Panowie, czy ktoś mi doradzi gdzie w okolicach Warszawy i Grodziska Maz. można zakodować świecenie świateł ostrzegawczych w drzwiach b6 (przód). Instalację zrobiłem zgodnie z zamieszczoną w temacie instrukcją (naprawdę łatwo), ale niestety już w jednym warsztacie poddali się przy kodowaniu....
ale robili to nie przez VCDS (i tu jest problem)
?