Skocz do zawartości

motomouse

Moderator
 • Zawartość

  1029
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

O motomouse

 • Urodziny 14.03.1977

Informacje osobiste

 • Imię
  Marcin
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Łódź

Samochód

 • Generacja
  B8
 • Silnik
  B8 2.0 TDI 150KM DSG6
 • Rok produkcji
  2017
 1. Rozpoznawanie znaków drogowych

  Najnowsza wersja oprogramowania DM to 0757 jeśli ktoś ma niższą może jechać na aktualizację oprogramowania rozwiązującą problem.
 2. Kupujemy B8 - na co zwrócić uwagę?

  Jak nie jak tak ...
 3. Prosze o pomoc "komputerowca"

  http://www.netsetup.pl/?uniwersalny-eksport-danych-z-gt-do-txt-csv-xls,64 - program płatny. https://www.invoicedirect.pl/dokument/eksport-danych-z-programu-subiekt-gt,84.xhtml - procedura eksportu do pliku - pytanie jak bardzo trzeba będzie zmienić format aby zadziałał import. A sama wFirma oferuje import klientów i towarów : https://forum.wfirma.pl/temat/1194-importy-z-innych-programow Łatwo i przyjemnie nie będzie - Insert bardzo dba o swój ekosystem, wiec za dużo nie oferuje. Pozostaje liczyć na dobranie się do bazy SQL, ogarniętego serwisanta ( tani nie będzie ) albo programy firm zewnętrznych.
 4. zamówiłem dziś ALLTRACKA

  Dobrze Panowie - krótko. Proszę do godziny 17 poczyścić swoje posty nie odnoszące się do zakupu konkretnego samochodu przez twórcę wątku. Oczekuję, że wszelkie odniesienia do tego kto ile zarabia, kogo na co stać oraz jaka to głupota/mądrość nabywać samochód za x, 2x, 3x stąd znikną. Jesli tego nie zrobicie, to ja podczyszczę ten wątek nagradzając co poniektórych.
 5. Kupujemy B8 - na co zwrócić uwagę?

  Chciałbym tylko przypomnieć, że tematem tego wątku jest "Kupujemy B8 - na co zwrócić uwagę?", a nie - czy Passat za 200k PLN jest lepszy czy gorszy od E-klasy za 300 k PLN. Jeśli chcecie, to proszę przenieście swoją dyskusję do działu ogólnomotoryzacyjnego, bo to miejsce ma służyć tym, którzy na zakup tego modelu są zdecydowani.
 6. Opis auta w wersji mobilnej

  Na defaultowym jest OK. Tak przy okazji - może by wyrzucić ten styl Haze
 7. Awarie, naprawy reklamacyjne B8

  Miałem tak. Podjechałem do serwisu, poprosiłem o przestawienie wycieraczki "o jeden ząbek" i teraz jest OK
 8. 14 sekund do setki

  Jak był nowy to miał coś koło 12 sek. do setki. Teraz pewnie z tych 110 KM zostało z 90 albo mniej. Czyli - tak, najzupełniej normalne.
 9. Ale wiesz co to znaczy parafraza ? Co jednak nie przeszkodziło Ci w wydaniu kategorycznej opinii "nie da się" ...
 10. 2.0 130KM ALT - po odpaleniu gaśnie na mrozie

  Membrana w parowniku przepuszcza ? Zakręć zawór na butli, wypal gaz z przewodów i pojeździj trochę na benzynie. Zostaw na noc i zobacz - jak będzie to samo, to do sprawdzenia układ paliwowy.
 11. Parafrazując słowa z klasyki polskiego kina : I co ? I teraz byś k....., bez ręki chodził
 12. Passat B8 Pomiar spalania

  7-8 l to ja mam w 150 konnym dieselu Przy normalnej, "codziennej" jeździe - po centrum i obok - mieszczę się w 10 Takie uroki Łodzi - najbardziej zakorkowanego miasta w Europie i 5 na świecie
 13. VW Leasing a inne leasingi?

  Bez kosztów ubezpieczenia, które masz zawarte w koszcie raty całkowitej wychodzi jakieś 2,5% Czyli OK. Oczywiście, że możesz wziąć leasing gdzie indziej. Ale wtedy możesz nie uzyskać takiego rabatu
×