Skocz do zawartości

jedrus

Administrator
 • Zawartość

  7568
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  7

3 obserwujących

O jedrus

 • Urodziny 30.08.1984

Informacje osobiste

 • Imię
  Andrzej
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  WGM

Samochód

 • Generacja
  -
 • Silnik
  Nie passat
 • Rok produkcji
  2016
 1. Mamy chwilowe problemy techniczne, niedługo mamy nadzieję wszystko wróci do normy
 2. Autonomiczne samochody i moralne wybory

  @sly-s2 przyznam, że zawiodłem się na Tobie. Wiedzę pewnie masz i wiesz więcej niż my ale Twoja arogancja zaszła za daleko. Szkoda, mogliśmy pewnie dowiedzieć się więcej niż z wzmianek w mediach o autonomicznych samochodach ale to już zaszło za daleko. Tak samo jak hak64 nie może napisać zdania na forum bez przypominania, że jest ekspertem od wypadków Ty nie możesz napisać zdania bez przypominania innym o swojej wyższości. Jak zdecydujesz, że mógłbyś nam coś ciekawego opowiedzieć to będę nadal obserwował ten wątek a tymczasem darujcie sobie już te wycieczki.
 3. Autonomiczne samochody i moralne wybory

  Można komuś napisać, że nie wie o czym pisze po prostu opisując temat. Poziomy autonomiczności to raczej nic tajnego i mógłbyś się z nami podzielić swoją wiedzą ewentualnie podrzucić linki do literatury Tak samo jak "druga strona" trzyma się swojej wersji tak samo Ty trzymasz się swojej Dobra - ostatnie przywołanie do porządku. Kolejne wycieczki osobiste kończą Wasz udział w dyskusji
 4. Autonomiczne samochody i moralne wybory

  Panowie, obserwuję tę dyskusję od początku i co ciekawe - wasze rozważania są naprawdę ciekawe Darujcie sobie te osobiste wycieczki i naprawdę fajnie będzie się ten temat obserwować. @sly-s2 - jeśli masz większą wiedzę od innych to.. podziel się nią oczywiście w zakresie tego, co możesz mówić. nie wszyscy musimy wiedzieć to, co ty. @hak64 - też nie zachowuj się jakby twoja racja była jedyną pewną. każdy z Was można powiedzieć reprezentuje inny poziom doświadczeń i postrzegania problemu. zróbcie z tego ciekawą dyskusję
 5. @Preziu @Mieszkoc nie zapominajcie, że nie było innych chętnych do organizacji zlotu, więc musieliśmy zgodzić się na jakieś ustępstwa. Nie czepiajmy się już terminu, to obecnie najmniej ważne. @romeo9999 jaki piątek i sobota to czerwiec? Zlot jest 6-8 lipca to jaka sobota może być czerwcem? Chyba, że zmieniłeś termin i nie poinformowałeś? //EDIT a dobra, już odczytałem Twoje intencje - że poprzedni weekend to czerwiec. Tak, to przełom czerwca i lipca - i zloty przeważnie tak wypadały, tzn. ostatni weekend czerwca/pierwszy weekend lipca. Jednak termin jest, podany od początku taki sam więc nie ma się czego czepiać. Coś widać musi być z tą "trzynastką"
 6. Właśnie zaktualizowałem. Aktualne do czasu aż znowu ORGANIZATOR coś zmieni.
 7. podałeś login i hasło  do zmiany  zapłacone  nie działa  ?

