Skocz do zawartości
Marek

MODUŁ KOMFORTU - Diagnostyka VAG

Rekomendowane odpowiedzi

po jakim czasie przyszedł Wam ten kod z tej strony, bo ja juz czekam ponad godzine i nic... chodzi mi o tą czeska strone z programem motordiag...albo jakby ktos mogł mi przesłac juz odblokowany program albo kod z instalka bede bardzi wdzieczny...

Edytowane przez Dodi79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Math13

Niestety nie mam tak w standardzie. :(

Auto jest z USA i pewno dlatego.

Europejskie wersje mają ta funkcje aktywną.

 

A w module na pewno da się to zmienić tylko nie wiem jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś sposób na włączenie domykania szyb z pilota.

Mam interfejs z USB ale DOS go nie widzi, a ten czeski program pewnie był by dobry ale chyba rejestracja nie działa albo robię coś nie tak. A dokładnie to kopiuje numer z tego programu, wklejam go na stronce i podaje e-mail i wciskam ODESLAT, następnie pokazuje się jakby komunikat, że klucz zostanie przesłany na podany adres i tu się wszystko kończy. OD trzech dni sprawdzam pocztę i nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak by ktoś mógł podesłać mi ten czeski program z jakąś mała instrukcją

A czego tam mozna nie rozumiec.Napisz mi czego nie wiesz????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A dokładnie to kopiuje numer z tego programu, wklejam go na stronce i podaje e-mail i wciskam ODESLAT, następnie pokazuje się jakby komunikat, że klucz zostanie przesłany na podany adres i tu się wszystko kończy. OD trzech dni sprawdzam pocztę i nic.
do kładnie ja mam to samo wiec w czym jest problem???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem w czym problem :P Mail na pocztę gmail.com od razu bez czekania. Przed chwilą rejestrowałem.

 

A czego tam mozna nie rozumiec.Napisz mi czego nie wiesz????

No właśnie :P Tamten post już edytowałem bo był bezsensu.

Edytowane przez lukisio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem w czym problem Mail na pocztę gmail.com od razu bez czekania. Przed chwilą rejestrowałem.

Ja już próbowałem z 10 razy i nic. Jak możesz to prześlij kod który dostałeś może zadziała.

[email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja już próbowałem z 10 razy i nic. Jak możesz to prześlij kod który dostałeś może zadziała.
niezadziala, przed chwilka robilismy to z kumplem, po instalacji programu on mial inny numer seryjny i ja tez i trzeba bylo 2 klucze.

Sprubuj jeszcze raz wyslac to do nich, mi klucz przyszedl zaraz i potwierdzam, ten czeski programik dziala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak coś podaj mi ten swój kod a ja go na jakąś skrzynkę zarejestruje. Może na jakieś poczty to nie działa. Na gmail.com na bank ruszyło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie na pocztę w onecie też szybko przyszedł kod....załóż sobie inną skrzynke pocztową

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z domykaniem szyb z pilota już się uporałem z pomocą Hudzior-a.

Mam moduł komfortu nr 1CO959799B w grupie 8 i 9 mam ustawione na 1 i nadal mi nie mrugają kierunki przy zamykaniu i otwieraniu auta.

Ma ktoś taki sam moduł i te kierunki mrugają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś miał podobną sytuację jak ja:

W warsztacie przy okazji zmiany języka na angielski (pasek sprowadzony z Francji) sprawdzili mi moduł komfortu, wynik - uszkodzony statycznie!!!;-(

Ale wszystko mi działa: szyby, alarm, lusterka, otwieranie od wewn. klapy bagażnika, wlewu paliwa.

Aktywacja i dezaktywacja alarmu jest bez sygnału dźwiękowego (chaciałem to włączyć), tylko są kierunki. Myślałem też o uruchomieniu funkcji domykania szyb, ale skoro uszkodzony - to nie było o czym mówić.

Moduł mam: 1C0959799B (limuzyna). Czy jak wymienię na inny o takim samym kodzie - to będę musiał kodować kluczyki? Jakie inne problemy mogą się pojawić po wymianie modułu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wszystko działa to nie masz czym się przejmować. Ja mam taki sam m.komfortu ale nie wiem czemu nie chcą mi działać kierunki przy włączaniu/wyłączaniu alarmu (kanał 8 i 9 ustawione na 1). Jak masz VAG-a to nie ma problemu włączenie dźwięku (syreny) przy załączaniu/wyłączaniu alarmu. Wchodzisz do m.komfortu(46), kanał 6 i tu pewnie masz ustawione 0 więc zmieniasz na 1 wciskasz test później zapisz i to samo robisz w kanale 7 czyli z 0 zmieniasz na 1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak masz VAG-a to nie ma problemu włączenie dźwięku (syreny) przy załączaniu/wyłączaniu alarmu. Wchodzisz do m.komfortu(46),

pozniej adaptacja - 10 i dopiero

kanał 6 i tu pewnie masz ustawione 0 więc zmieniasz na 1 wciskasz test później zapisz i to samo robisz w kanale 7 czyli z 0 zmieniasz na 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za poprawkę

Adaptacja mi umknęła, ciężko pisać z pamięci

 

A co do mojego powyższego pytania dot. kierunków przy włączaniu/wyłączaniu alarmu. Co może być przyczyną że nie mrugają??

Edytowane przez darekj61

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemam pojecia, jakis bledow niema w module komfortu?

Moze niezapisalo, sprubuj jeszcze raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy może mi ktoś poradzić?

Wymieniłem moduł komforu, kod był identyczny jak w starym i nie działa mi teraz centralny zamek, ale tylko z pilota.Czy wymiana modułu mogła wpłynąć na rozkodowanie pilota?

Oczywiście z kluczyka zamykam drzwi i otwieram.

 

Czekam na informacje.

Edytowane przez yad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy wymiana modułu mogła wpłynąć na rozkodowanie pilota?

Prawdopodobnie tak, zaprogramuj na nowo kluczyki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności