Witajcie,
Jako użytkownik aut VW (wcześniej golf, obecnie passat) chętnie od czasu do czasu pogadam w realu gdzieś na mieście.
Kilku użytkowników z forum golfa uczestniczy w takich spotkaniach, można to połączyć.
Sam osobiście jestem wyjęty chwilowo ze względu na pracę ale od sierpnia jestem dyspozycyjny w 100%.
Fajna okazja żeby pogadać.
Odzywajcie się