Skocz do zawartości
Charakterek

Kupujemy Passata B6/B7-na co zwrócić uwagę, jaką wersję wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam ojca ktory pracuje w salonie VW.. wlasnie czekam na jakies wieksze rabaty na stary rocznik... wie ktos cos na ten temat ? czy beda wogóle jakies ? podobno duzo pasków stoi w poznaniu na parkingach ? ma ktos jakąś wiedze na ten temat ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
podobno duzo pasków stoi w poznaniu na parkingach ? ma ktos jakąś wiedze na ten temat ?

No widać jest sporo na parkingu Kulczyk Tradex, tylko same jasne kolory :)

Widać auta ładnie po przełączeniu na hybrydę.

http://www.zumi.pl/namapie.html?qt=&loc=Pozna%F1%2C+Zaniemyska+20&Submit=Szukaj&cId=&sId=

Edytowane przez karolsosno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No widać jest sporo na parkingu Kulczyk Tradex, tylko same jasne kolory

Widać auta ładnie po przełączeniu na hybrydę.

http://www.zumi.pl/namapie.html?qt=&...ukaj&cId=&sId=

 

Zdjęcia te mogą byc stare jak świat ;) Nie są na zywo !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zdjęcia te mogą byc stare jak świat Nie są na zywo !

Oczywiście żartowałem z ocenianiem ilości aut po zdjęciu na zumi. A tak nawiasem mówiąc na tym placu stoją setki aut i trudno stwierdzić czy jest więcej danego modelu. Zważywszy, że sprzedaje się dziennie około 15 Passatów to po tygodniu daje 100 tak więc przy takiej rotacji nikt obserwując transporty nic nie jest w stanie wywnioskować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja mam ojca ktory pracuje w salonie VW.. wlasnie czekam na jakies wieksze rabaty na stary rocznik... wie ktos cos na ten temat ? czy beda wogóle jakies ? podobno duzo pasków stoi w poznaniu na parkingach ? ma ktos jakąś wiedze na ten temat ?

No ale przecież już są rabaty... Więcej już nie będzie raczej... Taniej będzie tylko jak weźmiesz auto z placu. Zresztą Twój ojciec powinien orientować się lepiej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten rabat który obowiązuje to jak pamietam przez caly rok był :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od września jest... Nie wydaję mi się, że cały rok, ale niech mnie ktoś poprawi jak się mylę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

wczesniej bo ja chcialem kupic juz na koniec 2008 roku samochód.... i tez byl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale to był pewnie cennik na czas wyprzedaży rocznika 2008 i potem w ciągu roku musieli usunąć rabat, bo kto by teraz kupował :)

 

EDIT-już sam nie wiem czy nie ma jakiegoś dod. rabatu na 2009, niektórzy twierdzą, że jeszcze 8 tys. za rocznik...

Edytowane przez theOne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

trzeba by to jakos ustalic...

napewno jest rabat 9.000

 

ja mysle jeszcze nad tiguanem...wychodzi mnie tak naprawde tylko 15 tys wiecej a zima wlasnie daje mi sie we znaki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na ostatnie burze śnieżne ;), to 4x4 by się przydało... ale raczej 4motion do passata :P Tiguan większy nie jest ani w środku ani w bagażniku... A 17 tys. rabatu na wstępie na wszystkie passaty bez targowania się jest niemożliwe...

 

Tiguan bez jakiś rabatów, trend & fun 1.4 tsi 150hp 4motion - 98 240

Passat comfortline 1.4 tsi z rabatem 9 tys. - 74 990

Edytowane przez theOne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Passat comfortline 1.4 tsi z rabatem 9 tys. - 74 990

 

ale jeśli chodzi o passata z 4motion to trzeba dać 100tys przynajmniej.

Edytowane przez rad0330

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Passat comfortline 1.4 tsi z rabatem 9 tys. - 74 990

Jednak prawie 30km wiecej masz pod nogą w Tiguanie a w blacku i na ładnych alufelgach wyglada na prawdę interesująco . Ale jest na pewno o wiele mniejszy od Passata :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jakby był większy to znacznie lepsza propozycja no ale... A tak z innej beczki, ile by wyniosło późniejsze dołożenie rns 510? W salonie chyba jakoś z 6k wychodzi w pakiecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Moro
A tak z innej beczki, ile by wyniosło późniejsze dołożenie rns 510? W salonie chyba jakoś z 6k wychodzi w pakiecie.

na alledrogo około 2 koła ,ja zamieniłem Mfd 2 za Rns 510 z folią na wyświetlaczu dopłacając 1400 gościowi ,ale to na wakacje ,teraz ceny pewnie poleciały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość V-1

Jestem na forum nowy- więc WITAM SERDECZNIE! :D

 

Wobec tego, że nie znalazłem bardziej odpowiedniego tematu- wklejam tutaj moje wątpliwości. Otóż od dłuższego już czasu rozglądam się za przyzwoitą B6-stką i natrafiłem na następujące ogłoszenia:

 

1. http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11174486

2. http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11119995

 

Proszę o jakiekolwiek opinie/rady/komentarze odnośnie w/w egzemplarzy.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do 1. Ma na zderzaku na chromie napis BlueMotiona a noze z silnikiem 170km nie wychodzily, sprawadz win moze mial stluczke i akurat taki zderzak z grillem byl. masz win szukaj na bezwypadkowe net i w aso info na jego temat.

 

2. Widac ze lepszy wypasik ma ale te przebiegi jak na niemieckie samochoduy nie duze nawet te 63kkm prywatnie. Sprawdz po VINach co w trwie piszczy:) i wygoogluj nr telefonuw sprzedawcow czy jakis opini juz nie ma:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro uderzamy na salon. To może jakieś ostateczne rady? :) Spróbujemy zawalczyć jeszcze o:

 

opony zimowe

dywaniki

listwy ochronne

chlapacze

 

Coś jeszcze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chlapacze to chyba są w standardzie. Ja nic na ich temat nie mówiłem a przy odbiorze okazało się że są zamontowane. Zwróć też uwagę na koszt wydania samochodu, bo chcą za to bodajże 800zł. Zapytaj tez o Sat Assist. Na jaki silnik się zdecydowałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno sami odradzają to sat assist...

 

1.8 comfortline

790

RCD510

sygnalizacja spadku ciśnienia opon

auto-hold

czarny perłowy

pakiet zimowy 3

alarm

 

EDIT-coś jeszcze z opcji warto dołożyć?

Edytowane przez theOne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności