Skocz do zawartości

Duży

Administrator
 • Zawartość

  6813
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

O Duży

 • Urodziny 22.11.1974

Informacje osobiste

 • Imię
  Paweł
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Karlino (zachodniopom.)

Samochód

 • Generacja
  B7
 • Silnik
  B7 2.0 TDI 170KM DSG
 • Rok produkcji
  2011
 1. wyciek płynu chłodniczego

  Jeżeli węże miękkie następnego dnia po jeżdżeniu, nie ma psyknięcia przy odkręcaniu korka ani bąbelków przy przelewaniu się płynu, to raczej nie uszczelka. Głowica była planowana, płaciłem 6 lat temu 1000 zł brutto.
 2. wyciek płynu chłodniczego

  Absolutnie nie, ja miałem padniętą UPG i nic mi nie dymiło na biało. Nie miałem żadnych objawów, o których pisałeś. Sprawdzałeś twardość węży? Bąbelki w zbiorniczku wyrównawczym?
 3. Regulacja głośności BT pojawia się u mnie w momencie, gdy tel. jest sparowany z autem. Wpadłem na to bo komunikaty z Yanosika miałem za cicho, gdy wszedłem w ustawienia głośności, to zauważyłem dodatkowy suwak od BT.
 4. Sprawdź głośność BT w telefonie. Miałem jak Ty, do momentu aż odkryłem, że w telefonie mogę regulować głośność połączenia BT
 5. Glinna 2017

  Nic nie kombinuj Adam, dobrze jest. Gdyby organizował spota kto inny byłoby identycznie.
 6. Mnie przy przeglądzie poinformowano o akcji i pytano o zgodę. Zgody nie wyraziłem, co zaznaczono na formularzu przyjęcia auta do przeglądu. Moim zdaniem nie mają prawa ingerować w oprogramowanie bez zgody właściciela.
 7. Nasze pogawędki na każdy temat

  Heh, przepraszam, ale ostatnio mam taki kocioł w robocie, że mózg paruje. Wkrótce poogarniam swoje sprawy to zajmę się kręglami.
 8. Zmiana silnika forum na IPB

  Tylko komunikaty na czerowno o add blockerze, to co na Twoim screenie na samym dole.
 9. Zmiana silnika forum na IPB

  Sprawdziłem wszystkie style, przeglądarka OPERA - na każdym jeden klik w logo oznacza dział jako przeczytany bez ostrzeżenia.
 10. Zmiana silnika forum na IPB

  I tak jest u mnie, komunikat pokazuje się dopiero wtedy, kiedy wejdę do tego działu i kliknę po prawej u góry w "oznacz jako przeczytane". Gdy klikam na logo VW na stronie głównej, to oznacza dział jako przeczytany po jednym kliknięciu, bez ostrzeżenia. Na stylu defaultowym.
 11. Nasze pogawędki na każdy temat

  Do środy postaram się dać znać.
 12. Zmiana silnika forum na IPB

  Wcześniej było tak, że jak w tytule wątku były jakieś średniki, nawiasy itp, to kliknięcie na link z maila powiadamiającego o nowym poście przekierowywało do pierwszego postu w wątku, zamiast do tego nowego. I wtedy właśnie można sobie było kliknąć na "przekieruj do pierwszego nieprzeczytanego postu". Jeżeli teraz takiego błędu nie będzie (na razie nie zauważyłem), to przycisk nie będzie potrzebny, ale...
 13. Zmiana silnika forum na IPB

  Była, była! I teraz tez by się przydała.
 14. Zmiana silnika forum na IPB

  Ja klikam na każdy odnośnik środkowym przyciskiem myszy i otwiera mi go w nowej zakładce.
×