Skocz do zawartości

tmstp

  • Liczba zawartości

    1073
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez tmstp

  1. nie byloby latwiej zadzwonic i sie dowiedziec z pierwszej reki?
  2. Nie, w B6 masz dwie tuleje na wahacz - mala i wieksza
  3. sprawdz zawieszenie skrzyni, moze ktoras lapa juz jest zmeczona i skrzynia jest lekko przestawiona
  4. tu szukaj http://www.tdi-tuning.pl/tools/2.0TDi/2.0tdicd/17.jpg
  5. Wiadomo ze cos jest nie tak z tymi koniami ale tak naprawde nie sa ci one potrzebne za bardzo. Bardzo ladny masz moment za to i zaloze sie ze i tak twoj pasek ciagnie jak pociag
  6. moje wytrzymaly 240 tys km - a i tak sam na kolach pojechalem do aso na wymiane zeby zapobiec ewentualnego problemu na drodze. Takze tak jak mowisz, niektore moga pasc dosc szybko, inne prawdopodobnie moga i 300 tys dojechac i nic sie nie stanie.
  7. Wlasnie sprawdzilem i kontrolka od oleju zapala sie na sekunde po wlaczeniu zaplonu, potem gasnie i nawet po odpaleniu juz nie zapala sie. Mam maly fis
  8. jest ok, swieci sie kontrolka bo nie ma ladowania bez pracujacego silnika nie bedzie sprawdzania cisnienia jesli silnik nie bedzie pracowal ogolnie jesli nie swieci sie zadna z tych kontrolek (gasna po max sekundzie od odpalenia silnika) to jest ok
  9. no jasne, przeciez zacisk bedziesz mial zdjety wiec klocki beda na wierzchu
  10. tmstp

    plywajace auto

    Ja szuklabym uzywanych sanek, bez kombinowania i za niewielka kase mozna dostac - problem z glowy co do ich prostowania to nie da sie ich juz tak powyginac zeby byly jak w oryginale - na pewno nie zrobi tego pierwszy lepszy warsztat. Jak kupilem poprzedniego B5FL to gosc mowil ze uderzyl tylnym kolem w kraweznik i rzeczywiscie bylo bardziej pochylone i bardzo zbiezne. Kupilem cala uzywana belke za 300zl i po jej wymianie nie bylo juz zadnych problemow.
  11. dokladnie, dlatego napisalem zeby sprawdzac go na sluch bo moze wygladac jak nie ruszony a w srodku bedzie popekany
  12. Przekladales cale lampy z H7 na bixenony? Prawdopodobnie trzeba jeszcze przekodowac modul. Po co wbijasz ten sam post w paru tematach??
  13. Jesli uderzyles wydechem o kraweznik i caloscia jakby szarpnelo do przodu i jesli nie widzisz nic zlego w laczeniach wydechu to prawdopodobnie zerwales lacznik elastyczny. Byc moze nie widac tego z zewnatrz ale w srodku moze byc zerwany - i wtedy bedzie pierdzial ci za silnikiem w okolicy sciany grodziowej. Mozna to dosc latwo mniej wiecej sprawdzic w ten sposob ze nasluc*** pod maska z tej okolicy dzwieku i niech ktos noga popycha dosyc mocno wydech ku przodowi auta - powinienes uslyszac czy dzwiek sie stamtad zmienia czy nie. Obstawiam na 99% ze to bedzie to. W razie wymiany nie kupuj najtanszych lacznikow - naprawde bardzo krotko wytrzymuja.
  14. to tak jak kazde auto nawet nie chipowane - litosci, bylo juz o tym milion razy w wielu postach. Turbo zawsze kreci sie juz po odpaleniu silnika - jak tylko spaliny wydostaja sie z niego
  15. Mialem tak zeszlego roku i tez cudowalem na rozne sposoby. W moim przypadku problemem byl nalot na drucikach przez co nie bylo kontaktu z plynem. Wyciagnijcie strzykawka troche plynu ze zbiorniczka i delikatnie wyczysccie te druciki - powinno pomoc.
  16. To samo leje juz 2 lata do B6 i wczesniej tez przez 2 lata do B5FL z silnikiem AVF - zadnych problemow
  17. Ma moc, nie oslabl? Sprawdz moze szczelnosc dolotu
  18. tmstp

    osłona zimowa

    termostat do wymiany i tyle - jezdzilem w podobnych warunkach i zawsze bylo 90 stopni
  19. W jaki sposob ma sie to do siebie wg Ciebie?
  20. Piszesz ze felga wyprostowana ale nic o wywazeniu kół. Jesli jednak byly wywazane pojedz zeby sprawdzil to inny oponiarz. Sprawdz tez koncowki drazkow, moze maja luzy.
  21. Robiles cos z tym N75 czy sam jakos sie odmulil?
  22. Mi wymienili. Pojechalem do nich na kolach, zaden wtrysk nie zdazyl pasc i powiedzialem ze wiem ze jest taka akcja. Mila pani zapytala tylko o date, kiedy mi pasuje przyjechac do nich i zostawic auto na 4 godziny. Wymienili wszystkie 4 wtryski i wiazke elektryczna. Jest wpis w ksiazce i nalepka we wnece kola zapasowego. Nie masz sie co zastanawiac, jedz do nich i rozmawiaj.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności