Skocz do zawartości
Charakterek

Kupujemy Passata B6/B7-na co zwrócić uwagę, jaką wersję wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

A w lecie gdy auto postawisz na sloncu na godzinke, przyklejisz sie porzadnie do fotela co wspomoze jego wlasciwosci wsparcia bocznego w dynamicznie pokonywanych zakretach. Poczujesz wtedy nutke sportowego zaciecia

Dlatego przydaje się fioletowa szyba :D bo nie ma to jak usiąść na fotel w krótkich spodenkach , na fotel z czarną skórą.

 

A co do turbo to spokojnie tylko jak jeździsz wkręcając go cały czas 4tyś + i non stop do 6tyś . to po każdej jeździe poczekaj tak z 30sekund niech odsapnie i będzie gut :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli generalnie żadna filozofia i żadne poświęcenie ze strony posiadacza ;) A taki 1.8 długo się nagrzewa? Pokonywałby codziennie dystans 20 paru km w jedną stronę, czy zdąrzy się nagrzać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, przy 20km to nawet TDI się zdąży rozgrzać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma oczywiście opcji zamówienia grilla od highline do comfortline? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest taka opcja ale tylko na allegro :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam forum Insigini, jest kilka przypadków, że po wyjeździe z salonu działo się coś z silnikiem :eek: do tego brak zastępczego auta, do tego długi czas czekania na naprawę bo części nie ma... Myślę, że problem z otworzeniem maski u jednego z forumowiczów w nowym passku to nie jest duży problem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wlasnie zastepczego avensisa nowego w co prawda najslabsyzm dieslu bo 126 KM, ale subiektywnei z zalem przyznam ze komfort i elastycznosc o dziwo lepsze niz w pasku , wiec wersja 150 powinna jeszcze ladniej jezdzic, cena podobna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

theOne: jak wezmiesz pakiet 790 to grilla bedziesz mial od r-line, wiec nawet lepszy niz highline moim zdaniem.

 

a co do sportowego zaciecia to bez przesady, naprawde ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
theOne: jak wezmiesz pakiet 790 to grilla bedziesz mial od r-line, wiec nawet lepszy niz highline moim zdaniem.

Chciałem tańszym kosztem upięknić passata, a tak grill jetty w r-line ;) Skóra ma atrakcyjną cenę, ale podobno nie jest za trwała, ale porównując do cen konkurencji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale podobno nie jest za trwała, ale porównując do cen konkurencji...

Najlepsza srodek alca boczki skóra dla mnie idealne rozwiązanie. Nie lubie full skóry osobiście .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Najlepsza srodek alca boczki skóra dla mnie idealne rozwiązanie. Nie lubie full skóry osobiście
witam taka skora ladnie wyglada w nowym aucie ale jak masz juz 3 letnie i ze 180tys najechane to juz nie najlepiej to wyglada a alca. sie pilinguje przerabialem to wiec jak jezdzisz do kosciola i tylko raz dziennie wsiadasz i wysiadasz to ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warte są swojej ceny 17 "Macau"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Warte są swojej ceny 17 "Macau"?
ja mam daja rade mialem tez avignon tez ladne albo BBS madras od w8 najladniejsze

macau.JPG

avignion.jpeg

madras.jpeg

Edytowane przez olekot13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja mam daja rade mialem tez avignion tez ladne albo BBS madras od w8 najladniejsze

Ojej dwa ostatnie porażka poprostu jak dla mnie ! Pierwsze wyglądają całkiem całkiem.

Sam mam Monte Carlo 17' i jak dla mnie w srebrnym kombi fajnie wyglądają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Le mans są boskie. No i z 18 samkarland czy jakoś tak. Macau szczególnie mi nie leżą. Bez urazy nikomu ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

monte carlo mi nie leza ordynarne lopaty a z 18 fakt najladniejsze samarkand o gustach sie nie dyskutuje bo jeden lubi jak mu cyganie graja a drugi jak mu nogi smierdza

Edytowane przez olekot13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macau to najtańsze 17", stąd czy to dobry wybór cena/wygląd. Bo dokupienie później sensowne 17" + opony wyjdzie drożej chyba? Z droższych to fajne Le Mans ew. Monte Carlo też ładniejsze.

Edytowane przez theOne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przed miesiącem kupowałem nowe opony w raz z felgami w salonie VW .

Za:

Monte Carlo 17' x4 - 1200zł sztuka

Opona CONTINENTAL x4- ~800zł sztuka

 

Dlatego przy kupnie nówki lepiej od razu wziąść "alusy"

 

monte carlo mi nie leza ordynarne lopaty

Dobre określenie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Le mans są boskie. No i z 18 samkarland czy jakoś tak. Macau szczególnie mi nie leżą. Bez urazy nikomu

Zależy w jakim aucie, u mnie Macau jakoś podchodzą:

 

dsc6087k.jpg

 

Moim zdaniem najładniejsze z 17" to Le Mans zaś z 18" Samarkand.

 

 

 

a przed miesiącem kupowałem nowe opony w raz z felgami w salonie VW .

Za:

Monte Carlo 17' x4 - 1200zł sztuka

Opona CONTINENTAL x4- ~800zł sztuka

 

Dlatego przy kupnie nówki lepiej od razu wziąść "alusy"

No to zdarli z Ciebie maksymalnie.

Monte Carlo na allegro w stanie - praktycznie nowe lub nowe można kupić za ok. 2000-2500pln komplet. Sam kupiłem 2 lata temu na zimę komplet Catalunya (nowe) za 1600pln.

Continental Sport Contact 2 lub 3 w rozmiarze 235/45/17 nowe kosztują 550-600pln/szt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Continental Sport Contact 2 lub 3 w rozmiarze 235/45/17 nowe kosztują 550-600pln/szt.

Wiem o tym ale wszystko kupiłem w serwisie (kupuje wszystkie części itd) . Moim zdaniem to jest tak samochód przyjeżdża do Polski 2 latek pełna historia a w Polsce? Ktokolwiek widział ktokolwiek wie?!

Wątpie abym jeździł Passatem więcej niż rok może dwa dlatego przy odsprzedaży klient może podjechać do serwisu sprawdzić go. Bo jak mi jakiś debil z miernikiem z allegro za 9.90zł wyskocze to na wstępie podziękuje. A Passata w kombi TDI zawsze ktoś kupi taka Polska :D

A co do Opon to nie było 800 tam mniej było koło 720?! Nie pamiętam dokładnie dostałem jeszcze rabat bo przy okazji brałem jeszcze inne części do tego "bezawaryjnego" samochodu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności