Witam . Mam do was pytanie . Chodzi mi o to jak dostać się do żarówki światła wstecznego w passacie b5fl sedan. Czy muszę ściągać cały klosz czy jakoś od bagażnika da się wymienić ta zarowke bo za cholerę nie wiem jak to zrobić i jeżdżę bez świateł wstecznych . Pomoże ktoś proszę .