Skocz do zawartości

remont

  • Liczba zawartości

    143
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Statystyki sprzedającego

  • 0
  • 0
  • 0

O remont

  • Urodziny 09/24/1985

Informacje osobiste

  • Imię
    Przemek
  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miejscowość
    Dąbrowa Górnicza

Samochód

  • Generacja
    Alltrack
  • Silnik
    B8 2.0 TSI 220KM Alltrack
  • Rok produkcji
    2017

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. nie wiem jak w TDI ale w TSI u mnie np. po wymianie mocno już przytkanej odmy po 150 kkm przestało szarpać przy hamowaniu i redukcji biegów w dół nie były to może tak jak piszecie "szarpnięcia" tyko takie uczucie pchania przy redukowaniu też się zastanawiałem co ma piernik do wiatraka, ale efekty był natychmiastowy
  2. Jest kamera w szybie? Szron lub brud nie zasłania jej pola widzenia? Ewentualnie jak zimą pada mokry klejący się śnieg lub marznący deszcz to lubi osadzić się na znaczku VW i też ogranicza działanie ACC Jakie błędy w 13 i A5 ?
  3. do TJA musisz mieć ACC i kamerę A5 w szybie i aktywne LA, ale jeśli nie ma LA to też powinno dać się go aktywować Potrzebne jest wgranie parametrów do kamery A5, na śląsku mogę pomóc włączyć
  4. Można też zakodować aby składały się tylko wtedy gdy przytrzymamy dłużej przycisk zamykania lub paluch na klamce kessy. Składamy je wtedy kiedy chcemy. Niestety rozkładają się za każdym razem gdy otwieramy auto...
  5. ale da się bez ściągania kiery? mam też zmasakrowane zaczepy od poduchy i nie wiem czy wogóle uda się ją ściągnąć... dzięki za odpowiedź
  6. pytanie za 100 punktów - da rade bez ściągania kierownicy i poduchy? po prostu odkręcając śruby od kolumny i opuszczająć całość w dół? dla ułatwienia moge wypieprzyć fotel kierowcy bo to zajmuje 2 minuty, a nie mam klucza do kiery... w weekend startuje z wymianą nagrzewnicy
  7. pytanie za 100 punktów - da rade bez ściągania kierownicy i poduchy? po prostu odkręcając śruby od kolumny i opuszczająć całość w dół? dla ułatwienia moge wypieprzyć fotel kierowcy bo to zajmuje 2 minuty, a nie mam klucza do kiery... w weekend startuje z wymianą nagrzewnicy EDIT: wrzucam zdjęcie i informację dla potomnych - nie trzeba odkręcać koła kierownicy. jest przez to troche zabawy ze śrubami "osłonki" nad kierownicą, ale da się!
  8. Paweł a poprawiałeś w końcu wtyczkę na tej pompce? Ja ostatnio się trochę spóźniłem i już cię nie było przy garażu pz
  9. a nie dzieje się tak przypadkiem jak jest duża wilgotność powietrza? ja mam u siebie tak na zimnym silniku gdy np pada deszcz lub jest duża wilgotnosć powietrza
  10. nie ryzykowałbym jazdy bo może Ci się silnik rozbiegać lepiej choćby nawet na lince dojechać
  11. mnichu jaki koszt w przybliżeniu za całość operacji? chodzi mi tylko i wyłącznie o części pozdro
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności