Skocz do zawartości
Charakterek

Kupujemy Passata B6/B7-na co zwrócić uwagę, jaką wersję wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym przestrzec kupujących przed pewnym gościem z Piaseczna który sprowadza samochody z Niemiec i dość często są to passaty. Facet sprzedaje samochody z przekręconymi zegarami. Dla zainteresowanych przesyłam link do strony z takim np. ogłoszeniem ( przypadkowo wpadło mi w oczy ).

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10911289

Ambitnym zainteresowanym proponuję poprosić tego pana o nr VIN a wszystko będzie jasne:)

Edytowane przez marcin24

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
EDIT-i ktoś może zna kruczki i warunki kredytu "11%" oferowanego przez salon?

Ja w salonie dostałem 8% na kredyt i pełne ubezpieczenie za 3,5%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W którym salonie? W Poznaniu jak się domyślam, a słyszałem, że tam całkiem ładnie idzie się dogadać, być może tam się będzie trzeba udać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich od dwóch dni jestem uzytkownikiem wv Passata b6 poj 2,0 comfort chciałbym się dowiedzieć po jakim okresie wymieniamy olej czy po 15 tyś czy po 30 tys bo mam ksiązke serwisową gdzie zauważyłem ze wymiany robione były co 30 tys czy to jest normalne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi mowili w serisie zeby pierwsza wymiane zrobic po 5.000km a potem to bede pytal przy pierwszej wymianie co ile:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chciałbym się dowiedzieć po jakim okresie wymieniamy olej czy po 15 tyś czy po 30 tys

 

Wpisz w wyszukiwarkę " long life " , dowiesz się wszystkiego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy po wizicie w salonie. Wstępna wycena konfiguracji. Cena 93 tys. + 10% zniżki na serwis/akcesoria. Czy warto? :>

 

1.8 TSI Comfortline

czarny Deep

p. 790

Auto-hold

Autoalarm

p. RCD510

Tempomat

Le Mans

P. Zimowy 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jesteśmy po wizicie w salonie. Wstępna wycena konfiguracji. Cena 93 tys. + 10% zniżki na serwis/akcesoria. Czy warto? :>

 

1.8 TSI Comfortline

czarny Deep

p. 790

Auto-hold

Autoalarm

p. RCD510

Tempomat

Le Mans

P. Zimowy 3

Z konfiguratora za taki zestaw wychodzi 97.300 więc cena jaką Ci zaproponowali jest w miarę normalna, aczkolwiek bez rewelacji - tyle ile byś utargował. Jak płacisz jednorazowo, bez kredytu dają jeszcze 10tys. upustu, tzn. dawali kiedyś, jak ja kupowałem :). Koniec roku za pasem więc może jeszcze jakieś promocje przewidzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już dają 9 tys. upustu. Ceny z konfi są nieaktualne. Ceny Passata niestety wzrosły i nie poprawili konfiguratora, bazowo wzrósł o 1000 zł, niektóre pakiety o kilkadziesiąt zł, czyli 97 070 (cena z konfi) + 1220 zł (220 za pakiety) = 98 290 wg. cennika z 4 listopada (od tego czasu podwyżka). 93 600 zaproponowana cena i chyba nie ostatnie słowo, ale liczyłem na 90k :) ale nie policzyłem alarmu, który musi być do ubezpieczenia, droższe felgi i się uzbierało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i bierz bo zanim Ci tą furkę zrobią to ruski miesiąc minie :D

 

Moim zdaniem baaardzo przydatną rzeczą jest solar dach. W lato wsiadasz i temp fajna w samochodzie.

Dołóż czujniki do kół 200zł chyba gdzieś kosztuje a przydaje się .

 

A no i oczywiście kierkę najdroższą wielofunkcje (nie wiem czy jest w standardzie z RCD...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałem, jest czujnik kół wliczony, kiera w pakiecie. Postaram się o zimówki czy coś, może ten nieszczęsny pakiet sportowe zawieszenie -15mm-1310, 15mm to nie dużo, a było by wyraźnie lepsze prowadzenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pakiet sportowe zawieszenie -15mm-1310, 15mm to nie dużo, a było by wyraźnie lepsze prowadzenie?

Ucierpią na tym trochę Twoje cztery litery. Ale moim zdaniem jest to na prawdę zbędne ja mam standard zawias i 17' i nie wygląda źle .

 

Pewnie kolega Matsil mnie skarci ,że samochód się lepiej prowadzi itd ale i bez tego dobrze się prowadzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz chodzi w sumie o prowadzenie, jeśli nie było by znaczącej poprawy to też nie widzę sensu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczącej na pewno nie bo i tak trzeba kierownice mocno trzymać w rękach (stan naszych dróg) dlatego dodatkowy kłopot nie potrzebny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-15 mm to mało, jest to zauważalne, ale nie ma szoku. Auto i tak jest wysokawe. Mamy w be6 (sportline) to obnizone zawieszenie i nie ukrywam, ze jest twardo ;) Nie jeździłem zwykłym, ale tu na równej drodze jest fajnie, ale na dziurach juz nie fajnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak lubisz wchodzic szybko w zakręty to polecam to -15mm.niby mała różnica ale samochód nie wychyla sie na zakrętach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale oczywiście będzie szybciej remontu się domagać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem ? Na pewno **** na tym ucierpi ;) A czy remont wczesniej ? Raczej nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak lubisz wchodzic szybko w zakręty to polecam to -15mm.niby mała różnica ale samochód nie wychyla sie na zakrętach

jak sie ma naped na 4 koła, to napewno się dużo bardziej klei zakrętów,

ja uwarzam że passat w zakretach jest nie zły,

wiadomo sie jest lepszy od forda, bo on w tej kwestii jest najlepszy,

ale do bujania jest dobrze, a posiadam tylko comfortline.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności