Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

no tak jasne...

 

kolego nie obraz sie bo nie w tym moj przekaz,ale jesli nawet bede mial okazje to i tak bym ci nie sprzedal za ta cene.Badzmy powazni,zyjemy w takich czasach a nie innych i trzeba jakos zyc i kazdy chce zarobic.Moj czas i zaangazowanie w sprawe musi sie rekompensowac.

 

Zakonczmy ta debate,bo piszemy nie na temat i zasmiecamy watek.Chcialem tylko uswiadomic kolege Ziewal ze sa mozliwosci dostania nowych org czesci w duzo nizszej cenie,nie zawsze ale sie zdaza.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zoltan600

Witam

 

Z części zamiennych Master-Sport skorzystałem za namową kumpla, który tam pracuje i dzięki temu naprawdę dowiedziałem się wszystkiego o tych częściach. Ktoś wyżej napisał, że są chińszczyzną, że tylko nadruk made in Germany. to bzdura! mój kumpel pracuje właśnie przy ściąganiu tych części i muszę przyznać, że z tego co opowiadał to są to naprawdę porządne rzeczy. Zresztą moja furka jeździ na tych częściach już drugi rok i jest wszystko cacy!

Kiedyś ściągałem z Auto- Max i to była dopiero fuszera! Nie polecam Auto-Max ale z Master-Sport możecie ściągać śmiało i w ciemno!

 

Zbych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chcialem tylko uswiadomic kolege Ziewal ze sa mozliwosci dostania nowych org czesci w duzo nizszej cenie,nie zawsze ale sie zdaza.Pozdrawiam

 

stary ale Ty piszesz o okazji w stylu jakiś gość potrzebował szybko kasy to sprzedał tanio ale tu nikt nie będzie czekał pół roku na okazję ori wachaczy, na forum jest wątek o ori wachaczach LMO i jak się okazuje to faktycznie ori china

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłem komplet MS, na tej aukcji

http://allegro.pl/wahacze-master-sport-zestaw-audi-a4-a6-passat-b5-i1427972239.html

 

końcówki założę Febi tylko zastanawiam się czy wymieniac teraz bo moje już dośc mocno stukają,czy przeczekac nawrót zimy który ma nastąpic niby:) bo nie chciałbym wleciec cos i znów wymieniac za miesiąc:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam. MS mam od dwóch lat, przejechałem jakieś 19 tyś, po 5 tyś wymieniłem końcówki drążków rozleciały się całkowicie. Auto nie ma zachowanej sztywności, jakby zawieszenie było z gumy. Ogólnie jakoś adekwatna do ceny. Wiem na pewno, że więcej ich nie kupie. Panowie jeśli dobrze poszukacie w necie to znajdziecie ori do 1000 zł. Mi się udało , po wymianie wróciła radość z jazdy. tutaj jest link http://moto.allegro.pl/komplet-orygi...445754618.html

 

Kolego ,ładny zestaw oginalny lem ale weź pod uwagę że jeżeli (nawet w idealnych) warunkach przeleżał w magazynie 5lat to teraz po założeniu padnie po 30 tysiącach.

Gość nie podaje daty produkcji ,a w elementach gumowo-metalowych ma to znaczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego ,ładny zestaw oginalny lem ale weź pod uwagę że jeżeli (nawet w idealnych) warunkach przeleżał w magazynie 5lat to teraz po założeniu padnie po 30 tysiącach.

Gość nie podaje daty produkcji ,a w elementach gumowo-metalowych ma to znaczenie.

 

do tego oryginały jezeli są sprzedawane po za serwisem to mają mają zeszlifowane logo audi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
do tego oryginały jezeli są sprzedawane po za serwisem to mają mają zeszlifowane logo audi

 

To wiem.Trafiały mi się rolki,łożyska w pudełkach TRW , RUVILLE zeszlifowane...

