-
Liczba zawartości
13 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Statystyki sprzedającego
- 0
- 0
- 0
O piotrazy
- Urodziny 03/30/1981
Informacje osobiste
-
Imię
piotr
-
Płeć
Mężczyzna
-
Miejscowość
Olsztyn
Samochód
-
Generacja
B8
-
Silnik
B8 2.0 Bi-TDI 240KM DSG7 4x4
-
Rok produkcji
2020
-
Pytania o serwis, części, usługi, ceny w naszym regionie
piotrazy odpowiedział zdun_VW → na temat → Warmińsko-Mazurskie Dyskusje
Witam Wszystkich po dłuuuuuuuugiej nieobecności. (praca,bardziej wyjazd z nią związany) Poszukuję dobrego sprawdzonego warsztatu specjalizującego się w VW. Wiadomo przede wszystkim uczciwego i rzetelnego.jeśli stwierdzą że coś wymaga naprawy/wymiany to tak jest i że to zrobili. Na chwilę obecną potrzebuję wymiany oleju w skrzyni DSG i chyba filtra w niej. Oraz "Magików" od programowania,również DSG.chodzi mi o zmianę momentów zmiany przełożeń. Teraz zauważyłem że Forum raczej nie żyje ? -
CHyba troche zimno już na rejsy ??;-/
-
Pogawędki na każdy temat - taki Warmińsko Mazurski Off topic
piotrazy odpowiedział zdun_VW → na temat → Warmińsko-Mazurskie Dyskusje
hej Wszystkim. Szukam blacharza nie drogiego (nie oczekuję też cudów). ale tez trzeba troszkę pospawać... Chce ratować swojego dziadka (passata):-) i jeszcze jakiegoś mechanika co nie wali w trąbę -
Pogawędki na każdy temat - taki Warmińsko Mazurski Off topic
piotrazy odpowiedział zdun_VW → na temat → Warmińsko-Mazurskie Dyskusje
do 3,5tony jest czyli śmiało mogę jechać i się nie bać... ??? dzięki za odpowiedź,pozdrawiam ... -
Pogawędki na każdy temat - taki Warmińsko Mazurski Off topic
piotrazy odpowiedział zdun_VW → na temat → Warmińsko-Mazurskie Dyskusje
Witam Wszystkich. Ja w takiej sprawie... musze wyjechać do niemiec busem 3,5t ze skrzynią ładunkową oplandekowaną... taka mała ciężarówka. Moje pytanie to. co w niemczech wymagają do takiego auta(w razie kontroli policji lub innych tego typu służb). Dodam że słyszałem coś o kartach kierowcy zamiast tachografu. szukam w niecie ale nic konkretnego nie widze... -
Spot Olsztyn - info pierwszy post
piotrazy odpowiedział Wally → na temat → Warmińsko-Mazurskie Dyskusje
Witam Wszystkich. Czy jeżeli po tak długiej nieobecności się pokażę to nie zostanę zlinczowany ??? PROSZĘ O WYROZUMIAŁOŚĆ za którą z góry dziękuję :-) -
Spot Olsztyn - info pierwszy post
piotrazy odpowiedział Wally → na temat → Warmińsko-Mazurskie Dyskusje
Witam Wszystkich. Mój PASSACIK spisał się na medal. Przejechaliśmy ponad 2000km na raz i mnie nie zawiódł. Mam nadzieję że mnie jeszcze tak powozi :-) Z powodu wyjazdu nie byłem na spotach ostatnich. teraz bede to nadrabiał. pozdrawiam Wszystkich -
Pogawędki na każdy temat - taki Warmińsko Mazurski Off topic
piotrazy odpowiedział zdun_VW → na temat → Warmińsko-Mazurskie Dyskusje
Dzięki. Juz Go bede atakował :-) -
Spot Olsztyn - info pierwszy post
piotrazy odpowiedział Wally → na temat → Warmińsko-Mazurskie Dyskusje
a gdzie można wlepę klubową dostać ??? :-) -
Pogawędki na każdy temat - taki Warmińsko Mazurski Off topic
piotrazy odpowiedział zdun_VW → na temat → Warmińsko-Mazurskie Dyskusje
Cześć Ludzie. Mam pytanko z kąd bierzecie wlepy ??? Chodzi mi o to z logiem klubowiczów Warmii i Mazur. dzięki za odpowiedź. pozdrawiam Was. -
Spot Olsztyn - info pierwszy post
piotrazy odpowiedział Wally → na temat → Warmińsko-Mazurskie Dyskusje
Przepraszam ale naprawdę nie mogłem... czy spoty odbywają się co tydzień ??? Na następnym będę... POZDRO dla Wszystkich -
Spot Olsztyn - info pierwszy post
piotrazy odpowiedział Wally → na temat → Warmińsko-Mazurskie Dyskusje
no dzięki Asia. może bedę chociaż troszkę późno bo na nocki do pracy jeżdżę ale postaram się byc i spełniać obowiązki dobrego forumowicza -
Spot Olsztyn - info pierwszy post
piotrazy odpowiedział Wally → na temat → Warmińsko-Mazurskie Dyskusje
o której w poniedziałek sie zjeżdżacie /?? może tez sie pokażę ??? Tylko patrze że wszyscy macie B5 to ja nie bede sie kompromitował chyba ;(
