Skocz do zawartości
Marek

MODUŁ KOMFORTU - Diagnostyka VAG

Rekomendowane odpowiedzi

jak wyłączyć zamykające się zamki przy 15km/h w b5

 

wchodzisz w moduł komfortu 46 i w kodowanie 7 i masz ustawienia

pierwszy o ile się nie mylę to kodowanie kluczyka a to będzie drugi lub trzeci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak wyłączyć zamykające się zamki przy 15km/h w b5

proszę < KLIK.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam potrzebuje kogoś kto zaprogramuje i sprawdzi mi vaga po coś nie działa a konkretnie nie widzi auta jak podpinam mam vag-coma

 

 

lampik

bardzo proszę o pomoc gg5445667, skype:revoltown, [email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem wim Może sie powtażam, ale jednoznacznej informacji nie znalazłem. Chciałem uaktywnić sobie domykanie i otwieranie szyb z pilota.

Inteffejs: Hex + Can+ Usb.

program:- Polski VCDS (wersja 805.4) dla profesjonalnych interface'ów z serii HEX, KEY & MicroCAN.

Wszystko to z firmy Adako zastrzegaja sobie ze tylo z ich oprogramowanie bedzie poprawnie działać interfejs.

Moje pytanie jest takie;

- czy moge zrobić, otwieranie i zamykanie szyb z pilota, jakos za pomoca - vcds (wersja 805.4), jezeli nie czy, moge użyć tego czeskiego programiku z moim interfejsem i go jakos nie zepsuje??

 

Dzięki za odpowiedz pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dla modułu komfortu o numerach 1J0 959 799 00E w opisie Marka wkradł się malutki błąd a mianowicie dla adresu:

16280/250/254 ma być 16820/250/254 po prostu zamieniona jest 2 z 8 w adresie.

Uruchamiałem to w moim pasku 99r a w zasadzie grudzień 98r i działa bez najmniejszych problemów:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otwieram centralny zamek z pilota (nie scyzoryk) bez problemu lecz zamknac juz nie da rady(alarm sie uzbraja ale nie zamyka).Zamykanie kluczykiem dziala ww drzwiach kierowcy i klapie bagaznika.Przelutowalem wczesniej styki we wszystkich prawie zamkach i wszystko dzialalo kilka dni i nagle dziura przy zamykaniu.Prosze o pomoc w tej irytujacej sytuacji.Dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie takie małe OT, po przekroczeniu prędkości 15km drzwi owszem zamykają się, jak prędkość zmaleje (analogicznie <15km) to otwierają się tylko drzwi kierowcy.

 

Czy to jest prawidłowa reakcja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy to jest prawidłowa reakcja?

 

Nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś spotkał się z takim "problemem"

 

re-adaptacja pomoże

 

Dodam, że tylko 3 kanał ma wartość 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

mam proźbe, czy mógłby ktoś w któryś wolny weekend z moich okolic zaprogramować mi mój moduł (niestety nie mam pojęcia jaki mam, nie znam sie na tym wogóle), chciałbym mieć domykanie i otwieranie szyb z kluczyka, ale tylko przednich. Prosze pisać na na gg 95969342 dziękuje i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem po wymianie baterii nie mogę zaprogramować pilota . Co to może być ?

Pomożecie koledzy.

 

---------- Post added at 18:42 ---------- Previous post was at 18:15 ----------

Edytowane przez yad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otwieranie/zamykanie szyb można zaprogramowac czeskim programikiem (w moim pasku 2002 zadziałało) spod windowsa przez kabel usb> Program trzeba tylko za darmo zarejestrować, a ściągnąć go można stąd http://www.motordiag.cz/mkm.'>http://www.motordiag.cz/mkm. Za opłatą można kupić wersję działająca z rżnymi modułami komfortu

 

--- scalone ---

Darmowy programik (wymaga tylko rejestracji) do pobrania stąd http://www.motordiag.cz/mkm - działa!!!!

Ostatnio edytowane przez teddyberek : 23-12-08 o 17:02 Powód: Automatyczne złączenie postów

 

Potwierdzam działa :)

dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tym programiku bylo na forum juz dawno. ;)

 

Mam problem z autem kolegi. Jest to bora z konca 99 roku. Czeskim programikiem nie da sie wlaczyc domykania szyb. Z komunikatu wynika chyba, ze cos nie tak z modulem komfortu. Laczy sie, cos tam skanuje, ale na koncu daje wlasnie komunikat, ze sie nie da.

Modul ma koncowke AH.

Ciekawe jest to, ze szyby domykaja sie po wlozeniu kluczyka do zamka i przekreceniu, ale tylko w zamku bagaznika. :) W drzwiach kierowcy to nie dziala, jedynie w tylnej klapie. :)

Cos musialo byc kombinowane w tym aucie czy moze byc jakis inny tego powod?

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i chcialem włączyc funkcje szyby z pilota mam juz program czeski aktywowany klucz fejs sie laczy ale jak z czytuje rozlacza cos kopie i sie nie da

 

jak to zrobic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki problem nie wiem czy to w tym temacie.Alarm mi sie uzbraja (mrugaja kierunkowskazy) ale nie ma sygnalu jak sie alarm wlaczy tez tylko mrugaja kierunkowskazy sygnalu nie ma.Co z tym mozna zrobic i jak.

Z gory dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

motordiagiem mozna wlaczyc sygnal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kodowaniu tez sie da. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prubowalem vag-iem przy prubie wejscia do modemu komfort wyskakuje blad (brak polaczenia)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
prubowalem vag-iem przy prubie wejscia do modemu komfort wyskakuje blad (brak polaczenia)

Próbowales vagiem i przy próbie wejscia mailes brak polaczenia to odlacz aku na 5 min(bylo juz na forum) i polaczenie przy nastepnej probie wróci na 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzieki tak jak mowiles wszystko wrocilo do normy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności