Jump to content

jerzalke

Moderator
 • Content Count

  256
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

About jerzalke

 • Birthday 04/06/1994

Informacje osobiste

 • Imię
  Marcel
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Turek

Samochód

 • Generacja
  B5
 • Silnik
  B5(3B) 1.9 TDI 110KM (AFN)
 • Rok produkcji
  1996
 • Link do tematu o samochodzie
  54162

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @Karrewagenszkoda że nikt nie udzielił Ci odpowiedzi. Z tego co kojarzę to te czerwone grubsze są ważne, bo dają główny prąd zasilający. Chyba do sterowników w drzwiach(właśnie szyby lusterka). I niebiesko i biało prawdopodobnie razem - zawijasz, lutujesz, izolujesz. Ja to bym jeszcze kawałek ile się da dał w peszel.
 2. @lukasinskita błędy są? Jak kasujesz to wracają? Adaptuj jak nie ma błędów. Jak wyskoczy incorrect key programming - pilot działa ale zła częstotliwość.
 3. @luznykolo, u mnie oba były zamienne i świeci wszystko jak trzeba.
 4. Mam taką. Zaskakuje. https://www.aliexpress.com/store/product/Beige-5-Speed-Gear-Wooden-Shift-Knob-Gaitor-Boot-B5-B5-5-1998-2004/2881379_32885926694.html?spm=2114.12010614.8148356.64.49c9326bPdWCWN
 5. Sprawny, puka bez zarzutu. W zestawie komplet podłączeniowy: kostka z wiązką, wtyczki, pilot do sterowania. Fajny bo mało miejsca zajmuje. Można wpaść, podłączyć, posłuchać. Niechętnie wyślę.
 6. Gwarancji nikt na forum nie może dać. Zapraszam do działu Mój passat i przedstawienia swojego paska.
 7. @sulphur, czego nie wiesz? Jak się wpiąć w kable kostki? Schematów nie ma w internecie? Miernik się zepsuł? Zgodnie z planem masa brązowy i plus niebiesko czerwony. Piny nawet chyba podane. Dla sedana w lewej 4, a z prawej 3.
 8. @StreamHD, nowy użytkownik też się nie przywitał. @Cassio11, z racji tego że poruszasz jedną kwestię w dwóch miejscach - zamykam ten temat i proszę o oczekiwanie na odpowiedź w temacie w którym zadałeś pytanie wcześniej. Przypominam że to forum i trzeba wspólnie dbać o porządek. Tutaj ten temat: A tak ogólnie, to "nie działa" jest kiepskim wytłumaczeniem. Trzeba przedstawić swój problem precyzyjnie.
 9. Złe nazewnictwo tematu to pierwszy problem organizacyjny. Po takim opisie to można zdiagnozować że ktoś Ci dosypał cukru do paliwa. Daję czas do końca dnia na zmianę nazwy tematu, w innym wypadku archiwum. 23:11 - zamykam
 10. Z tyłu to by może wypchnął od środka. Ale przód zawieszenie dostało, łapa pewnie się przestawiła, wzmocnienie i pas. A tam zaraz pewnie turbina po maską itp. Same poduszki czy fotele nie są aż tak drogie dziś i są w miarę dostępne. Angliki i tak dalej.
 11. Złe nazewnictwo tematu to pierwszy problem organizacyjny. Po takim opisie to można zdiagnozować że ktoś Ci dosypał cukru do paliwa. Daję czas do końca dnia na zmianę nazwy tematu, w innym wypadku archiwum.
 12. @jerzyoka, nie pisz posta pod postem bo się nie łączą kiedy nie są dodane w bliskim czasie. Edytuj posty bo ktoś wejdzie Ci na innym forum za to na głowę. Kabel czerwono niebieski jest źle wpięty. W wiązce passata te kolory to stały prąd z aku. I masz go źle wpiętego, bo tam gdzie powinien być REM. Ten kabel ma być przy granicy tej kostki, obok żółtego, z tego co pamiętam. Tutaj ktoś miał problem na elektrodzie ale lokalizacja tego kabla jest ok. Po prawej przy krawędzi jest ta kostka.
 13. @marecek, w tych od superba nie jest to tak łatwo do zrobienia jak z paska bo pytałem o mój zegar kilku i cisza jest. A czujnik to zgasiłem kodowaniem innym z tego co pamiętam. No wymiana podświetlenia to mod obowiązkowy.
 14. @adam9026, no jak masz to drugie w symbolu 920 to powinien podejść. Tylko nie kup jakiegoś gruza bez FISa. Jak nie miałeś czujnika w misie olejowej to może nie trzeba będzie dużo przekodowywać.
 15. @marcin_pesel @Frankoo @janekg16 @marecek A karoseria(zderzaki itp) US i Japonia czym się konkretnie różnią od europy w przedlifcie?
×
×
 • Create New...

Important Information

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Terms of Use oraz Privacy Policy