Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czytając wszelkie opinie i inne fora internetowe w przyszłym tygodniu zakładam MS SPORT NA cały przód. Z rad wynika, że niestety końcówki drążków lubią się posypać modyfikuje ten zestaw o końcówki Lemfordera:)

Oczywiście po przejechaniu godnej ilości kilometrów wypowiem się w tym wątku:dobrze

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja równiez mam cały kpl MS, zrobiłem juz 24000 Niedawno na przeglądzie zawieszenie było bardzo dokładnie sprawdzone i zero jakichkolwiek luzów i stuków więc za tą cenę jakość jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną mam ok. 23tys i zaznaczam że auta NIE oszczędzam!

Jak ktoś jest z małopolski i kojarzy drogę przez Kocmyrzów na Proszowice ,(jedna z wielu huj...wych po których jeżdżę,średnio 50tys/rok) to wie o co chodzi....

Na razie MS daje radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siedzę czytam i jeden wniosek z całej tej rozprawy wyciągam jak najbardziej MS na LM szkoda mi kasy bo nigdy nie wiadomo co się kupi a jak sie sypnie to tak nie szkoda rocznie robię jakieś 40k km w poniedziałek zamawiam kompletny przód na alledrogo wymiana w garażu wiec cena 579zł za całość plus troche pracy mam nadzieje ze bedzie sie opłacać http://allegro.pl/komplet-wahaczy-audi-a4-a6-passat-b5-b6-msport-i1305859731.html a to aukcja na której zamierzam dokonać zakupu jeśli znacie na allegro kogoś godnego polecenia lub już robiliście u niego zakupu prosze o namiary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sebastian ja kupowałem na alledrogo w Łodzi dolne wahacze.Spokojnie można gościa polecić , szybka wysyłka karta gwarancyjna z rachunkim albo w Wieliczce sklep Hankus(tez sprzedają na allegro) i maja naprawdę fajne ceny. Możesz wspomnieć , ze z passat forum;)

Wszystkie informacje o nich znajdziesz w necie;) Lub po prostu na alledrogo

pozdrawiam:vw:

 

---------- Post added at 21:28 ---------- Previous post was at 21:26 ----------

 

Łódź:

http://moto.allegro.pl/wahacze-master-sport-passat-b5-audi-a4-a6-skoda-i1305637900.html

 

Wieliczka:

http://moto.allegro.pl/komplet-wahaczy-wahacz-zestaw-audi-a4-a6-passat-b5-i1316647391.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wahacze zamawiam juz wiem co i u kogo a w przyszłym tygodniu montaż przydało by się i amortyzatory wymienić jak dobrze pójdzie to i się go zglebi Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na wahaczach MS pękło już 40k km. (komplet MS + końcówki FEBI) - nigdy mi żaden LM tyle nie wytrzymał ... niech nawet LM przeżyje 80tyś km (jeżeli przeżyje), to i tak za cenę 1.700zł jestem w stanie zakupić 3 zestawy MS - koszt robocizny odpada bo zmieniam sam. I jeszcze nie jest powiedziane że moje MS nie dojadą np. 60k km ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sądząc po ocenach sprzedazy i ilości pozytywów,to jak najbardziej!O ile pamiętam, to najatrakcyjniejsza oferta Mastera na alledrogo, no chyba, ze mieszkasz gdzieś gdzie odbierzesz osobiście i wyjdzie jeszcze taniej;)

Ja w razie czego polecam w Wieliczce koło Krakowa sklep Hankus, sam osobiście tam kupowałem i wiem, ze jest :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam w Gorzowie tak jak jest opisane w profilu. W tym roku wymienialem jeden wahacz bo pekł ale nikt nie poradzil zeby wymienic caly komplet tym bardziej,ze te wahacze są oryginalne,tzn.wyszły z samochodem z fabryki czyli 14 lat.Dzisiaj pękł mi drugi i postanowiłem wymienić komplet.Wczoraj zrobilem 680 km(Gorzów-Gdańsk i Gdańsk-Gorzów) i farta mam,ze to się stało gdy dzisiaj wyjechałem z domu.

 

Ps.Zamawiam i wymieniam.Amortyzatory tez wymienie za jednym zamachem.Wyjdzie tylko koszt części bo wszystko przy samochodzie robie sam ewentualnie z pomocą kolegi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na przód zapodałem Mastera, ale nie wszystkie, bo dwa górne mam ok. i amory Kayaby gazowe, i jest zajefajnie;)O amory możesz zadzwonić do gościa którego dane znajdziesz pod linkiem w moim podpisie.Polecam bo dobre ceny ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Znalazłem na allegro http://motoallegro.pl/wahacze-master...337000028.html .Czy mozna zamówic z tej firmy a moze polecacie z innego sklepu?

 

jak najbardziej, a jak taniej to polecam tego gościa:

http://motoallegro.pl/wahacze-audi-a4-a6-passat-b5-superb-master-sport-i1340147045.html

 

u niego kupiłem cały zestaw z przesyłką za 569 zł, taniej nie znalazłem: szybka wysyłka i dobry kontakt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ktoś byłby w stanie odstąpić mi gumową osłonę sworznia?

Mam w miarę nowe zawieszenie i przypadkiem została rozcięta ta guma na dolnym wahaczu.

Tak wygląda ten wahacz http://allegro.pl/wahacz-wahacze-dolny-przod-audi-a4-a6-vw-passat-b5-i1322793869.html Tylko mój jest z master sport.

Niestety ja swoje stare zawieszenie wyrzuciłem… Samej nowej osłony raczej nie da się dostać.

Może mi ktoś odsprzedać swoją, ze starego zawieszenia? Proszę o kontakt na pw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może mi ktoś odsprzedać swoją, ze starego zawieszenia? Proszę o kontakt na pw.

Jak zejde do piwnicy to poszukam gdzieś mialem ale z oryginalnych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ;) może być z oryginału byle była cala.

Ja swoje oryginalne zawieszenie wywaliłem …

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki może być z oryginału byle była cala.

Ja swoje oryginalne zawieszenie wywaliłem …

Powiem ci że znalazłem ale chyba nie bardzo można ją wyjąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta osłona przymocowana jest tylko 2 metalowymi drutami owiniętymi wokoło, wystarczy je podważyć i zdjąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szewos chyba mam swoje stare dolne wahacze. jutro Ci odpisze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie zakupilem wahacze gorne na obie strony u kolesia export_import za 55zl / szt

jedna para dosza i czekam na druga co zamowilem pozniej.... polecam kolesia!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ta osłona przymocowana jest tylko 2 metalowymi drutami owiniętymi wokoło, wystarczy je podważyć i zdjąć.

Dawaj adres to ci jutro wyśle bo udalo mi się zdjąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności