Jump to content
Baro

Co dziś zrobiłem w swoim VW

Recommended Posts

Nie dzis co prawda a wczoraj odebrany od mechanika po: wycieciu dpfa, wymianie dwumasy, nowy olej i filtry, nowy dolot do turbo, wyczyszczony egr, zrobiona zbieznosc

1 godzinę temu, kolec napisał:

Założyłem zimowe papcie :D

I ja też. 195/70R15.  Fajne balony :D

Założyłem do polo nowe żarówki h4 Philips efekt xenon. W passacie wymieniłem filtr ropy i czyszczenie klimy. Do tego dwa browary.

35 minut temu, 77Marek napisał:

Założyłem do polo nowe żarówki h4 Philips efekt xenon.

Daj znać jak oceniasz ten "xenon efekt" i czy to daje rade w nocy jeżeli H4 masz tam jako drogowe światła. 

4 minuty temu, StreamHD napisał:

Daj znać jak oceniasz ten "xenon efekt" i czy to daje rade w nocy jeżeli H4 masz tam jako drogowe światła. 

Już mogę powiedzieć, że są rewelacyjne. Zdecydowanie wiecej światła. 

https://filtrytotu.pl/pl/zarowki/24865-philips-h1-whitevision12v-55w-2-szt-2szt-w5w-8711500788849.html?gclid=EAIaIQobChMIuunr1oGU1wIVxm4bCh3_VQjTEAQYDSABEgKRF_D_BwE

A to ja mam te same tyle, że ja mam w lampie H7 + H7. Zdawało mi się, że kupiłem sobie WHITE VISION bez xenon efekt.     Porównując do zwykłej narwy czy osrama za 10zł to światło jest trochę bielsze ale bez rewelacji.

Jeżdżę z jednym reflektorem z tymi philipsami, a w drugim ma podstawowe narvy. Różnica w trasie raczej mało odczuwalna. Różnica w barwie tak samo mało widoczna moim zdaniem.  Jest ładniej, jest jaśniej, jest fajniej ale cena / jakość lipaaaaa. Ja płaciłem prawie 90zł za komplet H7+H7+W5W+W5W. 

Edited by StreamHD

Dziś zabawa z kolorem fisa, przy okazji dałem do wskazówek zimną biel. Zastanawiam się czy zmieniać kolor ekranu. Oczywiście najpierw muszę znaleźć nie uszkodzony. 

9D90365F-4132-4945-A186-6CE5AA0AB60E.jpeg

Passat CC został umyty, i jak zwykle potem zaczął padać deszcz. A były chęci na zdjęcia aby było co wstawić do działu moje auto :)

Założone pachnące nowością zimowe obuwie:  4 x Goodyear UltraGrip 9

Z zewnątrz umyty, w środku odkurzony i 30 minut ozonowania. 

nie dzisiaj a wczoraj po dociskane wtyczki na pompo-wtryskiwaczach bo się błąd pojawił i tryb awaryjny a po podpięciu pod kompa wyszła pompka niedomagająca a szybki zabieg i wszystko jest ok

Wymieniłem olej w silniku, wszystkie filtry. Założyłem nowy pasek osprzętu do tego odgrzybiłem profilaktycznie kolejny raz klimatyzację.

Letni komplet kół dziś umyty na błysk, zakonserwowany i spoczywa już na strychu w oczekiwaniu na ciepłe dni. 

Zmienione lampki podgrzewania foteli i podświetlenia świateł. Jutro plan na zmiane komputera silnika.

Naprawiony zapieczony (nieużywany) od chyba nowości zamek w drzwiach kierowcy :) 

Wymieniłem czop piasty w polo classic razem z łozyskami. Dodatkowo  zaspawalismy z kolegą koło dwumasowe na sztywno bo klient nie ma pieniędzy na nowe. Sami zobaczcie i oceńcie. Ogólnie mówiąc samochód idzie do sprzedania na giełdę w Ciechanowie. 

Resized_20171108_164733.jpeg

Założona skrzynia DQS,wymienione filtry i olej 

21 godzin temu, 77Marek napisał:

Wymieniłem czop piasty w polo classic razem z łozyskami. Dodatkowo  zaspawalismy z kolegą koło dwumasowe na sztywno bo klient nie ma pieniędzy na nowe. Sami zobaczcie i oceńcie. Ogólnie mówiąc samochód idzie do sprzedania na giełdę w Ciechanowie. 

Resized_20171108_164733.jpeg

Marek wezcie jakąś kartke wstawcie zeby nikt sie na to nie naciol

Dnia 9.11.2017 o 20:22, lisekexeter napisał:

Czyli w sobotę tam będzie 

W następną sobotę bo dziś przecież święto lub następne soboty ponieważ nie wiadomo czy ktoś będzie zainteresowany zakupem tej vectry z 2004 sedan. W dowodzie wbite, że to TAXI. Jest koloru zieleń butelkowa. Ogólnie straszny trup.