Teraz nie wiadomo co się kupuje....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja osobiscie sie zawiodłem na wahaczach tej marki ,tez skusiłem sie na nie ,niska cena no i wiecej za niz przeciw na tym forum .Miałęm do wymiany górny tylni lewa strona i wachacz dolny ,wjeb......em sie w dziure no i poszło , wiec wymieniłem na mastery ,na starych wahaczach była data produkcji i wyszłó ze siedza w aucie od nowosci,troche mnie to zdziwiło ale ok ,no i wymiana na master sporty ,dokładnie po 9 tysiacach zaczeło cos stukac,mysle sobie pewnie reszta wachaczy daje znac o sobie wiec na stacje szarpaki no i gosciu mówi wachacz dolny do wymiany i górny lewy lekki luz a reszta ok ,wywaliłem gały przeciesz nie dawno to wymieniałęm , teraz kupiłem LEMY i juz 14 tyś i cicza jak makiem,zobaczymy jak bedzie dalej ale juz sie przekonałem ze kto chce zaoszczedzić na czesciach to dwa razy traci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymieniałeś całymi kompletami czy poszczególne wahacze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
poszczególne wachacze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie ja wlasnie musze tez wymienic ale cale zawieszenia i juz zglupialem co mam kupic czy oto ten zestaw MEYLE http://moto.allegro.pl/komplet-wahaczy-wzmocnionych-vw-passat-b5-a6-audi-i1409771510.html czy jednak na tego Master Sporta http://moto.allegro.pl/wahacze-master-sport-audi-a4-a6-vw-passat-b5-b6-i1442062977.html o duzo tanszego.Przyznam ze ja robie rocznie ok 25tys km,iz jezdze do niemiec swym autem trasa Krakow - Koln noi oczywiscie miejscowe okolice .Prosze doradzcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialem kiedys taki dylemat jak ty,kupic ms czy ori ale sobie mysle zaryzykuje,no i kupilem te MS z mysla ze niebawem bede musial cos wymieniac bo jak wymieniam to kpl i bralem pod uwage ze jezdze na 18" kolach ale ku mojemu zaskoczeniu do tej pory nic sie nie dzieje.Dedcyzje musisz podjac sam,to twoje pieniadze.Ja osobiscie jak dalej bedzie sie zawiecha sprawowac to pewnie nastepnym razem rowniez zakupie MS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam Panowie ja wlasnie musze tez wymienic ale cale zawieszenia i juz zglupialem co mam kupic czy oto ten zestaw MEYLE http://moto.allegro.pl/komplet-wahac...409771510.html czy jednak na tego Master Sporta http://moto.allegro.pl/wahacze-maste...442062977.html o duzo tanszego.Przyznam ze ja robie rocznie ok 25tys km,iz jezdze do niemiec swym autem trasa Krakow - Koln noi oczywiscie miejscowe okolice .Prosze doradzcie

 

Nie mogę wejść w tym momencie na te aukcje.

Ale ja wziąłbym Meyle HD, włożyłem dwa wachacze dolne tej firmy i wszystko jak narazie gra.

Poszukaj tylko czy gdzieś u Ciebie w mieście nie mają w sklepie Meyle HD, bo pamiętaj, że masz na to 4 lata gwarancji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
poszczególne wachacze

 

Może to właśnie przez to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam Panowie ja wlasnie musze tez wymienic ale cale zawieszenia i juz zglupialem co mam kupic czy oto ten zestaw MEYLE http://moto.allegro.pl/komplet-wahac...409771510.html czy jednak na tego Master Sporta http://moto.allegro.pl/wahacze-maste...442062977.html o duzo tanszego.Przyznam ze ja robie rocznie ok 25tys km,iz jezdze do niemiec swym autem trasa Krakow - Koln noi oczywiscie miejscowe okolice .Prosze doradzcie

jak dobra droga to nie ma problemu,bierz MS.ja w pol roku zrobilem na nich 30 tys i zero stuku,bez luzow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TECNOROT możecie coś powiedzieć o tych wahaczach ? dostałem ofertę kupna ale nigdzie nie mogę znaleźć opinii na ich temat . z góry serdecznie dziękuje za info

Edytowane przez łysy28

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
TECNOROT możecie coś powiedzieć o tych wahaczach ? dostałem ofertę kupna ale nigdzie nie mogę znaleźć opinii na ich temat . z góry serdecznie dziękuje za info

 

nikt nie widział nikt nie słyszał daj sobie spokój

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
TECNOROT możecie coś powiedzieć o tych wahaczach ?

Tak równie dobrze możesz kupić jakiekolwiek np Kraft lub Deckerman i będzie to taka sama jakość jak twoje TECNOROT albo może nawet troche lepsza wkońcu nazwa zobowiązuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
TECNOROT możecie coś powiedzieć o tych wahaczach ? dostałem ofertę kupna ale nigdzie nie mogę znaleźć opinii na ich temat . z góry serdecznie dziękuje za info

 

Daruj sobie jeśli cenisz spokój;)

Pozdrawiam:provw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie wymieniałem jeszcze zawieszenia ale koleś z którym pracuje ma w a4 z 98r. MS i zrobił na tym zawiasie już 80 tyś. i nadal cisza a nadmieniam że nie oszczędza samochodu. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności