Skocz do zawartości

piotrazy

  • Liczba zawartości

    13
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Statystyki sprzedającego

  • 0
  • 0
  • 0

O piotrazy

  • Urodziny 03/30/1981

Informacje osobiste

  • Imię
    piotr
  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miejscowość
    Olsztyn

Samochód

  • Generacja
    B8
  • Silnik
    B8 2.0 Bi-TDI 240KM DSG7 4x4
  • Rok produkcji
    2020
  1. Witam Wszystkich po dłuuuuuuuugiej nieobecności. (praca,bardziej wyjazd z nią związany) Poszukuję dobrego sprawdzonego warsztatu specjalizującego się w VW. Wiadomo przede wszystkim uczciwego i rzetelnego.jeśli stwierdzą że coś wymaga naprawy/wymiany to tak jest i że to zrobili. Na chwilę obecną potrzebuję wymiany oleju w skrzyni DSG i chyba filtra w niej. Oraz "Magików" od programowania,również DSG.chodzi mi o zmianę momentów zmiany przełożeń. Teraz zauważyłem że Forum raczej nie żyje ?
  2. CHyba troche zimno już na rejsy ??;-/
  3. hej Wszystkim. Szukam blacharza nie drogiego (nie oczekuję też cudów). ale tez trzeba troszkę pospawać... Chce ratować swojego dziadka (passata):-) i jeszcze jakiegoś mechanika co nie wali w trąbę
  4. do 3,5tony jest czyli śmiało mogę jechać i się nie bać... ??? dzięki za odpowiedź,pozdrawiam ...
  5. Witam Wszystkich. Ja w takiej sprawie... musze wyjechać do niemiec busem 3,5t ze skrzynią ładunkową oplandekowaną... taka mała ciężarówka. Moje pytanie to. co w niemczech wymagają do takiego auta(w razie kontroli policji lub innych tego typu służb). Dodam że słyszałem coś o kartach kierowcy zamiast tachografu. szukam w niecie ale nic konkretnego nie widze...
  6. Witam Wszystkich. Czy jeżeli po tak długiej nieobecności się pokażę to nie zostanę zlinczowany ??? PROSZĘ O WYROZUMIAŁOŚĆ za którą z góry dziękuję :-)
  7. Witam Wszystkich. Mój PASSACIK spisał się na medal. Przejechaliśmy ponad 2000km na raz i mnie nie zawiódł. Mam nadzieję że mnie jeszcze tak powozi :-) Z powodu wyjazdu nie byłem na spotach ostatnich. teraz bede to nadrabiał. pozdrawiam Wszystkich
  8. a gdzie można wlepę klubową dostać ??? :-)
  9. Cześć Ludzie. Mam pytanko z kąd bierzecie wlepy ??? Chodzi mi o to z logiem klubowiczów Warmii i Mazur. dzięki za odpowiedź. pozdrawiam Was.
  10. Przepraszam ale naprawdę nie mogłem... czy spoty odbywają się co tydzień ??? Na następnym będę... POZDRO dla Wszystkich
  11. no dzięki Asia. może bedę chociaż troszkę późno bo na nocki do pracy jeżdżę ale postaram się byc i spełniać obowiązki dobrego forumowicza
  12. o której w poniedziałek sie zjeżdżacie /?? może tez sie pokażę ??? Tylko patrze że wszyscy macie B5 to ja nie bede sie kompromitował chyba ;(
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności