Skocz do zawartości
przemkost

Problemy z blokadą kierownicy i odpalaniem

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego wygląda to na spam???

 

Bo już wcześniej dał info o tym.

Pisanie co 3 post z reklamą jest spamem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego spam? Bo kolega Romanek napisał na forum 9 postów, z czego wszystkie są reklamą jego działalności. Poza tym reklamuje się w nieodpowiednim dziale. Forum jest po to, by sobie pomagać, a nie ciągnąć kasę ile wlezie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj znowu kolumna dala o sobie znac. W sumie to nawet nie jestem pewny, chyba bede musial podskoczyc na odczyt bledow. Dzisiaj po zakupach wrocilem do auta, wlozylem kluczyk do stacyjki, zapalila sie zolta kontrolka kierownicy, poczekalem az zniknie i wepchnalem kluczyk na zaplon a tu cisza. Nawet mfa sie nie odpalilo. Dodam ze kola proste i slychac bylo jak blokada puszcza. Czy wam tez sie to tak objawialo, czy normalnie pokazywaly sie kontrolki tylko nie mogliscie odpalic. Ja sie delikatnie pos**** bo niedosc ze na pietrowym parkingu, ciasno jak w d**** ani tam laweta ani pchnac bo DSG. PIerwszy raz mi taki numer odwalil. W zwiazku z powyzszym obstawiam ze to ta nieszczesna kolumna. Czy mozna zaadoptowac kolumne z innego auta i czy to cos da ?? Powiedzmy z jakiegos rozbitka gdybym kupil ??? I teraz najwazniejsze, czy lewostronna wersja sie rozni od prawostronnej ?? I czy naprzyklad od TSI lub FSI jest taka sama jak w TDI ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego spam? Bo kolega Romanek napisał na forum 9 postów, z czego wszystkie są reklamą jego działalności. Poza tym reklamuje się w nieodpowiednim dziale. Forum jest po to, by sobie pomagać, a nie ciągnąć kasę ile wlezie.

Ja bym tak tego nie określił. Kolega proponuje naprawę za dość śmieszną sumę w stosunku do tego czego rząda serwis idąc na łatwiznę i wymieniając cały element. Ja osobiście nie widzę w tym problemu, więcej, szukając rozwiazania bardzo się cieszę, że taka informacja jest akurat w tym wątku zawarta.

Jeżeli kilka innych osób poleciło by tego kolegę pewnie już byś tego jako spam nie odebrał :).

 

P.S. Pomoc to nie tylko przesłanie instrukcji ze zdjęciami jak sobie samemu poradzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest forum niekomercyjne. Od reklamy jest dział polecam/odradzam bądź szukam usług.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam zatrwożonych posiadaczy tej słynnej usterki. We wtorek byłem u "romanka" w Warszawie, który jak w opisie w 1,5 h usunął w zapomnienie "Column stearing unlock defective" . Jest profesjonalistą. Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LUDZIE POMOCY! MOJ PASSAT PRAWIE NIE ODPALA, CZASEM MUSZE PROBOWAC 10-20 RAZY, STACYJKA NIE REAGUJE NA WLOZONY KLUCZYK. MIESZKAM W SZKOCJI I SZUKAM KOGOS KTO BY MI TO ZROBIL. NA SWIETA ZJEZDZAM DO POLSKI WIEC CHCIALBYM TO ZROBIC. JAK KTOS ZNA JAKIEGO MAGIKA W POLSCE NA POMORZU KTORY BY SE Z TYM PORADZIL TO PROSZE O JAKIS KONTAKT. Z GORY WIELKIE DZIEKI. AHA BYLEM W SZKOCKIM SERWISIE NO I JAK POWIEDZIAL MI CENE TO NIE WIEDZIALEM JAK MAM SIE ZACHOWAC.:mad: (1100 FUNTOW)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy skręcone koła mają wpływ na to czy silnik odpali? Nie mogę odpalić swojego paska,ale rozrusznik kręci. Przypuszczam,że problem leży gdzie indziej,lecz szukam wszędzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiec znalazlem odpowiedzi na moje pytania powyzej. Moze sie komus przydadza. NIe da sie zakodowac kolumny z innego auta ( w sensie uzywanej, w ogole nie rozumiem po co ludzie to sprzedaja na allegro w takim wypadku ). Od anglika ma inny numer czesci wiec wersja lewostronna nie bedzie pasowala a czy TSI czy TDI jeden grzyb czesc jest jedna. A i z kolumna musi zostac wymieniony modul komfortu. W uk w serwisie krzykneli 950Ł. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No wiec znalazlem odpowiedzi na moje pytania powyzej. Moze sie komus przydadza. NIe da sie zakodowac kolumny z innego auta ( w sensie uzywanej, w ogole nie rozumiem po co ludzie to sprzedaja na allegro w takim wypadku
Kolego da sie, bo zrywasz sruby mocujace imo i przekladasz sterownik w takim przyadpku sie da i jest to robione gdy kolumna jest wadliwa mechanicznie, a uzywana dobra, widzialem taki przypadke na wlasne oczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
LUDZIE POMOCY! MOJ PASSAT PRAWIE NIE ODPALA, CZASEM MUSZE PROBOWAC 10-20 RAZY, STACYJKA NIE REAGUJE NA WLOZONY KLUCZYK. MIESZKAM W SZKOCJI I SZUKAM KOGOS KTO BY MI TO ZROBIL. NA SWIETA ZJEZDZAM DO POLSKI WIEC CHCIALBYM TO ZROBIC. JAK KTOS ZNA JAKIEGO MAGIKA W POLSCE NA POMORZU KTORY BY SE Z TYM PORADZIL TO PROSZE O JAKIS KONTAKT. Z GORY WIELKIE DZIEKI. AHA BYLEM W SZKOCKIM SERWISIE NO I JAK POWIEDZIAL MI CENE TO NIE WIEDZIALEM JAK MAM SIE ZACHOWAC.:mad: (1100 FUNTOW)

Grzesiu.. Takich cudotwórców w Polsce jest chyba ze 3 no może 4. Jeden w Rybniku (Michał), drugi w Warszawia P.Marek - słynny "romanek" ( on mi wyleczył mijego BOLIDA) i ktoś w Szczecinie ( w wątku występuje, iż jeden z posiadaczy usunął naszą usterkę własnie w Szczecinie). Napisalem do gościa ale nie otrzymałem odpowiedzi. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniales o Pawle z Belchatowa ,on mi naprawial kolumne. Oczcywiscie to co mowi Wazzi to prawda w kolumnie przeklada sie puszke i po sprawie :D Jesli chcecie numer do Pawla pisac na priw lub GG ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

tak dla potwierdzenia, mi od dwóch tygodni nie mrygają kontrolki kierownicy i świec żarowych po naprawie u p. Michała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kolego prosze podaj jakies namiary do dego goscia ze szczecina.

 

---------- Post added at 19:09 ---------- Previous post was at 19:06 ----------

 

dzieki. Tez pisalem do tego goscia ktory robil swojego b6 w szczecinie, ale jak na razie cisza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja miałem taki problem i wyczytałem, że nalezy palić auto w nastepujacy sposób:

Wcisnąć kluczyk do momentu zapalenia się kontrolki kolumny na zolto, poczekac jak zgasnie, wcisnąć dalej, kontrolka kierownicy zapali sie na czerwono a jak zgasnie to palimy; sprawdzam od 4 miesięcy i dziala zawsze. Pozdrawiam

 

ja robie od kilku miesiecy dokladnie to samo i ani razu ten "defekt" juz sie nie pojawil :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość igor46

Witam niedawno zakupilem passata b6 pojawia sie niestety problem z odpalaniem ale widze ze to chyba juz wada tych aut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wagen podaj namiar na tego mistrza z Bełchatowa.

Jesteś zadowolony z jego usługi?

Ile zapłaciłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dopadł mnie problem. Samochód nie odpala. Blokada mieli, migają diody od kierownicy i nic więcej. Wkurzyłem się, rozebrałem dziadostwo. Blokuje się ząbek który to blokuje, reszta mechanizmu wygląda ok. Teraz pytanie, jak ten ząbek wyciągnąć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Również miałem problemy z blokadą kierownicy i odpaleniem mojego paszteta. Kieruje podziękowania dla Pana Michała za profesjonalne załatwienie problemu, od 5 miesięcy wszystko jest ok...i oby tak dalej :) i jeszcze chciałbym podziękować dla "slawekFSI" za podanie kontaktu do Pana Michała na forum, polecam jego usługi w 100%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość grzrzegorzrz

Mam identyczne objawy jak u Panów !- szukam nie serwisu lecz bystrego mechanika, który to robi w okolicy Olsztyna lub Trójmiasta- może ktoś miał to samo. Prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności