Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A trzeba było te zamówić vredestein ultrac sessanta to byś zobaczył co to przyczepność na mokrym ;)
Łysolku opowiedz mi coś o tych papuciach bo jestem w fazie kupna letnich opon.Polecasz je? Rozmiar 205/60/15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie kupie juz zadnych innych. Weso mi je polecil i oboje smigamy. Klasa premium i o niebo tansze nic conti pirelli czy gudjery ;) nawet zimowki mam verdki i klasa sama w sobie. Choc kiedys bylem fanem nokiana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam w moim rozmiarze ale nie ma 205-60-15 :paker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

One chyba od 16 albo i 17 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pozostaje mi Goodyear Efficientgrip Performance

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Weso mi je polecil i oboje smigamy
A który z was jest mamusią :hmm :lol3 :lol3

Co do vredesteinów to potwierdzam to co napisał(a) Damian(a). Super opony, bardzo komfortowe i stosunkowo ciche jak na ten kształt bieżnika. Rewelacyjne na mokrym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A który z was jest mamusią :hmm :lol3 :lol3

Co do vredesteinów to potwierdzam to co napisał(a) Damian(a).

Haha rozbawiles mnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Haha rozbawiles mnie :D

ju łelkom :)

To pozostaje mi Goodyear Efficientgrip Performance
jak nie vredesteiny to idź w micheliny. Inne opony to strata czasu :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ju łelkom :)

jak nie vredesteiny to idź w micheliny. Inne opony to strata czasu :).

 

Mógłbyś rozwinąć swoją myśl? Miałem w byłym B5 GoodYeary EfficentGrip i byłem zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szczupak jak verdków nie ma w twoim rozmiarze to weź te http://toyotires.com/tire/pattern/proxes-t1r-ultra-high-performance-summer-tires ja miałem w swoim B5 - 4 sezony dałe rade a auto z momentem 380 niutów.

Łysiutki a ile kosztuja te opony są w moim rozmiarze? wytrzymaja tyle co GoodYear?

Kruca fiks nie moge znależ w moim rozmiarze......

Edytowane przez szczupak28

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No te juz powinny byc. Dobrze szukaj. Nie pamietam ile placilem ale porfela ci nie wyplucza. 4 sezony zrobisz spokojnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam , chce kupic micheli primacy hp , a na jednej aukcji jest napis A0 ze niby homologacja audi , oco z tym chodzi http://allegro.pl/4x-nowe-205-55r16-michelin-primacy-hp-2014-niemcy-i4964296428.html

 

z homologacją w praktyce chodzi o to, że do samochodu danego typu i marki producent sugeruje zakładanie określonych opon. Jeżeli ich nie założysz możesz mieć problemy np. z gwarancją.

Z drugiej strony do samochodu innej marki można założyć opony homologowane - nie będzie żadnej odczuwalnej różnicy.

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

warte rozważenia są jeszcze Dunlop SP Sport Maxx RT, bardzo ciche i całkiem niezłe na mokrym. Goodyear niedawno ogłosił, że wprowadza na rynek Efficentgripy Performance z etykietami AA w kilku rozmiarach - nie wiem niestety kiedy wchodzą do sprzedaży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie chce zakupić na lato oponki uniroyal rainexpert, przeglądam allegro i widzę duże różnice w cenach. to wynik marży jaką nakłada sklep czy może coś innego?

chodzi mi czy np te oponki http://allegro.pl/opony-letnie-uniroyal-rainexpert-195-65r15-hit-i5010519403.html

są w czymś gorsze od tych http://allegro.pl/4x-opony-uniroyal-195-65r15-91h-rainexpert-2014r-i5007540664.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te z 2014 wyjątkowo drogie. Można je znaleźć poza Allegro w zdecydowanie lepszej cenie.

 

Zresztą w tej cenie warto rozważyć inne opony np. Dunlop Sport Bluresponse 195/65 R 15 91H czy Goodyear Excellence 195/65 R 15 91V - mają zdecydowanie lepsze parametry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Żeby nie zakładać nowego tematu zapytam tutaj bo tematyka ta sama.

Co sądzicie o oponach wielosezonowych (całorocznych) ? Czy są one coś warte ?

Pytam po prostu z ciekawości bo "kończą" mi się letnie jak i zimowe i taka mi myśl przeszła przez głowę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przerabiałem temat szkoda zachodu i kasy, opony słabo się spisuja tak w lecie jak i w zimie.

 

Dzięki za pomoc. Potwierdzi ktoś jeszcze wersję kolegi ?

bodino te całoroczne miałeś jakiejś dobrej firmy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok jeszcze raz wielkie dzięki za pomoc. Jakby ktoś się jeszcze na ten temat wypowiedział to byłbym bardzo wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ok jeszcze raz wielkie dzięki za pomoc. Jakby ktoś się jeszcze na ten temat wypowiedział to byłbym bardzo wdzięczny.

 

ja się podepnę pod wypowiedź bodino. Nie polecam, bo "jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego..." i w temacie opon wielosezonowych wg mnie to określenie się w pełni sprawdza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności