Witam wszystkich forumowiczów!
Ostatnio rodzina zakupiła sobie passata. Od kiedy go mamy, nie działają spryskiwacze. Słychać jak silniczek się załącza, płynu jest full.
Zacząłem szukać czy jest ciągłość na wężykach ale z tego co zauważyłem chyba wchodzą w nadkole - zanim jednak zacznę ściągać zapytam, może chodzi o coś innego albo źle patrzę
Dodatkowo znalazłem takowy wężyk, który patrząc na komorę silnika znajduje się po prawej stronie akumulatora. Nie wiem czy jest on związany z tematem, jednak sądzę, że trzeba go podłączyć gdzieś ?