remont
-
Liczba zawartości
143 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Oferty
Collections
Zawartość dodana przez remont
-
nie wiem jak w TDI ale w TSI u mnie np. po wymianie mocno już przytkanej odmy po 150 kkm przestało szarpać przy hamowaniu i redukcji biegów w dół nie były to może tak jak piszecie "szarpnięcia" tyko takie uczucie pchania przy redukowaniu też się zastanawiałem co ma piernik do wiatraka, ale efekty był natychmiastowy
-
Jest kamera w szybie? Szron lub brud nie zasłania jej pola widzenia? Ewentualnie jak zimą pada mokry klejący się śnieg lub marznący deszcz to lubi osadzić się na znaczku VW i też ogranicza działanie ACC Jakie błędy w 13 i A5 ?
-
Mam to samo
-
Kodowanie Passat B8 / VCDS/ sprawdzone mody
remont odpowiedział dirve → na temat → Poradniki i instrukcje
do TJA musisz mieć ACC i kamerę A5 w szybie i aktywne LA, ale jeśli nie ma LA to też powinno dać się go aktywować Potrzebne jest wgranie parametrów do kamery A5, na śląsku mogę pomóc włączyć -
Rozkładanie lusterek przy uruchomieniu silnika ? - kodowanie
remont odpowiedział co-driver → na temat → Tematy techniczne
Można też zakodować aby składały się tylko wtedy gdy przytrzymamy dłużej przycisk zamykania lub paluch na klamce kessy. Składamy je wtedy kiedy chcemy. Niestety rozkładają się za każdym razem gdy otwieramy auto... -
Nagrzewnica wymiana/demontaż deski rozdzielczej
remont odpowiedział Konrados → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
ale da się bez ściągania kiery? mam też zmasakrowane zaczepy od poduchy i nie wiem czy wogóle uda się ją ściągnąć... dzięki za odpowiedź -
Nagrzewnica wymiana/demontaż deski rozdzielczej
remont odpowiedział Konrados → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
pytanie za 100 punktów - da rade bez ściągania kierownicy i poduchy? po prostu odkręcając śruby od kolumny i opuszczająć całość w dół? dla ułatwienia moge wypieprzyć fotel kierowcy bo to zajmuje 2 minuty, a nie mam klucza do kiery... w weekend startuje z wymianą nagrzewnicy -
pytanie za 100 punktów - da rade bez ściągania kierownicy i poduchy? po prostu odkręcając śruby od kolumny i opuszczająć całość w dół? dla ułatwienia moge wypieprzyć fotel kierowcy bo to zajmuje 2 minuty, a nie mam klucza do kiery... w weekend startuje z wymianą nagrzewnicy EDIT: wrzucam zdjęcie i informację dla potomnych - nie trzeba odkręcać koła kierownicy. jest przez to troche zabawy ze śrubami "osłonki" nad kierownicą, ale da się!
-
Brak mocy do 2500obr po wymianie szklanek, brak błędów.
remont odpowiedział Poochini → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
Paweł a poprawiałeś w końcu wtyczkę na tej pompce? Ja ostatnio się trochę spóźniłem i już cię nie było przy garażu pz -
a nie dzieje się tak przypadkiem jak jest duża wilgotność powietrza? ja mam u siebie tak na zimnym silniku gdy np pada deszcz lub jest duża wilgotnosć powietrza
-
Demontaż turbiny w AVF/AWX - rzecz dla amatora?
remont odpowiedział lookas76 → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
nie ryzykowałbym jazdy bo może Ci się silnik rozbiegać lepiej choćby nawet na lince dojechać -
może pompa wsp się kończy?
-
[B5][Instrukcja] Wymiana skrzyni z 5 na 6 biegową sprzęgło 240mm
remont odpowiedział rafal102 → na temat → Tuning mechaniczny, chiptuning
mnichu jaki koszt w przybliżeniu za całość operacji? chodzi mi tylko i wyłącznie o części pozdro -
BLACHA aulu zamiast plastikowych oslon pod silnikiem...moj pomysl
remont odpowiedział zuse → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
szacun za foty -
1.9 TDI- PD pali jak smok! brak mi już pomysłów...
remont odpowiedział ajsiju → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
jesli chcesz jeszcze szukać dziury w całym to ustaw zbieżność ja miałem rozjechany przód po -1,5 stopnia (w sumie 3 stopnie na zewnątrz!) nawet nie czułem że coś jest nie tak po ustawieniu zbieżności - litr mniej w spalaniu pozdro -
po zgasnięciu kontrolki czekam na dźwęk przekaźnika i cyk pali bez problemu
-
sorry, ale "gościa" to masz w rodzinie. jak sie nie znasz na żartach to zmień kostke stacyjki za 40 dychy i bedzie po problemie, zarówno technicznym jak i intelektualnym koniec OT
-
rozpala ognisko
-
spróbuj pod maską
-
Zamiana nawigacji MCD na MFD, podłączenie MFD
remont odpowiedział pogromca → na temat → Poradniki i instrukcje
z google.pl wystarczy wpisać i wyskakuje milion linków np. na chomiku są -
[B5FL] Gładki przedni zderzak - domowym sposobem
remont odpowiedział NiemoR → na temat → Tuning optyczny
wrzucisz fotke po lakierowaniu? -
Piter pięknie podsumował, więc proponuje zamknąć temat
-
u mnie też górny wąż zawsze robi się ciepły (a teoretycznie nie powinien) dolny od termostatu zimny jak lód, a i tak osiągnięcie 90 st na blacie trwa około 8-10 km (po korekcie u Patricka widzę dokładną temp. ) zastanawiam się nad wmontowaniem zaworu zwrotnego 1" na górnym wężu
-
Drgania przy dojżdaniu na luzie do swiateł??
remont odpowiedział sliwadamian → na temat → Passat B5 (3B i 3BG)
jakieś inne pomysły na objawy w silniku AVB? zauważam nieznaczny wzrost występowania tego zjawiska w deszczowe dni (wilgoć) w suchedni jest ok
