Skocz do zawartości
Baro

Co dziś zrobiłem w swoim VW

Rekomendowane odpowiedzi

47 minut temu, prezess7 napisał:

Gdzie?   :lol

Nie, no bez jaj. Sklepów w necie na pęczki.

Edytowane przez grabson7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymiana rozrzadu,simeringu na wale,olej,filtry,malowanie zderzakow 

IMG_20180313_233308.jpg

IMG_20180313_120952.jpg

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś wymieniłem hamulce z tyłu oraz płyn hamulcowy w całym układzie. Założyłem textary i przy okazji naprawiłem oponę ;)

 

20180316_121027.jpg

20180316_123126.jpg

20180316_110241.jpg

Edytowane przez 77Marek
Wkręt był w oponie.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie do końca dziś bo już jakiś czas temu, zostawiłem mojego paszczaka na pastwę mojej żony.:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pozimowe poprawki blacharsko lakiernicze+polerka calosci i lamp, nowa antenka, przycisk awaryjnych :>

29242790_1890725200940618_1745082536_o.jpg

Edytowane przez adik3x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu po zimie odszczurzyłem czarnucha wewnątrz i na zewnątrz

IMG_20180325_123819.jpg

IMG_20180324_165319.jpg

IMG_20180324_165342.jpg

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umyty, wyglinkowany, nawoskowany, odkurzony,alusy z oponami letnimi umyte. W tygodniu jak pogoda się utrzyma to montaż :D

Dnia 12.03.2018 o 19:50, prezess7 napisał:

Gdzie?   :lol

Na początek polecam Produkt firmy K2 tani, a efekt krwawej felgi i efekt czyszczenia na poziomie 5+ :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowy zawias, przeguby, ustawiona zbieżnosc :)

 

WhatsApp Image 2018-03-30 at 14.56.20.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2018 o 20:54, Maciej1486 napisał:

Na początek polecam Produkt firmy K2 tani, a efekt krwawej felgi i efekt czyszczenia na poziomie 5+ :)

 

Z krwawą felgą jest tak, że i tak felga nie będzie kompletnie czysta jak się jej ręcznie nie przeleci szmatką czy szczotką, więc kupno najtańszej sprawdzonej krwi jest optymalnym zakupem.  Drogimi niech się bawią detailerzy. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcza, docisk i łożysko. Do nitów jeszcze trochę było, ale potrafiło ślizgać na 4 i 5. Po 315kkm. Trza się nauczyć zmiany biegów od nowa....

image.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem emblemat na klapie bagażnika. Było tak;

20180403_171835.jpg

20180403_172944.jpg

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj zmieniłem tuleję w wahaczu z przodu oraz tarcze i klocki z tyłu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamontowałem rejestrator. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro wpada nowe chłodziwo więc dziś cały dzień płukanie leciało.  Przez kranik na dole niestety schodzi tylko około 3-4 litrów. 

Zlałem ile zleciało, wlałem na full destylowaną, jazda z full ogrzewaniem i full rozgrzaniem auta, postój, ochłodzenie silnika, zlałem co wyleciało, wlałem znowu wodę do pełna  i tak 4 razy.  Płyn nadal wychodzi zabarwiony na czerwono :S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin ale po co? Jeśli masz zalany g12 albo g13 to one są praktycznie wieczne. A lejąc wodę prowokujesz tylko zatarcie pompy bo nie ma smarowania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały rozrząd był zmieniany i wlany G13, dlatego takie cudowania z płukaniem przed zmianą bebechów. Poprzednio był czerwony więc G12 ale czy czysty czy z czymś mieszany, cholera wie. 

Chciałem poprostu wlać nowy płyn w czysty układ bo to pierwsza wymiana rozrządu i płynu za mojej kadencji.  Nie chce, żeby się zmieszało z jakimś wynalazkiem.

Poleciało więc kompleksowe oczyszczanie układu, potem wleciał tani K2 G13 i za niedługo wleci ORI G13 i niech to siedzi tam te 5 lat i mi nie zawraca gitary.

 

 

EDIT: cały czas nie potrafię znaleźć takiego 100% potwierdzenia, że mogę lać G13 do mojego starocia...

Edytowane przez StreamHD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiosenna wymiana oleju i filtrów :) a co niech ma! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2018 o 13:42, StreamHD napisał:

cały czas nie potrafię znaleźć takiego 100% potwierdzenia, że mogę lać G13 do mojego starocia...

G13 zastępuje wycofany G12. Możesz lać sam G13, możesz go mieszać z G12. Nic się nie stanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że rozbiłem samochód też się liczy? 

Edytowane przez lysy78_03
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności