Skocz do zawartości
Baro

Co dziś zrobiłem w swoim VW

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, marcin_pesel napisał:

@lukaszlbn allegro,  olx.

Akurat na olx pod hasłem "uchwyt na telefon passat b5" jest jedna sztuka za 50zł, taniej ciężko znaleźć więc warto 

Ogólnie mało tego. Jak ja szukałem to patrzyłem po prostu po ogłoszeniach passatów na części i tak kupiłem.

 

Toś mnie zaniepokoił, bo mam OEM do nowej konsoli i jak to ma tak wyglądać, to kurde razi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, lukaszlbn napisał:

To prawda. Zdjąłbym pierwsze co, bo nie ciekawie wygląda. Natomiast pytanie do kolegi od małego uchwytu. Gdzie to dostać i jak szukać?

Jak jest włożony telefon, to zasłania w pełni konsolę. W tej chwili produkuje to Kuda. Z mniejszych i dyskretniejszych to szwedzka firma Brodit, ale do B5 tylko w kratkę nawiewu:

http://www.brodit24.pl/product-pol-1233-ProClip-do-Volkswagen-Passat-97-05.html

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, jerzalke napisał:

Toś mnie zaniepokoił, bo mam OEM do nowej konsoli i jak to ma tak wyglądać, to kurde razi.

Ja mam trochę modzony z uchwytem magnetycznym i tak to wygląda. Tragedii nie ma

image.png.d7f3f12e617e017060dfa0eb3466b6bb.png

19 minut temu, jihad napisał:

Jak jest włożony telefon, to zasłania w pełni konsolę

nic nie zasłania ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, marcin_pesel napisał:

nic nie zasłania ;) 

Mówię o mojej konsoli, że jest brzydka, ale telefon ją zasłania. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka zabudowa wpadla do bagaja,jeszcze okleic kocem i bedzie git.ze wzgledow odsluchowych nastapila zmiana glosnika na RF R1S4-10,poprzedni byl za duzy do tej zabudowy i przy wiekszym vol sie dusil,teraz gra o niebo lepiej ?

IMG_20180120_164339.jpg

 

Prawie skonczonaxD

20180130_150354.jpg

Edytowane przez emil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przysłali mi z serwisu DATA PŁUG - VW CONNECT.

20180201_140131.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj odnalazłem w aucie przycisk do wyłączania podświetlenia kierownicy multifunkcyjnej  w B5 FL.

IMG_20180206_163824.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uprościłem i skróciłem układ podciśnień.  

N18 narazie nie jest potrzebny z racji zaślepionego EGR więc tak mam teraz w kwestii zasilania N75.

Cała reszta instalacji też odpowiednia skrócona i odchudzona.

 

818d2e0223ea9a06med.jpg

Edytowane przez StreamHD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś będąc na ciężkim kacu postanowiłem wyjść z domu by zaczerpnąć świeżego powietrza, zawędrowałem oczywiście do garażu i medytując co by tu zmajstrować wymyśliłem takie cudo ;) ciekawe co o tym będę myślał gdy wytrzeźwieję .

IMG_20180211_140414.jpg

IMG_20180211_140453.jpg

IMG_20180211_140820.jpg

IMG_20180211_141822.jpg

IMG_20180211_142034.jpg

IMG_20180211_142708.jpg

IMG_20180211_142732.jpg

IMG_20180211_145742.jpg

IMG_20180211_145352.jpg

Kulkę uchwytu owinąłem taśmą by zwiększyć jej objętość, Dzięki czemu nie jest luźna w zatrzasku szybkozłączki.

 

:) Gdy już otrzeźwiałem wypierniczyłem złączkę od szlaufa i założyłem taki krążek :)

IMG_20180213_093402.jpg

IMG_20180213_093435.jpg

IMG_20180213_094022.jpg

  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajną masz wiertarkę:bezzebow

Wczoraj wieczorem zdejmowałem przedni zderzak bo czujnik wysłał błąd. IPA i sprężone powietrze uratowało sytuację. Profilaktycznie przemyłem wszystkie kostki wiązki czujników. Na koniec deskę przetarłem ulubionym środkiem.

20180213_220614.jpg

20180213_225627.jpg

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmienione pompki na AL-ki plus kpl. uszczelniaczy i filtr paliwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam stosować ARCHOIL 6900-D MAX

Zlogowałem przed zastosowaniem i będę logował po każdym kolejnym baku z dodatkiem AR. 

 

Edytowane przez StreamHD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj umyte i zmienione papcie na lato...chyba mnie poniosło:coolshine:

IMG_20180309_182112.jpg

 

Edytowane przez grabson7
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grabson7 czym myłeś felgi? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, prezess7 napisał:

@grabson7 czym myłeś felgi? 

Najpierw spryskane płynem do usuwania zaniesczyszczeń metaliczntych (tzw. krwawiące felgi Tuga chemie), potem APC od ADBL, spryskane, odczekane i szczoteczka. Następnie płyn do usuwania resztek smoły od Prickbort. Splukane i gotowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to zbyt skomplikowane ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, prezess7 napisał:

Dobra, to zbyt skomplikowane ;)

Nie, wcale nie. Kup tylko w sklepie detailingowym, internetowym plyn APC (all purpose cleaner). Zrób roztwór z woda, taki 1:5, spryskaj, odczekaj z 10-15min, szczoteczka i jedziesz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, grabson7 napisał:

Kup tylko w sklepie detailingowym

Gdzie?   :lol

Edytowane przez prezess7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest taki dział w tesco... płyn do sprysków, plak, choinki zapachowe. To tam :hyhy

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności