Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Przejeździłem 2 sezony na bluresponse i byłem bardzo zadowolony. Oponki bardzo ciche i świetnie trzymają. Co najważniejsze - ze względu na specyficzny bierznik nie ma takiej możliwości aby opona ząbkowała się.

 

W tym sezonie zmienilem felgi na 16' i już zamówiłem komplet nowiutkich bluresponse 205/60R16.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Andrzej daj znać jak się sprawują. Ja zastanawiam się czy 205/55 czy 215/55

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Dunlopa Bluresponse kupiłem w tamtym roku, i jestem z nich zadowolony, choć wcześniej miałem Vredesteina, który był trochę cichszy w/ g mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Dunlop SP Sport Bluresponse 205/55 R16 91 H :) We wtorek będą, więc i we wtorek zapewne założę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dwa lata jeżdżę na GOODYEAR 205/55 R16 91H EFFICIENTGRIP i mogę polecić, według mnie są ciche i dobrze sprawują się na mokrej nawierzchni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pirelli Cinturato P7 Blue 215/55/R16

Czy ktoś może wypowiedzieć się na temat tych opon...jakieś opinie lub inne konkurencyjne, dodam jeszcze że mam je w cenie około 420 zł/szt.

Czy może Dunlop Sport Bluresponse

Edytowane przez Tommi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam dylemat jakie opony wybrać. Muszę szybko kupić komplet letni w rozmiarze 175/65/14. Nie ukrywam, że budżet niski tak do 600-700 zł. Do tej pory jeździłem zawsze na używkach i nie zwracałem uwagi na markę. Teraz chciałbym kupić nowe opony ale jak człowiek naczyta się opinii na stronach sprzedawców, które być może a bynajmniej w części mogą okazać się pisane na zamówienie czy testów ADAC'a, które po czasie okazują się być sfałszowane to robi się jeszcze głupszy niż przed lekturą. Dlatego liczę na kilka słów Waszej konstruktywnej opinii. Poniżej opony nad którymi się zastanawiam w kolejności ewentualnego zakupu:

 

1. http://www.oponeo.pl/dane-opony/uniroyal-rainexpert-3-175-65-r14-82-t#84339649

2. http://www.oponeo.pl/dane-opony/hankook-kinergy-eco-k425-175-65-r14-82-t#89500164

3. http://www.oponeo.pl/dane-opony/bfgoodrich-g-grip-175-65-r14-82-t#86396184

4. http://www.oponeo.pl/dane-opony/yokohama-blue-earth-ae01-175-65-r14-82-t#87853306

 

Chyba że Macie swoje typy?

Edytowane przez resort25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam uniroyal. Miałem w poprzednim aucie. Teraz śmiga na nich mój ojciec i trzyma się drogi jak poj...na czy to mokra czy sucha nawierzchnia.

 

 

Pany, a ja mam takie pytanie. Kupiłem alusy z oponami 2x Continental Contisportcontact i 2x Continental Contiecocontact. Czy ktoś może ma jakieś doświadczenia z tymi oponami? Czego mogę się po nich spodziewać na suchym/ mokrym?

Edytowane przez pietrek_g

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie

Szukam letnich opon do b7.

Zimówki mam fulda 235/45 R17

Czy polecilibyście coś do 1200-1400zł?

Dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam Panowie

Szukam letnich opon do b7.

Zimówki mam fulda 235/45 R17

Czy polecilibyście coś do 1200-1400zł?

Dzięki za pomoc

Przeczytaj wątek :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam do Was prośbę o pomoc w wyborze letnich opon.Do tej pory miałem komplet Pirelli P7 205/55/r16 91v. Przy wymianie na zimowe, zwrócono mi uwagę ,iż dwie opony są już wyschodkowane i nie nadają się na dalsze użytkowanie. Dwie pozostałe podobno spokojnie dadzą radę na tyle ( rok produkcji końcówka 2011). Chcę zatem dokupić dwie nowe opony i tu mam oczywiście zagwozdkę. Miałem już kupować dwie P7 , ale wielu doświadczonych Kolegów z tego forum poleca Michelina Pilot Sport 3. Na oponeo ich koszt to 395zł za szt, czyli ok 100zł drożej od Pirelli P7- rzeczywiście warta jest dopłaty ?? Również na tym serwisie jest aktualnie promocja Goodyear Efficientgrip Performance 205/55 R16 91 V w cenie 278zł.. Pomóżcie Koledzy bo muszę dokonać zakupu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jestes zadowolony z Pirelli to ja bym takie same dokupil. Szkoda przeplacac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pirelli to generalnie bardzo dobre opony. Miałem je w moim poprzednim autu (Mazda 323f BA) i nie mogłem na nie narzekać.

Gdybyś szukał nada opon, to aktualnie na Motointegrator.pl mają Dunlop SP Sport Blu Response w rozmiarze 205/55R16 w cenie około 267 zł/sztukę, oszczędzasz tam też u nich na transporcie (bo dostawa, odbiór w warsztacie partnerskim jest darmowa). Dunlopy wiadomo - rewelacyjnie się sprawdzają w każdych warunkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

 

Kupiłem opony rozmiar 215/55/16 Uniroyal Rainsport 3 letnie do swojego paska, jestem bardzo zadowolony z cichej jazdy i jak się trzymają na drodze.

 

pozdrawiam super wyglądają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie są za miękkie na zakrętach przy większej prędkości bo słyszałem o nich takie opinie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie.

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Autko idzie jak przyklejone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś jak miałem felgi 15 i zwykłe RainExperty to na zakrętach było miekko. Może sporty już utwardzili. A maja może rant ochronny na felge?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie cena Pirelli P7 na oponeo wynosi 251zł

 

 

Koledzy mam do Was prośbę o pomoc w wyborze letnich opon.Do tej pory miałem komplet Pirelli P7 205/55/r16 91v. Przy wymianie na zimowe, zwrócono mi uwagę ,iż dwie opony są już wyschodkowane i nie nadają się na dalsze użytkowanie. Dwie pozostałe podobno spokojnie dadzą radę na tyle ( rok produkcji końcówka 2011). Chcę zatem dokupić dwie nowe opony i tu mam oczywiście zagwozdkę. Miałem już kupować dwie P7 , ale wielu doświadczonych Kolegów z tego forum poleca Michelina Pilot Sport 3. Na oponeo ich koszt to 395zł za szt, czyli ok 100zł drożej od Pirelli P7- rzeczywiście warta jest dopłaty ?? Również na tym serwisie jest aktualnie promocja Goodyear Efficientgrip Performance 205/55 R16 91 V w cenie 278zł.. Pomóżcie Koledzy bo muszę dokonać zakupu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przejechaniu pierwszego tysiaka zarówno na suchym jak i na mokrym asfalcie (ze śniegiem też miały styczność :luka) na nowym kpl. Barum Bravuris 3 235/45R17 mogę z czystym sumieniem polecić te opony. Dla mnie szczególnie ważny był temat hałasu i jestem mile zaskoczony ! Niżej jak się prezentują (takie aspekty też się bierze pod uwagę podczas zakupu) :ok

 

56a66e2d897a5992med.jpg

 

b185ec3727e33e32med.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności