Skocz do zawartości

Buszmen

  • Liczba zawartości

    3992
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Statystyki sprzedającego

  • 0
  • 0
  • 0

O Buszmen

  • Urodziny 09/28/1979

Informacje osobiste

  • Imię
    Buszmen
  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miejscowość
    obok Bazyliki Bożogrobców:)

Samochód

  • Generacja
    Nie passat
  • Silnik
    Nie passat
  • Rok produkcji
    ---

Ostatnie wizyty

3030 wyświetleń profilu
  1. Buszmen

    Alkoholowy Kącik Passata

    A taki popularny niegdyś wątek...?
  2. Buszmen

    Alkoholowy Kącik Passata

    Brygada! Zatecky i Probably po razie ?
  3. Buszmen

    Alkoholowy Kącik Passata

    Znowu Budweiserek Za dalszą część urlopu Na pohybel wszystkim. To jest dobry toast, co?
  4. Buszmen

    Alkoholowy Kącik Passata

    Żywiecki Porter, Lech Bloody orange a teraz tani łiskas z colą :drinks
  5. :drinks: za IKONY...!!!

  6. Buszmen

    Alkoholowy Kącik Passata

    Żebyście sobie nie pomyśleli, że opuściłem łez padół , to Wasze zdrowie Zimniutki Budweiser i lampucerka...yyyy lampeczka Budafok'a Za IKONY!!!
  7. polo ale nie patrz na komputer, bo się nerwowy zrobisz, nie będziesz mógł spać i drżenie rak nie pozwoli Ci sikać na stojąco Zatankuj, pojeździj i tyle Te silniki lubią paliwo i tyle, a odwdzięczają się przyzwoitymi osiągami i bezawaryjnością. A więcej niż zatankujesz, to i tak nie spali A na poważnie, mGas o kórym pisał motkra, zdecydowanie godny polecenia!!!. Lambda zamiennik Bosch około 200-250zł, ale sprawdź koniecznie spalanie benzyny!
  8. Wieczór Zdrówko wszystkich piweczkiem z jakże "oryginalnej" szklaneczki Generalnie potwierdzam, ale można "wycisnąć" 16 :-D
  9. I się udało. Rzadko ale z przypierdem W domu byliśmy koło pierwszej... Szkoda, że "Tatka polka" nie mogła przyjechać... Dzięki za udane spotkanko P.S. fajne te szklaneczki mają w Soli...
  10. Buszmen

    Alkoholowy Kącik Passata

    Kuźwa... dawno mnie tu nie było To może whiskas z colafką :drinks: Czarny Grant's jak by kto pytał Oczywiście za "IKONY" Ileż to hasło ma lat...
  11. Witaj zabójco, morderco utylizatorze Na nic czasu nie ma, Panie otwieram rano oczy, patrzę, a tu już wieczór Ale tak na serio, to w jakimś okresie wiosenno- letnim, możemy ciachnąć jakiego grilla u mnie w ogrodzie;) Mam kilka łopat, sztychówek, ze dwie siekiery i piłę łańcuchową, więc mógłbyś El Mariano rozwinąć skrzydła P.S. i kilkanaście arów na kopanie dołków Aaaaa dzięki skarlała suko, teraz dopiero zauważyłem
  12. Chapaj dzidąga pałomacie:lol Ty w razie w/w spota, wytnij jeszcze w kapturze otwór na dziobie:lol Oczywiście z ukłonami dla małżonki...:DD
  13. Tylko nie taki gejowski jak Juzka Już wiem wszystko:-D Spot w Miechowie w Bazylice Grobu Bożego, obowiązkowy element stroju , kaptur z wyciętymi oczami
  14. Żyję, żyję, ale daleko, i intensywnie:D:D:D No fotka rzeczywiście z czasów dawnych:D W ramach aktualizacji, dorysuj mi zarost
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności