Jump to content

jihad

 • Content count

  325
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Informacje osobiste

 • Imię
  Bruno
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Nowa Wieś

Samochód

 • Generacja
  B5
 • Silnik
  B5(3B) 1.9 TDI-PD 115KM (ATJ)
 • Rok produkcji
  2000

Recent Profile Visitors

551 profile views
 1. jihad

  Kilka pytań początkującego z DSG

  Na 99,9% to to. Ja mam starsze auto z ręcznym na linkę i jak nie zaciągnę go tylko zostawię wyłącznie na P i auto się lekko jeszcze potoczy to jest ten sam efekt.
 2. VCDS i ustawić typ szyby w module czujnika albo ręcznie dokonać korekcji.
 3. jihad

  RCD 310 CAN emulator

  Lepiej znaleźć (kupić) odpowiedni interfejs i robić takie rzeczy samemu.
 4. jihad

  RCD 310 CAN emulator

  Racja. Nawet nie zwróciłem na to uwagi montując u siebie. Trzeba wobec tego znaleźć zasilanie po stacyjce jak piszesz. Dodatkową stratą będzie zapewne brak możliwości włączenia radia bez kluczyka, ale nie mam pewności. Generalnie to straszna rzeźba takie coś, kiedy można zwyczajnie zmienić gateway.
 5. jihad

  RCD 310 CAN emulator

  Wypiąć i wpiąć. Kodowanie to słodki deser. Póki co jak widać bardziej kłopotliwe jest podłączenie tego cuda z Chin. Ta strona Ali się nie otwiera. Wszystkie trzy do kostki radia. Żółty to pewnie stałe zasilanie, a czerwony po stacyjce i do tego masa. Wszystkie są w kostce ISO.
 6. jihad

  RCD 310 CAN emulator

  Najpierw się czyta, potem pisze, a tym bardziej robi zakupy.
 7. AFN, aftomat. 8 lat temu miał dopiero 600 kkm. Dziś mniej jeździ, jest jakieś 720.
 8. Weź kolego skup się jeśli chcesz rozsądnej pomocy. To nie ku**a SMS, żebyś się musiał mieścić w 160 znakach. Opisz problem porządnie, jednocześnie nie tworząc elaboratu, którego nikomu nie będzie się chciało czytać. Skąd wiesz, że prawy tył? Przednia miga normalnie, a tylna szybciej?
 9. jihad

  Problem z Oświetleniem Postojówka

  Widziałem nawet połączenie 4300k z żółtym przeciwmgłowym i co?
 10. Ja bym podłączył przekaźnik wewnątrz kabiny. Zasilisz go napięciem po stacyjce, do tego masa i sygnał ze światła pozycyjnego. Do komory silnika wychodzi jeden przewód, czerwony, zasilający magiczną chińską kostkę. Masę na tę kostkę (czarny) znajdziesz gdziekolwiek w komorze silnika. Ewentualnie masa ta sama, która zasili przekaźnik może pójść do komory silnika, wtedy przeciągasz dwa przewody.
 11. Tak, to może być dodatkowy stabilizator, choć mam wrażenie, że najdroższym elementem tegoż jest obudowa.
 12. Bo takie są przepisy.
 13. Przekaźnik w każdym motoryzacyjnym za 10 zł. https://allegro.pl/oferta/przekaznik-uniwersalny-nc-no-przelaczajacy-12v-40a-5973184491
 14. No a jak inaczej je załączać? \ Przecież i tak akumulator je będzie je zasilał, tyle że poprzez stacyjkę. Mam na myśli podłączenie, zasilenie magicznej kostki, aby dowiedzieć się czy załączą się od razu czy po uruchomieniu silnika.
×

Important Information

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Terms of Use oraz Privacy Policy