hej
Aktualizuję wątek.
Wymieniłem olej, ale problem nadal występuje i jest coraz gorzej. Skrzynia nadal szarpie przy redukcji a dodatkowo zaczęła szarpać przy ruszaniu i zmianie biegów w górę. Odczucie- jakby luz międzyzębny. Po rozgrzaniu silnika jest troszkę lepiej, a co ciekawe, w trybie S jest lepiej niż w D. Jazda jest nieprzyjemna, a jeszcze pół roku temu nie było żadnego problemu. Mam ochotę sprzedać to auto i nigdy nie wracać do automatu.
Błędów brak. Byłem już u kilku magików, jeden mówi mechatronika, drugi nie wie, trzeci adaptacja. Zanim zacznę cokolwiek robić- a są to drogie tematy, wolałbym jednak mieć jakieś rozeznanie, opinie.
Bardzo proszę o jakieś wskazówki lub namiary na kogoś ogarniętego w promieniu powiedzmy 100km od śląska.
Pozdrawiam