Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Masz rację. Pośpiech i źle przeczytałem nazwę opony. Chodziło mi o Continental ContiPremiumContact 5. Wygrały w teście ADAC chociaż nie wiem czy te testy są coś warte.

 

są warte, i to myślę że grube pieniądze dla koncernów :lol im bliżej pierwszego miejsca tym cena wyższa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zakupiłem tureckie petlas w rozmiarze 17 jestem happy opona cicha prowadzi się super bieżnik fajny i cena dobra .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam 17" 225/40 albo 45 nie pamiętam a w piwnicy leżą :) hałas jak dla mnie żaden tzn zwykłe toczenie się kół moim zdaniem są naprawdę ciche i warte polecenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
są warte, i to myślę że grube pieniądze dla koncernów :lol im bliżej pierwszego miejsca tym cena wyższa ;)

 

Dlatego właśnie staram się z dystansem podchodzić do wszystkich testów. Co do cen to jednak wszystkie opony w tym rozmiarze z lepszych marek są mniej więcej w zbliżonej cenie. I stąd właśnie moje pytanie czy warto je kupić, czy może jest coś lepszego? Zależy mi głównie na dobrym zachowaniu opony na drodze. Lekki wzrost spalania czy trochę większe zużycie mają dla mnie drugorzędne znaczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, mi nie są potrzebne testy żebym wiedział, że Continental, Michelin, Dunlop czy Goodyear to bardzo dobre opony sprawdzające się w różnych warunkach. Fakt, trzeba trochę więcej zapłacić - ale bezpieczeństwo nie jest tanie. Poza tym zwrócą się w dłuższej żywotności.

 

Oczywiście że warto. Szczególnie, że teraz w wielu sklepach są przeceny na letnie ogumienie. Można więc nieźle oszczędzić.

 

Dokładnie, teraz jest dobry okres na zakup opon letnich. Na motointegrator mają obecnie sporo dobrych ofert. Ceny od połowy marca będą systematycznie rosły. Ot taki cykl, koniunktura.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, mi nie są potrzebne testy żebym wiedział, że Continental, Michelin, Dunlop czy Goodyear to bardzo dobre opony sprawdzające się w różnych warunkach

 

Nie zrozumieliśmy się chyba. :) Ja wiem, że te opony są bardzo dobre. Chodzi mi tylko o to, które z tych są najlepsze bo jakaś różnica pewnie nimi jest. Mój wybór na razie padł na Continentale i dlatego pytam, czy może któraś z innych opon w tej klasie jest może lepsza np Bridgestone, Michelin, Dunlop, Goodyear, Pirelli, Uniroyal itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uniroyal to już półka niżej. To już prędzej Vredestein.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uniroyal i Vredestein są w bardzo zbliżonych cenach ale w różnych klasach usytuowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Uniroyale miałem na poprzednim aucie, a przed sprzedażą przerzuciłem je do auta ojca i śmigają już 6-ty rok (taki z nich byłem zadowolony). Na pasku mam 2 zimówki Vredestein. Zobaczymy ile wytrzymają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kupiłem GoodYear lato Efficentrgrip 205-60-15 na hurtowni.Cena 910zł/4szt.DOT 0315

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jezdziłem na uniroyal rally 550 i rainsport 2 i uważam za super opony rozmiary 205/55/16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

dzisiaj zamowione takie oponki na lato: Goodyear Efficientgrip Performance 205/60 R 15

będą dobre ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będą będą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj kupiłem GoodYear lato Efficentrgrip 205-60-15 na hurtowni.Cena 910zł/4szt.DOT 0315

 

 

dobrą cene dostałeś, nawet niezłą :) ja po 315 za szt.

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Będą będą ;)

 

i gra :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku kupiłem 4x DUNLOP SP SPORT BLURESPONSE 205/55R16

Przejechałem ponad 20k km, nie widać jak na razie aby opony były zużyte, w samochodzie jest cicho, bardzo dobrze zachowują się w zakrętach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że nie do końca ten dział. jednak chcę zapytać czy ktoś kupował w tej firmie opony? Nie było problemów z wysyłką?

 

http://polskihurtopon.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Zacznę trochę z innej beczki. Co powiecie o oponach z serii Platin? Rozglądam się ostatnio trochę, bo mam zamiar skończyć z używkami i wpadły mi w oko, niemieckie, cena przystępna.

Albo jak macie do polecenia coś innego chętnie zapoznam się ze wszystkimi opiniami (195/65/15").

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czułem taką odpowiedź :) nie miałem wcześniej czasu poczytać teraz zobaczę ale i tak dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Przeczytałem ten temat i z kilku opon pomóżcie mi wybrać tą jedyną, bo brakuje mi tej kropki nad i.

Skupiałem się nad tym aby opona była w miarę cicha i dobrze trzymała się na mokrej jak i na suchej powierzchni.

 

Udało mi się zmieścić do max 200zł i nawet ciekawe promocje są teraz na oponeo:

 

Uniroyal - RainExpert 3 (następczyni zwykłej RainExpert, mało opinii ale podobno ma być lepsza od jej poprzedniczki)

Fulda - ECOCONTROL HP

Dębica - Presto

Sava - INTENSA HP

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.

 

Przeczytałem ten temat i z kilku opon pomóżcie mi wybrać tą jedyną, bo brakuje mi tej kropki nad i.

Skupiałem się nad tym aby opona była w miarę cicha i dobrze trzymała się na mokrej jak i na suchej powierzchni.

 

Udało mi się zmieścić do max 200zł i nawet ciekawe promocje są teraz na oponeo:

 

Uniroyal - RainExpert 3 (następczyni zwykłej RainExpert, mało opinii ale podobno ma być lepsza od jej poprzedniczki)

Fulda - ECOCONTROL HP

Dębica - Presto

Sava - INTENSA HP

 

Pozdrawiam!

 

Piszesz że chcesz w 200zł za oponę się zmieścić. Jaki razmiar tej opony?

promocje to były w styczniu. Za te opony płaciłem 380zł/szt a zobacz ile teraz chcą

http://www.oponeo.pl/dane-opony/uniroyal-rainsport-3-215-55-r16-93-v#86000153

 

jak chcesz oponę za 200zł to kormorana kup :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności