Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No wiesz za 250 w tym rozmiarze nic lepszego nie kupi. Cos kosztem czegos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja nie kupie juz zadnych innych. Weso mi je polecil i oboje smigamy. Klasa premium i o niebo tansze nic conti pirelli czy gudjery ;) nawet zimowki mam verdki i klasa sama w sobie. Choc kiedys bylem fanem nokiana.

 

Trochę odgrzebię temat, bo rozglądam się i za letnimi i za zimówkami.

Łysy - możesz coś więcej o tych zimówkach, co to za cudo, chwalisz je równie mocno co letnie? Mam ori felgi 17'' (Minneapolis), więc chciałbym i letnie i zimówki mieć w podobnym rozmiarze. Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vredestein seria SnowTrac. Ja mam serię 3 i są zaje...fajne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ostatnie pytanie o zimówkach - to ich dotyczy rozmiar 235/45/17 o którym wspominasz..? Co ciekawe - opinie w sieci mają gorsze niż Snow Tracki wspomniane przez kolegę powyżej, pomimo wyższej ceny.

 

Letnie Ultrac Sessanta też masz w tym rozmiarze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ci pisze swoje odczucia po 2 zimach ;) tak letnie tez mam ten rozmiar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle, ze SnowTrac niestety nie występuje w tym rozmiarze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy proszę o doradę co kupić bo moje już ogranicznika nie mają :o Śmigam na 225/45/17 i chyba przy takich bym chciał zostać chyba że macie inne sugestie chetnie rozpatrzę..

Cena jaką chcę wydać maax 1000zł . Dzięki z góry

 

Ja jeżdżę na uniroyal rainsport 3, w tym samym rozmiarze co Ty chcesz, są zajebiaszcze, tylko że musiałbyś ze 3 stówki dołożyć, ale myślę że warto. Na mokrej nawierzchni trzymają się asfaltu jak grubas paczki chipsów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy Fulda Ecocontrol HP są oponami godnymi polecenia czy lepiej szukać czegoś innego w tej cenie?

Patrząc na oznaczenia to ma B/C/68dB wiec klasa średnia.

 

mam posiadam, pierwsze co to ciszzzzza przyjemna na oponkach, warte ceny nie sprawia problemow na mokrym itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chiniol jakis. Nie kupuj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chiniol jakis. Nie kupuj.

 

więc jakies moze propozycje w cenie 700-800pln (mało jezdze i wyłacznie w pl)mowimy o komplecie oczywiscie 4szt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uniroyal RaineExpert 3 masz już za ok. 180zł/szt.

 

 

http://www.oponeo.pl/wybierz-opony/s=1/letnie/t=1/osobowe/p=5/barum,falken,fulda,kleber,uniroyal/r=1/195-65-r15

Edytowane przez pietrek_g

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To już bym wolał jakieś znanej firmy używki niż taki wynalazek za 600 zł :fajny

 

Potwierdzam. Miałem dwie sztuki chińskich na tył i na mokrym trzeba było się modlić przy większych prędkościach. Jeżeli chodzi o oponki, to tu wolałbym nie oszczędzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Potwierdzam. Miałem dwie sztuki chińskich na tył i na mokrym trzeba było się modlić przy większych prędkościach. Jeżeli chodzi o oponki, to tu wolałbym nie oszczędzać.

 

Macie rację ..zycie ma sie jedno:przestraszony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

proszę o podpowiedź czy szukać uniroyal RAINSPORT 3 używanych czy nówek? Szukam 225/45/17 ale prosze też o podpowiedź czy mogą być 205/50/17, jesli tak to jaka jest różnica podczas jazdy? Jestem nowy, prosze nie ciskać tylko konkretnie odpowiadać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej,

 

do passata B6 bliski jestem takiego zakupu: Dunlop SP SPORT BLURESPONSE 205/55 R16 91 V - B, A, 1, 68dB

cena około 240PLN

kupować, czy jednak coś innego polecacie w podobnej cenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod kolegę wyżej. Też rozmiar 205/55 R26 91V. Continental ContiPremiumContact 5, Michelin Primacy 3 czy Dunlop SP Sport Blueresponse? I jeszcze jedno pytanie. Jest sens szukać opon w tym rozmiarze z rantem ochronnym na felgę czy przy profilu 55 nie ma to większego znaczenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://e-katalog.intercars.com.pl/#/produkty/3313333332200-225|45R17_LOBA_94V_BRAV3-opona-letnia-osobowa-17-cala.html

 

Panowie co sądzicie na temat tych opon? Możecie polecić jakieś inne w tym rozmiarze i podobnej cenie?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności