Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

halo pancoki, to jest wątek o master sport a nie o robieniu zbiezności ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Jestem zmuszony wymienić kpl. wahaczy ( MASTER SPORT )w moim pasku i chciałbym zapytać Was, czy znacie jakiegoś sprawdzonego sprzedawcę na allegro który takimi kompletami handluje? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie do wymiany lewa strona górna i myślę że decyzja będzie na MS,jeden za 79zł,przesyłka gratis bo odbiorę u mnie w mieście osobiście.Jak kupiłem moją furkę to miała przejechane 200000 km i nic kompletnie nie było słychać a teraz mam 244800 km i tylko padły lewe górne lub jeden z nich.Nie jestem pewny ale to chyba dopiero pierwsza wymiana wachaczy w moim pasku.

Jest to możliwe?????widzę że jest tłoczony znak Audi.:zeco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Jestem zmuszony wymienić kpl. wahaczy ( MASTER SPORT )w moim pasku i chciałbym zapytać Was, czy znacie jakiegoś sprawdzonego sprzedawcę na allegro który takimi kompletami handluje? Pozdrawiam

Najlepiej poszukaj blisko siebie;)

Tylko oficjalny sklep i cena żeby była w miarę!

Ograniczysz problemy i koszt wysyłki, w razie reklamacji pojedziesz osobiście.Sklepy zazwyczaj tylko pośredniczą w sprzedaży, a gwarantem jest producent:)

Oczywiście podstawą gwarancji jest pieczątka warsztatu bądź rachunek!

A jeśli szukasz dobrej ceny na Alledrogo koło Krakowia w Wieliczce maja kpl. za 599zł z 2 letnią gwarancją!

http://moto.allegro.pl/item1095912631_wahacze_zestaw_audi_a4_a6_passat_b5_po_2002_roku.html

Tylko ta aukcj ato wahacze do 3BG!!!

Pozdrawiam!

 

---------- Post added at 10:29 ---------- Previous post was at 10:27 ----------

 

A tu jeszcze jeden:

http://moto.allegro.pl/item1091160434_komplet_wahaczy_master_sport_audi_a4_a6_passat_b5.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Jestem zmuszony wymienić kpl. wahaczy ( MASTER SPORT )w moim pasku i chciałbym zapytać Was, czy znacie jakiegoś sprawdzonego sprzedawcę na allegro który takimi kompletami handluje? Pozdrawiam

Witam! Kolego polecam ci oto tego sprzedawcę :

http://allegro.onet.pl/item1087577653_kpl_wahaczy_master_sport_a4_a6_superb_vw_passat.html

Ja osobiście u niego kupuję i jestem bardzo zadowolony, ceny ma przystepne, ja śmigam już 2 rok na masterach i to po dziurach i jest ok. Oby tak dalej.

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj z tego źródła http://www.allegro.pl/item1071707624_zestaw_wahacze_audi_a4_a6_passat_b5_master_sport.html nabyłem komplet MS a do sklepu wybrałem się osobiście.

Dodatkowo kupiłem nowe amory Bilsteina, ale po tym wszystkim co przeczytałem - zacząłem sie zastanawiać czy dam radę 2 lata polatać moim paskiem :/ Jedni piszą, że wymienia się co tłucze drudzy że nie... maskara. Myślę, że to kwestia finansów. Ja postanowiłem wymienić wszystko bo chcę mieć spokój(nieuzasadniony optymizm ;) ), rozważałem nawet kupno LEM, ale bałem się natrafić na produkt z tej samej chińskiej fabryki co MS.

 

Za 2 tygodnie zakładam w zaprzyjaźnionym zakładzie. Dam znać tak po 5 tysiącach czyli za jakieś 2 miesiące ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W maju założyłem MS, po przejechaniu 10 tysi i kontroli przy okazji przeglądu wszystko OK. Wymieniałem również końcówki drążków, mimo niskich ocen - (patrz wstecz), u mnie nie mają luzu. Nie jeżdżę przesadnie szanując zawieszenie. Jeżeli dojadą do 20 tysi, to można powiedzieć, że stosunek ceny (570 PLN) do jakości jest korzystny. Poza tym wiadomo że nie pada jednocześnie cały kpl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolega zrobił na MS swoją audiczką A4 ponad 40 tyś. km. po niezbyt ciekawych drogach bo mieszka na tzw. zadupiu więc jego wynik uważam za zupełnie przyzwoity.

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niedawno zakupilem MS ale jeszcze nie zmienilem,jezdze na 18 calach niski profil to bardzo mnie ciekawi ile na MS pojezdze komfortowo i dam znac.W opolskim drogi tragiczne wiec chyba predko sie odezwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry kierowca i na drzwiach od stodoły pojedzie:] słyszał ktoś kiedys o tym?dlatego u jednego sypie sie coś po 10tys. a inny zrobi na tym 4 razy tyle proste i logiczne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobry kierowca i na drzwiach od stodoły pojedzie:] słyszał ktoś kiedys o tym?

Słyszał, to było o pilotach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na febi mam już przejechane 30tys i na razie cisza.testuje też MS ale tylko jedną sztuke.zobaczymy czy warto było kupować ten wynalazek MS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MS 20 tyś w większości po Warszawie i cisza. Jak dla mnie przebicie cenowe jest 3:1 LM:MS zwieszenie kupiłem za niecałe 400 stówki (netto) rachunek jest prosty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
MS 20 tyś w większości po Warszawie i cisza. Jak dla mnie przebicie cenowe jest 3:1 LM:MS zwieszenie kupiłem za niecałe 400 stówki (netto) rachunek jest prosty.

 

A czy wie ktos na pewno czy zawieszenie do standardowego zawieszenia jest takie samo jak i do 1BE? Czy moze roznica jest tylko w sprezynach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zacząłem testować MS od wczoraj ale tylko założyłem 2 górne lewy przód choć tak szczerze padnięty był ten prosty ale postanowiłem wymienić od razu dwa górne i testujemy:manga. Przejechane mam 155320 mil powiem że zrobiło to na mnie wrażenie po takim przebiegu jak na razie tylko jeden padł.

ok test czas zacząć :zeco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja juz po wymianie calego kompletu MS,wrazenia na dzien dobry sa ok,zobaczymy jak dlugo tak bedzie ma 18"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w moim aucie ma MS cały kpl. wymieniony, przejechałem na nich już ok 6 tys. jak na razie ok. choć nie oszczędzam auta.Brat w superb miał LM i zrobił z 40tys .Teść założył rok temu FEBI wczoraj już pomstował ten zakup(1500zł ),po 20 tyś górne do wymiany.Ojciec w a4 przelatał chyba z 30-35tyś na LM i

już się skończyły, teraz ma zamiar założyć MS choć myśli o DEKERMANACH , jak by te ostatnie założył to w rodzinie byłby dobry test wahaczy.Choć już z autopsji widzę, że nie warto przepłacać bo nasze dziury pochłoną każdy produkt a cena np.MS a LM spora

dodam

ojciec założył febi

Edytowane przez chmielo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie co kolega napisał wyżej .= ja tez MS i już zrobiłem na nich 15 tyś i jest ok polecam jak za tą cenę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio widziałem zestaw MS z mniejszym sworzniem dla samochodów od 2003 roku, wcześniej tego nie było. Cena coś ok 650PLN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to nadeszła kolej na wymianę mojej zawieszki... Jutro zamawiam górne wahacze MS bo jak widać po wielu wątkach na wielu forach - to najlepszy kompromis między jakością i ceną! POZDRO!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności