Jump to content

sirocco

 • Content Count

  463
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

About sirocco

 • Birthday 03/06/1978

Informacje osobiste

 • Imię
  Tomek
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Gliwice

Samochód

 • Generacja
  B8
 • Silnik
  B8 1.8 TSI 180KM
 • Rok produkcji
  2015

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zgadza się. To jest poduszka od skrzyni biegów. Miałem te same symptomy co wy koledzy. Po wymianie poduszki wszystko wróciło do normy.
 2. Cześć, Na oleju Millers lub Motul ( bo takich używam, obecnie Motul) nie odnotowałem zużycia oleju. Być może Bagnet nie jest najbardziej miarodajnym narzędziem ale w okresie między wymianami mam zawsze poziom między stanami. Olej wymieniałem po 3tys. po 15 tys. i po 30 tys. kilometrów.
 3. Cześć. Ostatnimi czasy słyszałem dobiegające z układu napędowego dźwięki - coś jakby nienasmarowane łożyska .. okazało się, że poduszka pod skrzynią biegów jest uszkodzona .. wymiana na gwarancji..
 4. To nic ... ja ostatnio przez stację benzynową na skróty przejeżdżałem też z prędkością ok. 10km/h ... jak uderzył po hamplach to myślałem, że podwoziem zahaczyłem o jakiś stopper... Działa system działa... dobrze, że na drodze działa tak jak powinien.
 5. Po ostatniej wizycie w ASO, była jakaś akcja z szybami i hamulcem ręcznym, nie działa mi odblokowana funkcja przez WAGENa opuszczania lusterka podczas cofania ... mimo, że w opcjach samochodu mam tą funkcję widoczną... wie ktoś może czemu tak się dzieje?
 6. Po ostatniej wizycie w ASO, była jakaś akcja z szybami i hamulcem ręcznym, nie działa mi odblokowana funkcja przez WAGENa opuszczania lusterka podczas cofania ... mimo, że w opcjach samochodu mam tą funkcję widoczną... wie ktoś może czemu tak się dzieje?
 7. Cześć, Ja z zapisanych 14 tysięcy kilometrów, średnią mam 8.33l. Są to dane z dystrybutora (apka Fuelio). Jeżdżę dynamicznie, w trybie sport, z klimą, praktycznie samo miasto i drogi szybkiego ruchu.
 8. Witam wszystkich Czy przy skręcie w lewo macie wrażenie, że "coś" z układu napędowego wam buczy? Dźwięk jest słyszalny jak mam zamknięte okna i wyłączone radio, także nie jest to głośne, niemniej odczuwalne..
 9. Cześć Wszystkim, Panowie, czy ktoś z Was posiada bagażnik dachowy z mocowaniem na rower do sedana? Możecie się podzielić przykładem?
 10. Uśmiechnąłem się U mnie też dwukrotnie poprawiali. Na szczęście drugi raz wystarczył Ostatnio miałem sytuację w górach gdzie musiałem gwałtownie wycofać na oblodzonej drodze. Po tym manewrze - choinka - wszystkie lampki ostrzegawcze się zapaliły i dezaktywowały wszystkie systemy. Na szczęście po wyłączeniu silnika i odczekaniu kilku chwil wszystko wróciło do normy..
 11. Ja mam ... w poniedziałek robili mi tylko aktualizację zarządzania energią akumulatora ...
 12. Tak a propos ilości oleju do 1.8TSI, to u mnie w serwisie wiedzieli, że mają wlać 5.2l. Oczywiście musiałem ich o to zapytać, czytając doświadczenia kolegów z forum ...
 13. Przejechałem 15 tys. km. na Millersie. Ani razu nie robiłem dolewki. Oczywiście nie jestem w stanie stwierdzić ile oleju ubyło, ale stan bagnetu był taki sam jak na początku - zaraz po zalaniu silnika czyli między stanami. Teraz mam motul specyfic i jestem ciekaw jak będzie to wyglądać w tym przypadku.
 14. Dzięki. Czyli jest to specyfika, a nie pojedynczy przypadek..
 15. Koledzy, jeśli osoba siedząca na tylnym rzędzie siedzeń, zapnie pasy.. i wierci się na siedzeniu tak, że pas wyciąga pod kątem z tego gniazda w oparciu - np pochyla się żeby zobaczyć coś z przodu - dochodzi do was dźwięk ocierania pasa bezpieczeństwa o coś ostrego - plastikowa osłona otworu w oparciu. ??
×
×
 • Create New...

Important Information

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Terms of Use oraz Privacy Policy