  1. Jak już napisałem powyżej - nie 2 tygodnie temu. Zmieniłeś cenę już długo po tym jak dałeś mi formularz do zrobienia i tuż przed tym jak go zatwierdziłeś. Zmiana 2 ostatni wtorek to nie jest zmiana "ponad 2 tygodnie temu". Liczyłeś, że nikt tej zmiany nie zauważy? Jak zwykle zmieniasz coś "po cichu" w temacie, nie dopiszesz komentarza w temacie "zmieniłem to i to - odświeżcie sobie". Oczywiście, że każdy może się pomylić. ALE TY NIE MOŻESZ SIĘ POMYLIĆ SPRAWDZAJĄC NAJWAŻNIEJSZĄ RZECZ W FORMULARZU - CENĘ!!!! Do kogo masz pretensję, że masz tylko parę oczu? Gdy ponad 2 tygodnie temu długo rozmawialiśmy przez telefon i radziłem Ci wziąć kogoś do pomocy, bo sam tego nie ogarniesz przekonywałeś mnie, że tak nie będzie. Teraz okazuje się, że nie potrafisz upilnować ceny w formularzu, którą zresztą zmieniasz cichaczem w przeddzień uruchomienia formularza? Przykro mi, że muszę to wywlekać na forum ale piszesz nieprawdę i po cichu zmieniasz cenę, próbując zrzucić winę na "mały błąd w formularzu". To nie jest, kurwa, mały błąd. To jest ogromny błąd. Chcesz, żeby zaraz CI ktoś zarzucił finansowe kombinacje? Takie rzeczy załatwia się jasno i przejrzyście a nie cichcem edytuje temat. To jest Twoja ostatnia szansa - poprawiam cenę w formularzu. Jeśli ktoś już zapisał się na sobotę i niedzielę i jest tam błędna cena - radź sobie. Ja Ci nie pomogę. Wykorzystałeś ostatnią szansę na pomyłkę. Jeszcze jedna akcja i wszystkie tematy zlotowe oraz formularz idą do kosza a Ty będziesz radził sobie sam. Jak napisałem wcześniej - wyłączam Ci możliwość edytowania czegokolwiek na forum. Chcesz coś zmienić - informujesz któregoś z administratorów co na co zmieniasz i edytują temat za Ciebie.
  2. Ok, okazuje się, że na szczęście cały log jest trzymany - każda zmiana. Proszę, wytłumacz teraz zainteresowanym, dlaczego we wtorek, 13.02.2018 o 19:58 zmieniłeś cenę zlotu za sobotę i niedzielę z 220zł na 270zł i nie poinformowałeś o tym nikogo? Formularz zatwierdzałeś o 6:30 w środę, 14.02.2018. Dlaczego pozwoliłeś uruchomić formularz z niepoprawną wg Ciebie ceną? Dlaczego nie napiszesz przepraszam zmieniłem cenę i nie sprawdziłem formularza? Dlaczego stawiasz mnie w złym świetle, twierdząc, że "w formularzu jest błąd" a nie "zmieniłem cenę w ostatniej chwili i jak zwykle nikogo nie poinformowałem tylko po cichu zmieniłem temat"?
  3. Mamy malutki błąd w formularzu nie nadaje numerów od 1 w górę i drugi pomyła w kosztach nie 220 tylko 270

   1. nie musi nadawać numerów od 1, nie ma to zadnego znaczenia. to tylko liczba, ktora ma identyfikowac, moglaby sie zaczynac od miliona. pomyłka w kosztach? o czym Ty mowisz? formularz sprawdzales i zatwierdzales - bez zastrzezen. dodatkowo - opanuj się człowieku z EDYTOWANIEM TREŚCI. ZOBACZ, CO TY WYCZYNIASZ: wyłączam Ci możliwość edytowania, skąd mam wiedzieć, czy zaraz nie zmienisz ceny znowu i nie będziesz tego zwalał na "błędny" formularz? @romeo9999 zmieniałeś cenę w temacie w ciągu ostatnich kilku dni? Ostatnia szansa, żeby się przyznać. Ściągam backup forum sprzed tygodnia. Jeśli znajdę tam inną cenę za sobotę (taką jak w formularzu) to formularz zostaje wyłączony i oficjalnego zlotu vw-passat.pl XIII nie będzie. Będziesz go robił ale na własną rękę i nie pod szyldem oficjalnego. Oczywiście jeśli ja się mylę - przeproszę Cię tutaj tak samo jak teraz Cię oskarżam. Formularz przed upublicznieniem wysłałem do Ciebie z prośbą o sprawdzenie wszystkiego. Potwierdziłeś, że wszystko działa OK - mam kopię tego potwierdzenia. Zabieram się za ściąganie backupu.
   2. Mamy malutki błąd w formularzu nie nadaje numerów od 1 w górę

    1. siemka pozwoliłem sobie zadzwonić do Ciebie ale nie odbierałeś.

     1. To łaskawie mógłbyś poinformować, że odpowiadasz na moje pytanie. Nie siedzę i nie odświeżam co 5 minut tematu, żeby się dowiedzieć, czy może nie dodałeś odpowiedzi na moje pytanie. Wypada zaktualizować temat i jednocześnie odpowiedzieć na pytanie, zwłaszcza skoro wiesz jak wygląda sprawa.
     2. jak cos to moge zadzwonić

       

      ×