Skocz do zawartości

lysy78_03

 • Zawartość

  885
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

O lysy78_03

 • Urodziny 30.03.1978

Informacje osobiste

 • Imię
  Grzesiek
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  FG

Samochód

 • Generacja
  CC
 • Silnik
  CC 2.0 TDI 140KM 4x4
 • Rok produkcji
  2014

Ostatnie wizyty

758 wyświetleń profilu
 1. RNS 510 odblokowanie VCDS wlkp. lubuskie

  Mogę zaktualizować mapy i odblokować navi. Pl menu nie wiem czy dam radę . Fg.
 2. Nie widziałeś filmu. Przy otwartych drzwiach mam białe oświetlenie przestrzeni nóg. Po ich zamknięciu białe oświetlenie gaśnie i świeci na czerwono.
 3. Chcę mieć możliwość całkowitego wyłączenia oświetlenia przestrzeni nóg. Korzystając z pinu B51 mam regulację intensywności(razem z pozostałymi podświetlanymi elementami), ale brakuje mi możliwości jego całkowitego wyłączenia. Nie planuję ponownego demontażu boczków z drzwi, więc gdyby była inna opcja byłbym nią zainteresowany. Jednakże gdyby się okazało, że inaczej się nie da, to je zdejmę. Może kupie składane lusterka i będzie powód do tego? Na razie utknąłem przy automatycznych światłach drogowych.
 4. Z tego pinu mam pociągnięte czerwone oświetlenie, ale nie ma tu opcji jego całkowitego wyłączenia, tak jak w przypadku podświetlenia dekorów i klamek.
 5. Tak, są włączane "włącznikiem" . Regulator intensywności podświetlenia przycisków ( ten po lewej stronie włącznika świateł) ustawiony w pozycji minimum powoduje wyłączenie podświetlenia klamek i dekorów w drzwiach. Właśnie to chciałbym wykorzystać do regulacji czerwonego oświetlenia przestrzeni nóg, aby mieć możliwość jego całkowitego wyłączenia.
 6. Więc jaki sposób na wykorzystanie tych sygnałów polecasz?
 7. Moduły led zakupiłem u kolegi TOMNIK. Sterowane jest to przez bcm, masz dodatkową opcję w ustawieniach samochodu(oświetlenie przestrzeni nóg- białe). Planuję jednak zmienić podłączenie czerwonego oświetlenia(dodatkowy przewód), chcę wykorzystać podświetlenie dekorów w drzwiach. Uzyskam wtedy możliwość wyłączenia tego czerwonego podświetlenia. I tutaj z szerokim uśmiechem zwracam się z prośbą do kolegi nTomek o podanie pinu z bcm odpowiedzialnego za podświetlane dekory w drzwiach.
 8. Interpretacja zamglenia

  No dobrze. Skoro nie było zamglenia to dlaczego przyjąłeś mandat? Przyjąłeś =zgodziłeś się. Po co drążyć temat.
 9. Masz rację. Rozpędziłem się. W menu telefonu w rns jest opcja wyłącz telefon, ale ona dotyczy telefonu w samochodzie. Przepraszam za zamieszanie.
 10. W trybie BT połączenia wykonujesz na telefonie. W premium poprzez rsap moduł w samochodzie przejmuje kontrolę nad telefonem. Możesz wyłączyć telefon i będziesz dalej z niego korzystać.
 11. Skoro nie możesz uruchomić sieci w samochodzie, pozostaje Tobie korzystanie z trybu BT zamiast premium. Albo wymiana modułu na taki z siecią wi-fi.
 12. Musisz uruchomić sieć wi-fi. Ale to pewnie już wiesz. Trochę jestem zawiedziony działaniem neta w samochodzie. Czasami jakoś powoli działa.
 13. Oznaczenia skrzyń biegów 3C

  tylko 350 Nm??? przecież w oryginale silnik ma trochę ponad 300 Nm. Trochę to dziwne, ale w końcu znaleźli sposób aby ograniczyć podnoszenie mocy silników. Możesz zmienić program, turbo, wtryski ale mało kto zmieni skrzynię biegów. Jaka jest pasująca manualna skrzynia w miejsce NFV, oczywiście z większym momentem obrotowym? Obecnie mam 390 Nm.
 14. Humor i rozrywka - bez przeklinania

  Nie jesteś sam
 15. W zeszłym roku ktoś próbował ukraść 15 letnie kołpaki z mojego dziadka. Jeden leżał zdjęty za samochodem, drugiego uratowała trytytka, którą założyli po zamianie na zimówki. Założyli tylko na ten jeden kołpak, bo powiedziałem, że ich nie chce. Wartość ciepłej wody i mydła zużytego do umycia moich rąk przewyższyła wartość kołpaków. Miało to miejsce na parkingu firmowym w multikulturowej Danii.
×