grabson7 Zgłoś #9941 Napisano 12 Marca 2018 (edytowane) 47 minut temu, prezess7 napisał: Gdzie? Nie, no bez jaj. Sklepów w necie na pęczki. Edytowane 12 Marca 2018 przez grabson7 Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
emil Zgłoś #9942 Napisano 13 Marca 2018 Wymiana rozrzadu,simeringu na wale,olej,filtry,malowanie zderzakow 2 Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
77Marek Zgłoś #9943 Napisano 16 Marca 2018 (edytowane) Dziś wymieniłem hamulce z tyłu oraz płyn hamulcowy w całym układzie. Założyłem textary i przy okazji naprawiłem oponę Edytowane 16 Marca 2018 przez 77Marek Wkręt był w oponie. 1 Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
kolec Zgłoś #9944 Napisano 18 Marca 2018 Może nie do końca dziś bo już jakiś czas temu, zostawiłem mojego paszczaka na pastwę mojej żony. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
adik3x Zgłoś #9945 Napisano 23 Marca 2018 (edytowane) pozimowe poprawki blacharsko lakiernicze+polerka calosci i lamp, nowa antenka, przycisk awaryjnych Edytowane 23 Marca 2018 przez adik3x Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
grabson7 Zgłoś #9946 Napisano 25 Marca 2018 W końcu po zimie odszczurzyłem czarnucha wewnątrz i na zewnątrz 2 Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Maciej1486 Zgłoś #9947 Napisano 25 Marca 2018 Umyty, wyglinkowany, nawoskowany, odkurzony,alusy z oponami letnimi umyte. W tygodniu jak pogoda się utrzyma to montaż Dnia 12.03.2018 o 19:50, prezess7 napisał: Gdzie? Na początek polecam Produkt firmy K2 tani, a efekt krwawej felgi i efekt czyszczenia na poziomie 5+ Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
adik3x Zgłoś #9948 Napisano 30 Marca 2018 nowy zawias, przeguby, ustawiona zbieżnosc Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
StreamHD Zgłoś #9949 Napisano 30 Marca 2018 Dnia 25.03.2018 o 20:54, Maciej1486 napisał: Na początek polecam Produkt firmy K2 tani, a efekt krwawej felgi i efekt czyszczenia na poziomie 5+ Z krwawą felgą jest tak, że i tak felga nie będzie kompletnie czysta jak się jej ręcznie nie przeleci szmatką czy szczotką, więc kupno najtańszej sprawdzonej krwi jest optymalnym zakupem. Drogimi niech się bawią detailerzy. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Tomcio Zgłoś #9950 Napisano 30 Marca 2018 Tarcza, docisk i łożysko. Do nitów jeszcze trochę było, ale potrafiło ślizgać na 4 i 5. Po 315kkm. Trza się nauczyć zmiany biegów od nowa.... Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
77Marek Zgłoś #9951 Napisano 3 Kwietnia 2018 Wymieniłem emblemat na klapie bagażnika. Było tak; 2 Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
prezesik18 Zgłoś #9952 Napisano 21 Kwietnia 2018 Ja wczoraj zmieniłem tuleję w wahaczu z przodu oraz tarcze i klocki z tyłu Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
motomouse Zgłoś #9953 Napisano 21 Kwietnia 2018 Zamontowałem rejestrator. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
StreamHD Zgłoś #9954 Napisano 22 Kwietnia 2018 Jutro wpada nowe chłodziwo więc dziś cały dzień płukanie leciało. Przez kranik na dole niestety schodzi tylko około 3-4 litrów. Zlałem ile zleciało, wlałem na full destylowaną, jazda z full ogrzewaniem i full rozgrzaniem auta, postój, ochłodzenie silnika, zlałem co wyleciało, wlałem znowu wodę do pełna i tak 4 razy. Płyn nadal wychodzi zabarwiony na czerwono Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
mkpol Zgłoś #9955 Napisano 24 Kwietnia 2018 Marcin ale po co? Jeśli masz zalany g12 albo g13 to one są praktycznie wieczne. A lejąc wodę prowokujesz tylko zatarcie pompy bo nie ma smarowania Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
StreamHD Zgłoś #9956 Napisano 24 Kwietnia 2018 (edytowane) Cały rozrząd był zmieniany i wlany G13, dlatego takie cudowania z płukaniem przed zmianą bebechów. Poprzednio był czerwony więc G12 ale czy czysty czy z czymś mieszany, cholera wie. Chciałem poprostu wlać nowy płyn w czysty układ bo to pierwsza wymiana rozrządu i płynu za mojej kadencji. Nie chce, żeby się zmieszało z jakimś wynalazkiem. Poleciało więc kompleksowe oczyszczanie układu, potem wleciał tani K2 G13 i za niedługo wleci ORI G13 i niech to siedzi tam te 5 lat i mi nie zawraca gitary. EDIT: cały czas nie potrafię znaleźć takiego 100% potwierdzenia, że mogę lać G13 do mojego starocia... Edytowane 24 Kwietnia 2018 przez StreamHD Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
PaFiik Zgłoś #9957 Napisano 25 Kwietnia 2018 Wiosenna wymiana oleju i filtrów a co niech ma! Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
mkpol Zgłoś #9958 Napisano 25 Kwietnia 2018 Dnia 24.04.2018 o 13:42, StreamHD napisał: cały czas nie potrafię znaleźć takiego 100% potwierdzenia, że mogę lać G13 do mojego starocia... G13 zastępuje wycofany G12. Możesz lać sam G13, możesz go mieszać z G12. Nic się nie stanie Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
lysy78_03 Zgłoś #9959 Napisano 27 Kwietnia 2018 (edytowane) To że rozbiłem samochód też się liczy? Edytowane 27 Kwietnia 2018 przez lysy78_03 1 Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Krawcol82 Zgłoś #9960 Napisano 28 Kwietnia 2018 Też się liczy :-) Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach