Skocz do zawartości
Charakterek

Kupujemy Passata B6/B7-na co zwrócić uwagę, jaką wersję wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Przemek, uwierz, że pomiędzy Alfą 159 a zwykłym focusem jest też dość duża różnica,

Nie jeździłem Focusem fakt aczkolwiek jeżeli i tam jest różnica to nie ma co porównywać Mondeo do Passata (jeździłem III wersją TITANIUM najmocniejszy Diesel utwardzone zawiesznie itd) prowadził się naprawdę jak sportowy samochód. Może żeby te 50KM było dodatkowo... :) ale cena też powala ponad 140.000 za takie autko ?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
OLO, tu nie chodzi o to żeby się chwalić, bo nigdy tego nie robiłem i nie zamierzam, udzielam sie tylko w wątkach na temat których coś wiem. Po prostu bazując na swoim doświadczeniu chcę zwrócić uwagę na kilka ważnych aspektów, które być może dla zwykłego zjadacza chleba nie będą aż tak ważne, ale mimo wszystko warto o nich wiedzieć.
absolutnie sie zgadzam dyskusja jest o tym czy bedzie ladnie wygladal 17tki+15mm w dol czy 17tki bez 15mm w dol a nie czy bedzie mogl jezdzic 70km/h w zakretach bo jak da lewa noge na hamulec to i zwyklym zawiasem przeleci kazdy zakret z 70km/h na liczniku:p jest jeszcze kwestia komfortu jak jezdzisz 80% miasto to po co go obnizac ale jak ma ladnie wygladac itd.....:D kazda sroczka swoj ogonek chwali:eek:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jest jeszcze kwestia komfortu jak jezdzisz 80% miasto to po co go obnizac ale jak ma ladnie wygladac itd..... kazda sroczka swoj ogonek chwali

Dokładnie w mieście jest to na prawdę nie przydatne nawet na zwykłym zawiasie na 17' jest twardo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bo jak da lewa noge na hamulec

Właśnie z tym mam problem w VW, bo przy przyciśnięciu lewą nogą hamulca komputer automatycznie odcina gaz i nici z zabawy. Tym autem w ogóle nie da się jeździć :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie kochani. Czy wy naprawde z be6 chcecie rajdówke zrobić ? NIE MA SZANS. Toż to zwykły dupowóz jest !

 

 

Weźcie tu podczyście, bo sie znowu burdel robi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne moje pytanie wywołało kłótnie :P już postaram się o nic nie pytać :) Doszedłem do wniosku, że w passatach do miasta (w Polsce, a Wrocław to już w ogóle) to nic innego jak normalne zawieszenie, bo w końcu autem się głównie jeździ a nie patrzy na nie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

 

Ewentualnie polecam zawieszenie DCC. Jest to namiastka pneumatyki. Generalnie polega to na zmianach w charakterystyce tłumienia amortyzatorów. NIE ZMIENIA WYSOKOSCI!

Jest obniżone o 10mm lub 15m, ale na ustawieniu comfort to jest amerykańska kanapa:)

 

Jak chcecie poszalec to tryb sport.

 

Pzdr, mam nadzieje ze za ta wypowiedz nikt mnie nie bedzie oskarzal...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pzdr, mam nadzieje ze za ta wypowiedz nikt mnie nie bedzie oskarzal...

Dlaczego ma oskarżać jak dobrze prawisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pzdr, mam nadzieje ze za ta wypowiedz nikt mnie nie bedzie oskarzal...

 

W zadnym wypadku nie było to oskarżenie ciebie. Poprostu tam wyzej zaczęli się dochodzic czy zawieszenie rajdowe nadaje się na drogi. :rotfl:

 

 

http://www.allegro.pl/item846808704_vw_latarka_led_zamiast_zapalniczki.html co myslicie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się tylko nad kosztami wymiany amortyzatorów jak nastanie taka potrzeba...

Wcześniej o tym nie pomyślałem, ale z drugiej strony to należałoby kupic Lade (europejska wersja Lexusa...:))

Poki cos naprawde polecam, jezeli nie chcecie rezynowac z komfortu a miec troche frajdy.

W ustawieniu sport, autko jest naprawde sztywne.

Poza tym w kazdym trybie amortyzatory są aktywne, czyli gwaltowny skret wiąze się z ich utwardzeniem.

Zauwazylem rowniez ze auto znacznie mniej "nurkuje" podczas hamowania. Porownywalem z zastepczym Passatem serwisu.

 

Cena w VW i tak jest przyzwoita(4 tys). Identyczny bonus w Audi kosztuje około 8 tys zł.

 

Zapalniczka, swietny pomysł!

Mam w aucie 3 latarki i wczoraj potrzebowałem jednej użyć. Okazało się że tylko jedna miała w miare sprawne baterie...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny gadzet juz nad nim myślałem jest on niby dedykowany do Touarega ale do Passka tez zapewne pasuje tylko ta jak by byla o polowe niższa to bym sie nie zastanawiał [ale święta ida takze kto wie]:P z ciekawostek można tez kupić taka sama latarkę tylko ze z audi :)

http://www.passatplus.de/umbauteile/accessoires/index.htm

Cena według sklepu gajos to od 105 do 112 zl wiec w aso powinno być taniej niż na allegro :D

http://sklep.gajos.com.pl/sklep/

Edytowane przez VenR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym ze to jest ASO:)

spojrz na nazwe uzytkownika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tym ze to jest ASO

spojrz na nazwe uzytkownika

Wiem ze aso ale wiesz aso , aso nie rowne :) , może doliczają sobie koszty aukcji itp. jeszcze musisz za przesyłkę zapłacić 8 lub 20 zl :D [chyba ze odpierasz na miejscu]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to chyba typowa wersja r-line edition, nie ma np. przeciwmgielnych a to stadard, więc nie wiem ile ruszane i czy ruszane zawieszenie (chyba normalne) ale jest chyba całkiem ok :) Więcej zdjęć - http://www.auto-plus.cz/showcar.php?id=183959&src_server_id=26&campaign_id=01

4ae573d35c478.jpg

fotky_popup.php?id=183959&act=3#

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie jest to przypadkiem - pakiet stylizacyjny Volkswagen Individual z pakietu"790" co u nas jets oferowany??

Wygląda zajegfajnie nie jets to R-line bo w srodku nie ma wstawek z R-line i na grillu info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, nie doszedłem do zdjęć z wnętrzem, to taki sam pakiet "r-line" jak u nas, tylko bez przeciwmgielnych, wnętrze jak z comfortline. Chciałbym czarnego sedana zobaczyć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wnetrze jets highline tak dla ścislości :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chciałbym czarnego sedana zobaczyć

Proszę foty czarnego sedana w r-line:)

rnrcmqbg0kgrhquhcuesnq5.th.jpg

rnrcrqm0kgrhqmhcuesnrru.th.jpg

rnrcqm0kgrhqiokkyeryhqc.th.jpg

 

rnrclqbm0kgrhqmhduesmus.th.jpg

rrkikbm0kgrhqqhdwesmlu0.th.jpg

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wnetrze jets highline tak dla ścislości

Fakt, siedzenia pół-skóra ;)

 

BmR36 Czarny sedan r-line ale z felgami Macau i najlepiej stockowa zawiecha :P ale dzięki. Do tych zdjęć udało mi się wcześniej dotrzeć... Fajne felgi Omanyt 18"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak z finansowaniem? Zamawiam przykladowo w pon. w salonie dana konfiguracje. Wplacam jakis procent i reszte przy odbiorze czy w innym terminie, czy calosc od razu ... ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności