Skocz do zawartości
przemkost

Problemy z blokadą kierownicy i odpalaniem

Rekomendowane odpowiedzi

Tak Dariuszu jak już rozgryzłes zagadkę to trzeba cie do końca poprowadzić za rączkę lub wszystkich tu użytkowników żebyś i ty nie kasował 300zł jak inni kasowali 600 za usunięcie usterki aktualnie koledzy jak już to robicie to nie ściągajcie kierownicy więcej czasu zaoszczędzicie targajcie całą kolumnę z kierownicą. Zdjęcia zrobiłeś obszerne i Darek na serjo dzięki za zdjęcia także Forumowicze jak już całkowicie kumacie o co w tym chodzi z tą nieszczęsną usterka to można już do końca to uświadomić co trzeba zrobić z tą nieszczęsną puszeczką materiał wsadzony aby to działało kosztuje zaledwie 1zł20gr także jak chcecie można wam już pokazać szczegóły a kto rzeczywiście nie da sobie z tym rady po zdemontowaniu to możecie przesyłać puszeczkę do mnie w dniu gdy ja otrzymam naprawie i odeśle w tym samym dniu za małe pieniądze. To jak chcecie publikacji ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ba...

 

Tego się spodziewałem. Jako że z elektroniką mam wiele do czynienia wiem doskonale co trzeba mieć/umieć by coś zrobić w sterowniku/module/blackbox'e jak to zwał tak zwał.

 

Czy dobrze widziałem że to 4 śruby i mamy kolumnę na kolanach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw parę pułeczek targasz 4 śruby i kolumne masz na kolanach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Rozumiem że nie jednemu chlebek odebrałem ale ja tylko chciałem się podzielić (na forum) własnym laickim osiągnięciem. I jeśli ktoś ma pytanie to bezpłatnie pomogę.

P.S.

Kolumna jest przymocowana na 4 śruby i 3 kostki elektryczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dszyszka szacunek dla Ciebie za wykonaną robotę i podzielenie się na forum.

 

Nie zwracaj uwagi czy komuś się to podoba czy nie, fajnie, że jeszcze ktoś chce bezinteresownie pomóc, a nie nastawia się tylko na kasę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że nie jednemu chlebek odebrałem ale ja tylko chciałem się podzielić (na forum) własnym laickim osiągnięciem. I jeśli ktoś ma pytanie to bezpłatnie pomogę.

i słusznie zrobiłeś,właśnie pokazałem twoje osiągnięcie sąsiadowi,już miał umówić się z pewnym "specjalistą" od tego problemu,ale teraz chyba sam podejmie się próby.Wielkie dzięki i pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jesli wszystko wyszlo juz na jaw to moze kolego Dszyszka zrobisz obszerny opis usuniecia usterki krok po kroku wraz ze zdjeciami i przyklei sie to wtedy na warsztat ?? Co Ty na to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość andrzej61

Pali się kontrolka steru i nie idzie odpalić samochodu, co może być przyczyną?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pali ci sie lampka steru i nie umisz odpalić auta czas wyjąć z auta kolumne kierownicy i zainwestowac w nia 1zł20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dyszka - myśle że na ogólnopolskim to będziesz będziesz najbardziej obleganą osobą kazdy bedzie chciał ci browara postawic:tankujemy: wiec lepiej abyś miał dobrą głowe i pojemny brzuszek:564:

 

a po zlocie to wiesz wywiady, autografy, wizyty w zakładach pracy:danek:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli zrobi dokladny opis ze zdjeciami i tym co gdzie i jak to deklaruje sie wyslac 2 pudla browau do polski specjalnie dla niego, jakiegokolwiek sobie zazyczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co wiecej nie musisz wysyłac jade 25 marca wiec moge zabrac i osobiscie dostarczyc, przy okazji dorzuce dobrego jack_daniels-9205.gif

 

i byc moze kolega na miejscu mi naprawi mój problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to naprawa trochę się przedłuży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro tj. 09.03.2010 dodam instrukcje jak usunąć problem blokady kolumny kierowniczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale super ! czekamy :)

Wiedzialem ze kiedys to nastapi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytalem watek i czekam z niecierpliwoscia na opis.

Jezeli sporadycznie pojawia sie tez komunikat "engine fault" to to rozwiazanie bedzie odpowiednie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj chyba jest nie do konca opis? albo cos u mnie jest nie OK ... w opisie konczy sie na 5 punkcie ... jeszcze pytanko ... musze wykrecic cala kolumne? czy dostane sie do plytki jak poloze kolumne na kolana ?

 

druga sprawa - czy bedzie pozniej potrzebny komputer? zeby uruchomic auto po naprawie?

 

bo nie posiadam takiego cuda / nie znam sie na tym dlatego takie pytanko ;)

 

a i czym sie roznia zolte strzalki od czerwonych.

Edytowane przez VALDI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Przepraszam ale coś się spierd. w opisie wieczorem poprawie - on ma ok 30 pkt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

super! dzieki piekne ... i jeszcze jak mozesz sie ustosunkowac do pytania o kolory strzalek i czy mozna to zrobic na kolanach ;) chyba ze jest to zawarte w opisie ;)

 

Dzieki piekne pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności