Skocz do zawartości

bol

 • Zawartość

  54
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O bol

 • Urodziny 10.05.1965

Informacje osobiste

 • Imię
  Bolek
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  warszawa

Samochód

 • Generacja
  Nie passat
 • Silnik
  B8 2.0 TSI 220KM DSG6
 • Rok produkcji
  2016
 1. bol

  Aktualizacja map - Discovery Pro

  Moja odpowiedz dotyczyła DP - tak jak w temacie
 2. bol

  Aktualizacja map - Discovery Pro

  Dominikm, Ty masz DP czy DM?
 3. bol

  Aktualizacja map - Discovery Pro

  Dominikm - co to za wersja twojego auta B7 , 210 KM, PROD 2017?
 4. bol

  Aktualizacja map - Discovery Pro

  Ja chyba swoją sformatowałem do nfts. I się zaktualizowało. Ale co znaczy nie Widzi danych nawigacyjnych? Przeprowadziles aktualizacje I jaką wersje map masz zainstalowaną 166 czy 169?
 5. bol

  Aktualizacja map - Discovery Pro

  U mnie przy rozpakowywaniu pokazuje błedy. Juz jest ich 20 a nie rozpakował sie cały plik
 6. bol

  Chłodzenie schowka

  Jaka temperaturę macie w schowku ? oczywiście dobrze gdyby termometr nie był przy wylocie powietrza.
 7. Czy u Was puszki z napojem przechowywane w teoretycznie chłodzonym schowku (przed pasażerem) maja temp. pokojową? Chłodzenie działa słabo. Porównuje to np z Hondą Accord (10 letnią) to w Passacie chłodzenie schowka to pomyłka. Mówimy oczywiście o chłodzeniu w trakcie porównywalnej jazdy a nie postoju.
 8. bol

  Aktualizacja map - Discovery Pro

  Może wiecie kiedy będzie aktualizacja dla map Passat po 2014 DP? poprzednia byla w listopadzie 2017
 9. bol

  Kradzież na "walizkę"

  Czyli w MR2016 nie można wyłączyć ani czasowo ani na stałe otwierania bezkluczykowego do auta?
 10. bol

  Kradzież na "walizkę"

  Próbowałem znaleźć w systemie „otwieranie i zamykanie „ możliwość wyłączenia na stałe Keyless ale takiej możliwości w MR 2016 chyba nie ma.
 11. bol

  Kradzież na "walizkę"

  Logicznie tak powinno być. Chyba w MR 2016 jednak nie działa okresowe zablokowanie keyless
 12. bol

  Kradzież na "walizkę"

  Czy to rozwiązanie jest tez w Passacie MR 2016?, Próbuje znalezc to w instrukcji oraz sprawdzic dzialanie w rzeczywistosci ale nie udaje mi się zablokować tej funkcji
 13. Czy w Kombi Highline boczne szyby w przedziale bagażowym sa podgrzewane? Jest na nich kilka brązowych drucików, ale efektu podgrzewania przy zaparowanej szybie i włączonym ogrzewaniu tylnej szyby nie widać.
 14. Czy ktoś może odpowiedzieć na następujące pytanie: czy w samochodzie z Discovery Pro oraz zestawem telefonicznym Pro można korzystać z internetu nie mając aktywnej usługi Car-net? Oczywiście nie chodzi mi o usługi car-net takie jak stacje benzynowe, miejsca na parkingach raport z samochodu itp. W slot SIM w schowku mam włożoną aktywną kartę telefoniczną. Chciałbym np udostępniać internet tworząc siec bezprzewodową. Czy bez aktywnego Car-net działa wyszukiwanie punktów na mapie online?
 15. Zaskoczyła mnie informacja , która pojawiła się w systemie samochodu o konieczności wykonania przeglądu po 30 Kkm/2latach. Samochód kupiony na początku listopada 2015, przegląd zerowy również na początku listopada 2015r. przebieg 24 Kkm, wymiana oleju dokonana po 20Kkm, auto jeżdżone praktycznie wyłącznie po autostradach i drogach ekspresowych w sposób spokojny. Wg systemu przegląd należy wykonać do 16 września2017. Okazuje się, że 2 lata wg wg VW nie liczą się od zakupu/przeglądu zerowego tylko od daty produkcji. Po sprawdzeniu auto zostało wyprodukowane 16 września 2015r. Czy Wy też tak macie? Ciekawe jest też to iż gdybym kupił auto stojące na placu np 8 miesięcy to 1 przegląd muszę wykonać po 16 miesiącach od zakupu lub 30Kkm w zależności co wcześniej nastąpi. Do tej pory przy różnych samochodach które miałem czas do 1 przeglądu zawsze liczył się od zakupu a nie od wyprodukowania samochodu (oczywiście z uwzględnieniem przebiegu). Tłumaczenie że komputer wyznacza termin przegladu z uwzglednieniem stylu jazdy, zużycia nie przekonuje mnie ponieważ nie ma związku między stylem jazdy a datą wyprodukowania samochodu jest 0 prawdopodobny
×

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności