Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

I co koledzy warto kupić zestaw ms? Widzę że zdania są podzielone A niedługo chce się brać za swoje zawieszenie, gdzie kupować? Polecacie jakiegoś allegrowicza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, adik3x napisał:

I co koledzy warto kupić zestaw ms? Widzę że zdania są podzielone A niedługo chce się brać za swoje zawieszenie, gdzie kupować? Polecacie jakiegoś allegrowicza?

W dziale komercyjnym masz zaufanych sprzedawców. Myślę że lepiej dołożyć 3 stówki i zainwestować w RTSa jeśli chcesz auto dłużej potrzymać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, bmateuszd napisał:

W dziale komercyjnym masz zaufanych sprzedawców. Myślę że lepiej dołożyć 3 stówki i zainwestować w RTSa jeśli chcesz auto dłużej potrzymać. 

no jasne, to w ogole nie ma co dyskutowac, tym bardziej ze bede robil sam wiec pare ladnych stowek bede do przodu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Czytam co jakiś czas artykuły o MS i innych tańszych odpowiednikach, padają a ludzie biorą nadal bo tańsze i może się uda przejechać 20, 30 tys. wiele osób pisze przejechałem 10 tys i cisza. ( trochę mało km) Napisałem w 2010 że założyłem całą górę febiego. Teraz mam na nich zrobione 130 tys. i mogły by pewnie jeszcze pojeździć, ale wymieniałem teraz przekładnię kierowniczą i mechanik powiedział że widzi po tulejach że zdało by się tą górę wymienić bo i tak będę robił zbieżność. Więc na pewno kupię febiego,  bo jak mam się użerać z reklamacją albo słuchać stuków i wymieniać co chwilę i płacić to mam to gdzieś. Febi nie jest taki drogi jak Lemforder a polecam w 100 %. 

pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasek po przeglądzie technicznym. Zawieszenie OK. Jak już pisałem, wymienione były przy 62 tysiącach przebiegu na MS górne wahacze po prawej /założyłem Meyle na szybko, bo tylko takie miałem od ręki/, przy 72 tysiącach lewy banan /wymieniony na Master Sport oczywiście/ :)  /sam wcześniej uszkodziłem na nim osłonę gumową przy wymianie przegubu/, teraz przy przebiegu na Master Sportach 81 tysięcy reszta jest OK. Jeśli będę wymieniał, to tylko na Master Sport :)

Edytowane przez kocio128

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2017 o 09:26, bipop napisał:

Z tego co mi wiadomo to są dwa rodzaje sworzni ale na wahaczu prostym a nie na bananie. Zawieszenie kupiłem po nr VIN. Co się okazało że jakby z taśmy zjechał 3 auta wcześniej miałbym ten drugi sworzeń i było by taniej o 50 PLN. Tulejka nie wygląda na dorabianą. Dodam jeszcze że wahacze które demontowałem były oryginalne VW. 

miałem ten sam problem w 2002 roku wychodziły dwa rodzaje sworzni wahacza prostego dolnego pod amor . jeden sworzeń jest węższy a drugi grubszy . Tak jak pisze kolega najlepiej kupować po Vinie. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Górne MS poddały się po 80kkm z kawałkiem, jak na auto eksploatowane jedynie w mieście na taryfie wynik przyzwoity.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołożone 9 tysięcy przebiegu, czyli ogółem na zawiasach MS 90 tysięcy km - Master Sport nadal się broni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MS nadal się broni. Ogółem już 98 tysięcy km na MS - przegląd bez problemu. Tylko miasto i dosyć dziuraw drogi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długo nie pisałem /dwa lata/. Dołożone 10 kkm czyli razem już 108 tysięcy km na Master Sport - wszystko OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ,również zastanawiałem się nad MS ale wybór padł na Reinhoch (przepraszam jeżeli źle wpisałem nazwę) jak na razie 15tyś bez uwag Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności