Skocz do zawartości
przemkost

Problemy z blokadą kierownicy i odpalaniem

Rekomendowane odpowiedzi

panowie kontakt do Pana Michała magika magików

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie kontakt do Pana Michała magika magików

 

Jeżeli dobrze zrozumiałem i potrzebujesz kontakt do Pana Michała, to czytaj cały temat! Kontakt jest gdzieś na początku... Pozdrawaim

 

---------- Post added at 21:32 ---------- Previous post was at 21:29 ----------

 

napisał kolega slawekFSI "3. 501 830 664 (Michał opracował rozwiązanie), jesli ten tel. co podałem Wam nie odbiera spróbujcie jeszcze 511 513 837"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam identyczne objawy jak u Panów !- szukam nie serwisu lecz bystrego mechanika, który to robi w okolicy Olsztyna lub Trójmiasta- może ktoś miał to samo. Prosze o pomoc

Sam jestem z okolic Trójmiasta. U nas PUSTKA !!!!! Ja osobiście byłem w Wawie u "Romanka". Problem zniknął !!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie, ja naprawiałem kolumnę o kolegi "ROMANEK", jakiś miesiąc temu nie pisałem wcześniej bo chciałem trochę pojeździć i sprawdzić, po naprawie żadnych problemów, operacja trwała około. 1,5h. Widać że kolega kilka razy już to naprawiał ponieważ wie dokładnie co jak odkręcać(samo wyjęcie kolumny trwało jakieś 5minut).Koszt 600zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skad byl kolega Romanek ????? Ja mieszkam w uk i jak narazie znalazlem tylko jedna osobe ktora moze to naprawic tylko jakos narazie nie ma czasu sie spotkac i zerknac a dwa ze mieszka daleko. Myslalem czy nie znalazl by sie ktos kto chcialby wpasc do uk na dzien badz dwa i rzucic okiem na mojego paska, oczywiscie place za bilety usluge itp, itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety to mnie też dopadło:(.

Edytowane przez pp68

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy ktoś naprawiał auto u "ROMANEK" ???

 

A czytać nie umiesz? 2-3 posty wyżej masz napisane...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marekkob41

kontakt do Pawła z Bełchatowa 501440312

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ostatnio prosiłem o kontakt do pana Michała bo działo mi się podobnie jak u was tylko że ja nie mogłem wcale nic zrobić bo nawet komputer nie chciał się połączyć a stacyjka nie odpowiadała na rozruch we Wrocławiu jest magik który potrafi to naprawić jeśli ktoś ma taki problem jak ja miałem podaje namiar 794272758

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie ostatnio prosiłem o kontakt do pana Michała bo działo mi się podobnie jak u was tylko że ja nie mogłem wcale nic zrobić bo nawet komputer nie chciał się połączyć a stacyjka nie odpowiadała na rozruch

Witam ale nawet nie zadzwoniłeś i nie zapytałeś a przecież już prawie od dwóch lat zajmujemy się naprawami związanymi z niemożliwością uruchomienia passata b6 czyli blokada kierownicy i moduł komfortu . migające kontrolki ze wspomagania i świec żarowych lub całkowity brak reakcji na kluczyk (zapłon).Zlekceważenie usunięcia usterki wiąże się z odholowaniem pojazdu np:z pod sklepu,cpn-u , a najgorsze że samochód potrafi gasnąć w czasie jazdy (kilka przypadków) do puki widzi prędkość pojazdu blokada nie zaskakuje w czasie toczenia się pojazdu bezpośrednio po samoczynnym zgaśnięciu waszego passata po utracie prędkości i zatrzymaniu się blokada kierownicy zablokuje się i zostanie zaciągnięty hamulec pomocniczy czyli zostaje tam gdzie się zatrzymał.Wiec jeśli macie problemy z odpaleniem waszego b6 to zapraszam na Śląsk Rybnik (Rydułtowy)Michał i Tomek tel .501 830 664 i 511 513 837.

ps: a przy okazji kolega kilka postów wyżej napisał że wyjecie kolumny kierownicy zajęło chyba z 5 min . uprzedzam że jest to niemożliwe bo trwa to około 15 do 20 min sam demontaż potem naprawa i montaż co daje razem ok 1 godz. do 1,5godz. Cena 600zł tak samo jak u bodajże pana Romanka i innych którzy podstawili nam swoje autka w celu rozgryzienia naszej naprawy ale nic najważniejsze jest to że po naprawach wykonanych przez nas i kolegów właściciele słynnych b6 są zadowoleni i ujeżdżają swoje bryki.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czytać nie umiesz? 2-3 posty wyżej masz napisane...

 

Polecam serdecznie kolegę ROMANKA, półtorej godzinki i zapomniałem o kolumnie kierownicy... Do tego miły i rzeczowy człowiek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze by tak zrzucic sie na bilet w kilka osób dla któregos z panów, przyleci naprawi z 5 pasatów i odleci z powrotem , co wy na to wyspiarze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko znajdz takiego co przyleci najpierw pozniej mozna szukac chetnych. Ja sie pisze jak cos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko znajdz takiego co przyleci najpierw pozniej mozna szukac chetnych. Ja sie pisze jak cos

no tak kolego to mam zadzwonić do kogoś i zapytać się czy przyleci bo może będą chętni?

wiem można zadzwonić i zapytać czy w ogóle taka opcja wchodzi w grę ale z mojego doświadczenia jako handlowiec wiem

ze lepszym rozwiązaniem jest zadzwonić i powiedzieć mamy 6 pasatów do naprawy , oferujemy przelot transport, posiłek czy jesteś zainteresowany?

 

wiec może wcześniej stwórzmy listę osób będących zainteresowanymi a następnie zaczniemy poszukiwania mechanika

 

zresztą Romanek zagląda tutaj wiec może sam coś napisze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolerzy potrzebny taki magik na POMORZU ... kurcze same problemy z tym paskiem ...

U mnie to samo sie dzieje - dopiero 3 razy sie zdarzylo ... ale juz daje sie we znaki ;/

 

A moze ktos zdradzic na czym polega naprawa? moze dowiedziec sie ... i jakis miejski mechanik bedzie w stanie to zrobic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolerzy potrzebny taki magik na POMORZU ... kurcze same problemy z tym paskiem ...

U mnie to samo sie dzieje - dopiero 3 razy sie zdarzylo ... ale juz daje sie we znaki ;/

 

A moze ktos zdradzic na czym polega naprawa? moze dowiedziec sie ... i jakis miejski mechanik bedzie w stanie to zrobic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z kolega ROMANEK rozmwialem przez telefon jakos tydzien temu i on jest zawalony robotas wiec napewno odpada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widać problem narasta i coraz więcej pasków ma z tym problem.

Póki co odpukać mój jest ok ale całkiem możliwe że problem kiedyś powstanie.

 

Czy ktoś kogo sięgła ta gratka był przy naprawie?

Podpatrzył coś?

 

Mi to wygląda nieco na efekt celowego blokowania kierownicy przed wyjściem z auta.

Być może nie ma jedno z drugim kompletnie żadnego związku.

I własnie dlatego pytam czy ktoś coś widział/wie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojego doswiadczenia zauwazylem ze problem ten nasilal sie zima przy slabszym akumulatorze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem u kolegi "Romanka" jest to naprawdę godny polecenia FACHOWIEC,tak jak mówił 1,5h i sprawa została załatwiona polecam jeśli kogoś dopadnie ten problem (a z rozmowy wiem,że dopadnie to każdego gdyż jest to wada fabryczna).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności