StreamHD Zgłoś #9901 Napisano 29 Grudnia 2017 Jeden klosz polerowałem, w drugim chciałem wstawić nowe żarówki i potem polerować. Okazało się, że oprawka żarówki jest przytopiona, przewody przypalone, ewidentnie było zwarcie ale światła zawsze świeciły normalnie i nic się nie przepaliło. Możliwe to jest żeby żarówka przetrwała, światło normalnie dawało mimo zwarcia aż się oprawka topiła ? Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
sirGrzesio Zgłoś #9902 Napisano 30 Grudnia 2017 wymiana tylnych zacisków hamulcowych na nowe TRW (stare pomimo regeneracji lały nawet grubymi kroplami) Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Tomcio Zgłoś #9903 Napisano 31 Grudnia 2017 Fotkę mu zrobiłem. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
77Marek Zgłoś #9904 Napisano 31 Grudnia 2017 A ja zbiłem szybę od kamienia. Kur... Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
zarembaz Zgłoś #9905 Napisano 31 Grudnia 2017 Wyskoczył komuś z pod koła? Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Morhol Zgłoś #9906 Napisano 31 Grudnia 2017 Nowe tarcze i klocki textara z przodu, oryginalne tarcze z 2008 roku miały przejechane 168 tys km Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
77Marek Zgłoś #9907 Napisano 31 Grudnia 2017 3 godziny temu, zarembaz napisał: Wyskoczył komuś z pod koła? Tak z pod ciężarówki na moście północnym. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Morhol Zgłoś #9908 Napisano 2 Stycznia 2018 Jak co 10 tys km No i zachciało mi się eksperymentów z poliuretanem... Po niecałej minucie wyleciało to z samochodu. Nikomu NIE polecam. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
StreamHD Zgłoś #9909 Napisano 8 Stycznia 2018 (edytowane) 1. Wymieniona kostka żarówki. Stopiło ją elegancko ale wszystko działało cały czas extra. 2. Wstawione RING XENON ULTIMA H7 3. Wstawione nowe wycieraczki Edytowane 8 Stycznia 2018 przez StreamHD Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
krejzRudy Zgłoś #9910 Napisano 11 Stycznia 2018 Tylna klapa w FLu przestała działać. Obstawiałem mikrostyk. Rozebrałem - okazało się, że pod gumą, a klamką nazbierało się dużo utlenionego metalu i klamka nie dochodziła do mikrostyku Czyszczenie pomogło - działa jak nowa Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
jihad Zgłoś #9911 Napisano 11 Stycznia 2018 (edytowane) - wymiana wszystkich wooferów na 3G0035453 - wymiana stali na oryginalne alu 7J15 - montaż sprężyn H&R -40mm - montaż kierownicy skórzanej 3-ramiennej - nowe cztery kierunkowskazy i żarówki - nowe wszystkie żarówki w reflektorach - wymiana włącznika ogrzewania szyby z C na D - myjnia na koniec Edytowane 11 Stycznia 2018 przez jihad Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
StreamHD Zgłoś #9912 Napisano 13 Stycznia 2018 Dziś podmiana N75 z N18. Pomocnik nadzorował prace 1 Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
jihad Zgłoś #9913 Napisano 14 Stycznia 2018 Zamontowany wreszcie uchwyt do telefonu. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
MrTi2310 Zgłoś #9914 Napisano 15 Stycznia 2018 Wymiana tłoczków i wszystkich gumek w tylnych zaciskach. Stare tłoczki ledwo dało się wykręcić... Przy okazji wymiana płynu hamulcowego. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
marcin_pesel Zgłoś #9915 Napisano 15 Stycznia 2018 @jihad ten uchwyt to ori? Paskudny Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
jihad Zgłoś #9916 Napisano 15 Stycznia 2018 Godzinę temu, marcin_pesel napisał: @jihad ten uchwyt to ori? Masz na myśli tę konsolę, do której jest przymocowana głowica uchwytu? Nie wiem, było już. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
marcin_pesel Zgłoś #9917 Napisano 15 Stycznia 2018 Dokładnie o ta dokładkę chodzi, strasznie duża. Za nieduże pieniądze można takie zgrabniejszy wyrwać Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
jihad Zgłoś #9918 Napisano 15 Stycznia 2018 20 minut temu, marcin_pesel napisał: Dokładnie o ta dokładkę chodzi, strasznie duża. Było już w aucie i pewnie pochodzi z lat produkcji auta, a wiadomo jakie były wtedy telefony. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
lukaszlbn Zgłoś #9919 Napisano 18 Stycznia 2018 To prawda. Zdjąłbym pierwsze co, bo nie ciekawie wygląda. Natomiast pytanie do kolegi od małego uchwytu. Gdzie to dostać i jak szukać?4 -------- Poza tym, przygotowałem dziś instalację pod grzane stołki z dokładanymi matami 20W + termistory. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
marcin_pesel Zgłoś #9920 Napisano 18 Stycznia 2018 @lukaszlbn allegro, olx. Akurat na olx pod hasłem "uchwyt na telefon passat b5" jest jedna sztuka za 50zł, taniej ciężko znaleźć więc warto Ogólnie mało tego. Jak ja szukałem to patrzyłem po prostu po ogłoszeniach passatów na części i tak kupiłem. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach