-
Liczba zawartości
3992 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
-
A taki popularny niegdyś wątek...?
-
Brygada! Zatecky i Probably po razie ?
-
Znowu Budweiserek Za dalszą część urlopu Na pohybel wszystkim. To jest dobry toast, co?
-
Dobry wieczór!
-
Żywiecki Porter, Lech Bloody orange a teraz tani łiskas z colą :drinks
-
Żebyście sobie nie pomyśleli, że opuściłem łez padół , to Wasze zdrowie Zimniutki Budweiser i lampucerka...yyyy lampeczka Budafok'a Za IKONY!!!
-
polo ale nie patrz na komputer, bo się nerwowy zrobisz, nie będziesz mógł spać i drżenie rak nie pozwoli Ci sikać na stojąco Zatankuj, pojeździj i tyle Te silniki lubią paliwo i tyle, a odwdzięczają się przyzwoitymi osiągami i bezawaryjnością. A więcej niż zatankujesz, to i tak nie spali A na poważnie, mGas o kórym pisał motkra, zdecydowanie godny polecenia!!!. Lambda zamiennik Bosch około 200-250zł, ale sprawdź koniecznie spalanie benzyny!
-
Wieczór Zdrówko wszystkich piweczkiem z jakże "oryginalnej" szklaneczki Generalnie potwierdzam, ale można "wycisnąć" 16 :-D
-
I się udało. Rzadko ale z przypierdem W domu byliśmy koło pierwszej... Szkoda, że "Tatka polka" nie mogła przyjechać... Dzięki za udane spotkanko P.S. fajne te szklaneczki mają w Soli...
-
Kuźwa... dawno mnie tu nie było To może whiskas z colafką :drinks: Czarny Grant's jak by kto pytał Oczywiście za "IKONY" Ileż to hasło ma lat...
-
Witaj zabójco, morderco utylizatorze Na nic czasu nie ma, Panie otwieram rano oczy, patrzę, a tu już wieczór Ale tak na serio, to w jakimś okresie wiosenno- letnim, możemy ciachnąć jakiego grilla u mnie w ogrodzie;) Mam kilka łopat, sztychówek, ze dwie siekiery i piłę łańcuchową, więc mógłbyś El Mariano rozwinąć skrzydła P.S. i kilkanaście arów na kopanie dołków Aaaaa dzięki skarlała suko, teraz dopiero zauważyłem
-
Chapaj dzidąga pałomacie:lol Ty w razie w/w spota, wytnij jeszcze w kapturze otwór na dziobie:lol Oczywiście z ukłonami dla małżonki...:DD
-
Tylko nie taki gejowski jak Juzka Już wiem wszystko:-D Spot w Miechowie w Bazylice Grobu Bożego, obowiązkowy element stroju , kaptur z wyciętymi oczami
-
Żyję, żyję, ale daleko, i intensywnie:D:D:D No fotka rzeczywiście z czasów dawnych:D W ramach aktualizacji, dorysuj mi zarost
