzywajcie się
-
dany_47 dołączył do klubu
-
Firma sprawdzona i naprawdę godna polecenia to Diagtronik ul.Wspólna 19, 05-090 Janki
-
Witam wszystkich, Z racji przykrych przygód z ASO, postaniwiłem, że będę korzystać z dobrych fachowców a nie nabijać kasę koncernom. W związku z tym poszukuję dobrego mechanika/warsztatu do obsługi eksploatacyjnej moich dwóch VW: 1. Passat B7 2012r. 2.0 TDI 140KM DSG - tutaj mam do zrobienia rozrząd 2. Sharan II, 2014 4., 2.0 TFSI 200KM DSG - tutaj mam przegląd okresowy, wymiana oleju i filtrów, wymiana oleju DSG Czy możecie polecić jakiegoś fachowca (najlepiej Ochota, Włochy, Raszyn, ale to nie mus) ? Najlepiej ktoś po ASO. Na wszystko będę potrzebował FVAT na firmę. Dzięki
-
anid dołączył do klubu
-
Spoty Warszawa 2018 pierwszy pon. miesiąca 05.11.2018
kardynalski odpowiedział riccardoa → na temat → Mazowieckie Dyskusje
Fort Wola będzie otwarty. Może rok 2021 będzie początkiem spotów, jak za dawnych, dobrych lat?, co Wy na to? -
Dominik92 dołączył do klubu
-
emarcineek dołączył do klubu
-
Witam Gwarancja się skończyła pora wiec poszukać sensownego serwisu nieautoryzowanego w Piasecznie, Warszawie lub południowych okolicach Warszawy. Możecie jakiś polecić albo jakiś odradzić? Dobrze aby znał się na VW a nie był to złota rączka od wszystkich marek. Z góry dziękuję.
-
bol dołączył do klubu
-
Kolejny termin przed nami... Ktoś chętny na spot 26.11.2020 g. 19.00 Parking Macro Aleje Jerozolimskie Warszawa. P.S. Pełny reżim sanitarny... https://www.facebook.com/events/307659507015475
-
leszekikot dołączył do klubu
-
travolta dołączył do klubu
-
Kolejny termin przed nami... Ktoś chętny na spot 29.10.2020 g. 19.00 Parking Macro Aleje Jerozolimskie Warszawa. P.S. Pełny reżim sanitarny... https://www.facebook.com/events/962112034278812/
-
Witam Panowie, Poszukuje serwisu do naprawy radia w moim Pasku B6 (najlepiej Wawa lub okolice) Radio RNS 310 - nie włącza się. Jestem z Wawra.
-
Koval1979 dołączył do klubu
-
Kolejny termin przed nami... Ktoś chętny na spot 24.09.2020 g. 19.00 Parking Macro Aleje Jerozolimskie Warszawa. https://www.facebook.com/events/335429947657154
-
Hafun dołączył do klubu
-
torzech dołączył do klubu
-
Ave Coś próbujemy z kilkoma kolegami rozkręcić https://www.facebook.com/events/486848768647791/486916945307640/?notif_t=admin_plan_mall_activity¬if_id=1582217065141746
-
Mazowiecki off topic czyli pogawędki na tematy różne
mkpol odpowiedział Preziu → na temat → Mazowieckie Dyskusje
-
Elninjo dołączył do klubu
-
Przyzwoitka dołączył do klubu
-
retro33 dołączył do klubu
-
Warsaw Night Racing. Głównie Białołęka Auchan i Targówek M1- pod smykiem. Potem wylot w miasto i przegrupowanie. Lecimy zawsze w wcześniej zweryfikowane miejsca tak by nie było miśków i można było polatać:) Na Pw więcej szczegółów.
-
Kiedy i Gdzie Odbywają się zloty / spoooty w Woj Mazowieckim lub Warszawa ?
kardynalski odpowiedział kiszony56 → na temat → Mazowieckie Dyskusje
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2556041174503535&set=gm.1010376975973542&type=3&eid=ARD_Rz_NKBIrZQVxAtyo1XM0050IpmyR513I3kqfewVObAWDIXauUOyR1Y2OHnOP90RGEb65ZNFvMVuD&ifg=1 Coś nowego? -
chinka01 dołączył do klubu
-
urko dołączył do klubu
-
A Może ktoś by pomógł.......? Potrzeba jest Ustawienia fabryczne Climatronica Dziecko się bawiło i jaaakimś cudem pozminiała nastawy. Warszawa. PW poproszę
-
WNR czyli? :) Kiedyś na Targówku spotykała się frakcja. Na spoty passaciarzy nie udało mi się nigdy dojechać :(.
-
kazmirz_pawlak dołączył do klubu
-
Kiedy i Gdzie Odbywają się zloty / spoooty w Woj Mazowieckim lub Warszawa ?
kiszony56 odpowiedział kiszony56 → na temat → Mazowieckie Dyskusje
Moze jestes Albercik chetny organizuje wieksza grupe na jakis fajny zlot i wrzucenia troche fot na grupe moze znajda sie tacy co przyjada -
?Panowie czy w Mazowieckim coś się dzieje? są jakieś chociażby mini spoty? Może macie ochotę na weekendowe spoty razem z WNR?
-
adamoo83 dołączył do klubu
-
Kiedy i Gdzie Odbywają się zloty / spoooty w Woj Mazowieckim lub Warszawa ?
Albercik odpowiedział kiszony56 → na temat → Mazowieckie Dyskusje
Nie. W Mazowieckim w zasadzie nic się nie dzieje. Najczęściej, jak już w ogóle, to spotykamy się na dwuosobowych spotach technicznych. Ktoś pewnie jest, ale robienie kolejnego dwuosobowego spota raczej nie ma sensu...
