Jump to content

StreamHD

 • Content Count

  1,173
 • Joined

 • Days Won

  3

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

About StreamHD

 • Birthday 01/01/1989

Informacje osobiste

 • Imię
  Marcin
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  War-Maz

Samochód

 • Generacja
  B5
 • Silnik
  B5(3BG) 1.9 TDI-PD 101KM (AVB)
 • Rok produkcji
  2000

Recent Profile Visitors

2,066 profile views
 1. Ja wiozłem z tyłu między kanapą, a fotelami. Koniecznie uważać, żeby nie podrapać podsufitki. Wejść, wejdą na 100%. EDIT: odkręć plastikową osłonę z dołu drzwi przed transportem.
 2. Listopad 2020, USA, Philadelphia B5 FL
 3. Ja bym wybrał SKV, bo topran jest znany z najniższej jakości. Osobiście mam firmy Elewind 3albo 4 rok i działa. EDIT: chociaż nie wiem czy da się źle zrobić podnośnik, ale i tak bym brał SKV bo to solidna marka.
 4. No i to jest problem. Nie są w 100% zgodne elektrycznie z modułem komfortu @tomnik Wyjaśni dokładniej o co chodzi, a także ma w ofercie ledy uszyte pod Passata i świetnej jakości.
 5. Jeśli to drzwi przednie to zdecyduj się na całkowite zdjęcie blach. Demontaż tego wszystkiego jest całkiem prosty i przyjemny. Można wtedy to zrobić tak tiptop. Z drugiej strony wystarczy chyba od zewnątrz zasmarować jakąś masą bo blacha jak i drzwi jak są odporne na wodę to są i nic im się nie powinno stać od okresowego zmoczenia. Oryginalna uszczelka i tak biegnie wzdłuż krawędzi blachy, więc w sumie nic się nie zmienia na gorsze.
 6. W środku napewno jest mgła olejowa jak w całym układzie, na dnie może być delikatnie bagienko olejowe ale zignoruj to. Taka specyfika tego silnika. Nic nie wyciągać i nie demontuj. Spryskaj od zewnątrz czymś co dobrze rozprawia się z olejowym osadem, wypędzelkuj, przepłucz wodą, wydmuchaj wodę suszarką. Możesz pokusić się o oczyszczenie przestrzeni wokół niego co pozwoli skuteczniej go przedmuchiwać. Nie wiem czy ma to jakikolwiek sens ale ja sobie tak zrobiłem. Zobacz post #28 Co do drugiego problemu - Zaworek N75 Czujnik ciśnienia doładowania / MAP Sensor Zapieczona geometria turbiny Układ podciśnienia gdzieś dziurawy i turbina nie daje się wysterować Może gruszka sterująca turbiną Na internecie są tony informacji o tym, więc musisz się zagłębić i skojarzyć co najprawdopodobniej nawaliło. Podłączenie się pod VCDS bardzo pomoże. Intercoolera nie wiąż z turbiną. To nie to i to nie tak. EDIT: A kolega @Pestek92 właśnie wrzucił film jak czyści IC
 7. Metalowy radiator, który chłodzi powietrze przepływające przez niego. Kiedy jest umazany olejem to oczywiście spada jego skuteczność, więc warto go spryskać odpowiednim środkiem, delikatnie wypędzelkować i wypłukać.
 8. Masz typowy objaw spalenia bezpiecznika po zwarciu tej lampki. Jak zrobisz zwarcie na tej lampce to strzela bezpiecznik odpowiadający za oświetlenie, kluczyki, szyby. Musisz się upewnić jeszcze raz czy sprawdzasz odpowiednik bezpiecznik.
 9. I przeszukałeś każdy zakątek tam w desce i nie ma? Gdzieś podwinięte, wciśnięte, a może faktycznie wtyka ucięta bo była potrzebna i kable gdzieś skitrane...
 10. Tych aut jest pewnie od groma na rynku, więc trzeba cenę uzasadnić dlaczego ten egzemplarz, dlatego tyle i dlaczego warto tyle za niego zapłacić. Na allegro jak sprzedawałem różny sprzęt to zawsze w opisie uzmysławiałem klientowi dlaczego odemnie się opłaca i warto i pisałem o takich rzeczach, o jakich inni się nawet nie zająknęli - wtedy odrazu rodzi się u kupującego pytanie - w jakim stanie jest to i to w innych ofertach bo oni nie powiedzieli ani słowa, a tutaj u tego kolesia mam potwierdzenie, że jest tak i tak. Opisz wszystko, uświadom, że oferta jest lepsza niż inne - o ile jest i jak ktoś będzie szukał pewniaka to napewno się odezwie. Przykładowo nikt nawet się nie zająknie jaki jest stan blachy pod tymi plastikowymi programi i nakładkami - odkręć je, to tylko kilka minut, zrób foto, potwierdź, że zdrowe. Nikt tego nie robi, a takie detale są bardzo ważne dla kupującego. Wrzuć foto jak dobrze chłodzi klima, dopisz, że dbane i nie palowane na zimnym, ( o ile tak było), napisz, że nie kopci po długim rozruchu i tak ile tylko wymyślisz. Niech ktoś wie, że ma tu pewniaka, a nie loterię - ja bym tak zrobił.
×
×
 • Create New...

Important Information

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Terms of Use oraz Privacy Policy