-
Liczba zawartości
1073 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Oferty
Collections
Zawartość dodana przez tmstp
-
nie byloby latwiej zadzwonic i sie dowiedziec z pierwszej reki?
-
Opony zimowe i problem z trakcją pojazdu
tmstp odpowiedział maystero → na temat → Passat B6-B7 (3C) i CC
Nie, w B6 masz dwie tuleje na wahacz - mala i wieksza -
sprawdz zawieszenie skrzyni, moze ktoras lapa juz jest zmeczona i skrzynia jest lekko przestawiona
-
170 = 161 km ktoś mi ukradł koniki
tmstp odpowiedział bartolini1978 → na temat → Silnik, skrzynia biegów
warto -
tu szukaj http://www.tdi-tuning.pl/tools/2.0TDi/2.0tdicd/17.jpg
-
170 = 161 km ktoś mi ukradł koniki
tmstp odpowiedział bartolini1978 → na temat → Silnik, skrzynia biegów
Wiadomo ze cos jest nie tak z tymi koniami ale tak naprawde nie sa ci one potrzebne za bardzo. Bardzo ladny masz moment za to i zaloze sie ze i tak twoj pasek ciagnie jak pociag -
Jaki masz przebieg?
-
Ostrzeżenie o niskim poziomie oleju, ale olej jest
tmstp odpowiedział ernidok → na temat → Silnik, skrzynia biegów
Wlasnie sprawdzilem i kontrolka od oleju zapala sie na sekunde po wlaczeniu zaplonu, potem gasnie i nawet po odpaleniu juz nie zapala sie. Mam maly fis -
Podczas uruchamiania po nocy silnik pracuje nierówno
tmstp odpowiedział pierst → na temat → Passat B6-B7 (3C) i CC
na 99,9% co najmniej jedna swieca nie grzeje -
Ostrzeżenie o niskim poziomie oleju, ale olej jest
tmstp odpowiedział ernidok → na temat → Silnik, skrzynia biegów
jest ok, swieci sie kontrolka bo nie ma ladowania bez pracujacego silnika nie bedzie sprawdzania cisnienia jesli silnik nie bedzie pracowal ogolnie jesli nie swieci sie zadna z tych kontrolek (gasna po max sekundzie od odpalenia silnika) to jest ok -
no jasne, przeciez zacisk bedziesz mial zdjety wiec klocki beda na wierzchu
-
Ja szuklabym uzywanych sanek, bez kombinowania i za niewielka kase mozna dostac - problem z glowy co do ich prostowania to nie da sie ich juz tak powyginac zeby byly jak w oryginale - na pewno nie zrobi tego pierwszy lepszy warsztat. Jak kupilem poprzedniego B5FL to gosc mowil ze uderzyl tylnym kolem w kraweznik i rzeczywiscie bylo bardziej pochylone i bardzo zbiezne. Kupilem cala uzywana belke za 300zl i po jej wymianie nie bylo juz zadnych problemow.
-
dokladnie, dlatego napisalem zeby sprawdzac go na sluch bo moze wygladac jak nie ruszony a w srodku bedzie popekany
-
Problem - bixenon i zanikające światła drogowe.
tmstp odpowiedział raver32 → na temat → Elektryka, oświetlenie
Przekladales cale lampy z H7 na bixenony? Prawdopodobnie trzeba jeszcze przekodowac modul. Po co wbijasz ten sam post w paru tematach?? -
Jesli uderzyles wydechem o kraweznik i caloscia jakby szarpnelo do przodu i jesli nie widzisz nic zlego w laczeniach wydechu to prawdopodobnie zerwales lacznik elastyczny. Byc moze nie widac tego z zewnatrz ale w srodku moze byc zerwany - i wtedy bedzie pierdzial ci za silnikiem w okolicy sciany grodziowej. Mozna to dosc latwo mniej wiecej sprawdzic w ten sposob ze nasluc*** pod maska z tej okolicy dzwieku i niech ktos noga popycha dosyc mocno wydech ku przodowi auta - powinienes uslyszac czy dzwiek sie stamtad zmienia czy nie. Obstawiam na 99% ze to bedzie to. W razie wymiany nie kupuj najtanszych lacznikow - naprawde bardzo krotko wytrzymuja.
-
czy ktoś ma problem z silnikem 2.0tdi passat b6(3c)
tmstp odpowiedział temat → Silnik, skrzynia biegów
to tak jak kazde auto nawet nie chipowane - litosci, bylo juz o tym milion razy w wielu postach. Turbo zawsze kreci sie juz po odpaleniu silnika - jak tylko spaliny wydostaja sie z niego -
Check coolant. see owner's manual - komunikat i kontrol
tmstp odpowiedział matias18 → na temat → Passat B6-B7 (3C) i CC
Mialem tak zeszlego roku i tez cudowalem na rozne sposoby. W moim przypadku problemem byl nalot na drucikach przez co nie bylo kontaktu z plynem. Wyciagnijcie strzykawka troche plynu ze zbiorniczka i delikatnie wyczysccie te druciki - powinno pomoc. -
To samo leje juz 2 lata do B6 i wczesniej tez przez 2 lata do B5FL z silnikiem AVF - zadnych problemow
-
Po wymianie pompowtryskiwaczy dalej kopci na czarno
tmstp odpowiedział ziomek1988 → na temat → Passat B6-B7 (3C) i CC
Ma moc, nie oslabl? Sprawdz moze szczelnosc dolotu -
termostat do wymiany i tyle - jezdzilem w podobnych warunkach i zawsze bylo 90 stopni
-
szarpie silnikiem przy odpalaniu gdy gorący
tmstp odpowiedział teopeo → na temat → Silnik, skrzynia biegów
W jaki sposob ma sie to do siebie wg Ciebie? -
Piszesz ze felga wyprostowana ale nic o wywazeniu kół. Jesli jednak byly wywazane pojedz zeby sprawdzil to inny oponiarz. Sprawdz tez koncowki drazkow, moze maja luzy.
-
Uszkodzenie turbiny oraz jej regeneracja
tmstp odpowiedział Mazziii → na temat → Silnik, skrzynia biegów
Robiles cos z tym N75 czy sam jakos sie odmulil? -
Mi wymienili. Pojechalem do nich na kolach, zaden wtrysk nie zdazyl pasc i powiedzialem ze wiem ze jest taka akcja. Mila pani zapytala tylko o date, kiedy mi pasuje przyjechac do nich i zostawic auto na 4 godziny. Wymienili wszystkie 4 wtryski i wiazke elektryczna. Jest wpis w ksiazce i nalepka we wnece kola zapasowego. Nie masz sie co zastanawiac, jedz do nich i rozmawiaj.
