Jump to content

lysy78_03

 • Content count

  1,088
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

About lysy78_03

 • Birthday 03/30/1978

Informacje osobiste

 • Imię
  Grzesiek
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  FG

Samochód

 • Generacja
  CC
 • Silnik
  CC 2.0 TDI 177KM DSG 4x4
 • Rok produkcji
  2014

Recent Profile Visitors

1,468 profile views
 1. lysy78_03

  Szybko zużywające się klocki tył

  Tak, ja mam pomysł. Na razie w fazie weryfikacji. Odpowiem za około 35 tkm czyli za pół roku.
 2. lysy78_03

  Passat cc bagażnik

  Każda kanapa się składa. Inaczej nie byłoby możliwości demontażu. Na końcach kanapy w bagażniku wiszą sznurki. Mogą być schowane między oparcie a boczek bagażnika.. Pociągnij za nie, oparcie powinno się otworzyć.
 3. 1 tak, patrz punkt 3 2 tak. Nie, nie będą skopiowane. 3 umożliwiasz korzystanie z przesyłu danych. Modem - tworzysz sieć fafarafa (Wi-Fi) i korzystasz z netu w telefonie. 4.nie ( głowy nie dam) 5 tak ,jest taka możliwość. Patrz opcje bt
 4. No i git. Tak ma być. W trybie premium tel nie działa. Karta sim została skopiowana i teraz Twój moduł bt służy do dzwonienia. Co do kontaktów to pewnie nie udostępniłeś książki do skopiowana do modułu bt.
 5. Dołączam się do prośby o uzupełnienie poradnika o sposobie kalibracji kamery.
 6. lysy78_03

  Pompa vacum

  W zeszłym tygodniu wywiozłem na złom.
 7. Tak samo ja. Pytałem o tę sprawę i diagnosta powiedział, że dostali pismo od wojewody z informacją, że mają informować o nie przeprowadzonej akcji. Mają także zbierać dane statystyczne ale żeby nie dopuszczać do ruchu to o tym nie słyszał.
 8. Takie głupie pytanie. Mam light assist. Rozpoznawanie znaków i Line assist dokodowałem sam. Nic mi nie wibruje ( w sumie to dobrze, tak ma być?) tylko kierownica sama koryguje tor jazdy . Po puszczeniu kiery przez około 10 sek jedzie sam później krzyczy że mam przejąć kontrolę. Można przedłużyć czas samodzielnej pracy układu?
 9. lysy78_03

  Guma

  Jakie to smutne. Ktoś zadaje sobie tyle trudu żeby zrobić i wkleić zdjęcie na forum zamiast wklepać w Google numer z części. Czy to głupota czy lenistwo?
 10. lysy78_03

  [B6] Hamulec ręczny - Błąd

  Witam. Znajomy ma taki mały problem z A-H. Zwyczajnie nie działa. Po podłączeniu VCDS-a błędów brak. Ręczny działa bez problemu. Przycisk A-H działa (podświetla się) ale nie trzyma samochodu na wzniesieniu. Pacjent to Tiguan (5n) , ręczna skrzynia, 2.0 tdi (103 kW) Jakieś pomysły?
 11. lysy78_03

  Błąd skrzyni DSG

  Moim zdaniem powinieneś wykonać nastawy podstawowe. Sprawdź najpierw czy masz wgrane najnowsze oprogramowanie w skrzyni. Jeżeli nie to możesz to zrobić ale nie musisz. Aha. Nie musisz się zaczynać martwić.
 12. lysy78_03

  Błąd skrzyni DSG

  Jak długo masz ten samochód? Błąd był od początku? Jakieś inne niepokojące objawy dsg?
 13. lysy78_03

  Felgi aluminiowe B6

  Wystarczy zapoznać się z forum i nie dublować tematów.
 14. lysy78_03

  Felgi aluminiowe B6

  Po pierwsze. Nie porównałem lasek do felg tylko Twoje dziwne zapytanie. Poproszę o propozycje i zdjęcia. Po drugie. Od zakupów jest osobny dział. Wystarczy zapoznać się z regulaminem, a nie tylko kliknąć :zgadzam się.
 15. lysy78_03

  Felgi aluminiowe B6

  Pytasz kolegów, która laska się Tobie podoba? Nie ogarniam.
×

Important Information

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Terms of Use oraz Privacy Policy