Skocz do zawartości
Gość Butik

Fabryczny zestaw głośnomówiący Premium i telefony

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pewien problem. Nie jest on super istotny, ale....

Dostaję SMS. Na wyświetlaczu komunikat, że wiadomość nie może być wyświetlona (być może SMS jest w rzeczywistości MMS-em). Robię COPY i pytanie, gdzie ta wiadomość się kopiuje (do telefonu nie, bo jej nie ma)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kopiuje się na kartę, więc jeżeli to MMS to też się nie przekopiuje.

 

I tak przy okazji, gwoli informacji, wczoraj trzymałem w garści nowy moduł, który się ukazał. Ma on oznaczenie 5K0. Nie wspiera trybu rSAP, nie ma gniazda anteny GSM, bez problemu udało mi się sparować z nim zarówno Nokię 6310i, jak i HD2 (i pod Windowsem i pod Androidem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nowy moduł, który się ukazał. Ma on oznaczenie 5K0. Nie wspiera trybu rSAP, nie ma gniazda anteny GSM,

Mam takowy moduł w B7 i powiem wam, że łączy się bardzo dobrze, ale telefon nie przechodzi w tryb uśpienia i bateria podczas rozmów pada bardzo szybko (brak anteny w aucie powoduje wykorzystanie anteny w telefonie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bartekpion - ja mam taki symbol NOKIA 5N0 035 730

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kopiuje się na kartę, więc jeżeli to MMS to też się nie przekopiuje.

 

I tak przy okazji, gwoli informacji, wczoraj trzymałem w garści nowy moduł, który się ukazał. Ma on oznaczenie 5K0. Nie wspiera trybu rSAP, nie ma gniazda anteny GSM, bez problemu udało mi się sparować z nim zarówno Nokię 6310i, jak i HD2 (i pod Windowsem i pod Androidem).

Kopiuje się na kartę, więc jeżeli to MMS to też się nie przekopiuje.

 

Niestety w telefonie go niema.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bartekpion - ja mam taki symbol NOKIA 5N0 035 730

 

dzięki za info, kupiłem nokia N8 - dołozyłem pare groszy do telefonu, ale mniej niż do modułów VW PREMIUM - działam na fabrycznym z N8 praktycznie bez problemu, bo nieraz po wylogowaniu z samochodu mam problem z odczytaniem karty sim (tylko tam mam kontakty) ale idzie to przeskoczyć i da się z tym żyć. prawdopodobnie przez to, że kontakty są tylko na sim.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moje pytanie to czy czy wysuwana klawiaturę trzeba jakoś specjalnie włączać.

Nie.

Po wysunięciu jest aktywna "sama z siebie"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla porządku dopowiem:

Premium działa wzorowo z Nokią E51 oraz 2730 classic (przetestowane)

W zamian pytanie- czy Samsumg Galaxy ACE podejdzie? Widziałem że ktoś o Galaxy już pisał, ale mam wątpliwość co do ACE (android oczywiście)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dla porządku dopowiem:

Premium działa wzorowo z Nokią E51 oraz 2730 classic (przetestowane)

W zamian pytanie- czy Samsumg Galaxy ACE podejdzie? Widziałem że ktoś o Galaxy już pisał, ale mam wątpliwość co do ACE (android oczywiście)

 

na moim fabrycznym 3c0???730A samsung ace nie działa - nie widzi go zestaw.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie android-rsap znalazłem,że nie będzie działał:-(((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam wlasnie galaxy ace, kombinowalem z tym rsap z android market za 36zł, ale ni w zab nie poszlo, zmienialem nawet softy w ace'ie.

 

kupilem na allegro modul od skody 5P0 862 335 i dziala jak sluchawka bluetooth. na czerwonym FIS mam phone book last accepted missed calls. ksiazka adresowa dziala, ale listy polaczen nie. (na noki dzialaja)

 

super sprawa jest mozliwosc przelaczania z zestawu na telefon, co nie bylo mozliwe przy rsapie.

 

P.S.

poprzedni modul VW nokia w pelni sprawny (sprawdzony) moge sprzedac ( 3c8 035 730 ).

94110bfb22e6be87m.jpg

 

Edytowane przez Mike_00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy kto jakie cuda potrzebuje, miałem HTC i tam ten wgrywany rSAP był do bani, nie działało to tak jak powinno, natomiast Samsungu GII działa wszystko zaje...ście...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś w necie znalazłem,że rsap jest

obslugiwany w androidach z procesorem ARM7,niestety z ARM6 nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kupilem na allegro modul od skody 5P0 862 335 i dziala jak sluchawka bluetooth.

 

Widziałem różne wersje 5P0. Od A do D. Może są i wyższe. Jaka najwyższa wersja będzie działać z rns510c i czerwonym FISem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszperałem i sam sobie odpowiem. Może komuś się przyda.

hiszpańskojęzyczne forum:

http://www.clubvwgolf.com/foro/showthread.php?137221-Referencia-Bluetooth-OEM

 

przetłumaczone przez googla:

http://translate.google.com/translate?langpair=auto%7Cpl&u=http://www.clubvwgolf.com/foro/showthread.php%3F137221-Referencia-Bluetooth-OEM

Edytowane przez pa.sko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam prosbe, ponownie porusze ten temat bo wreszcie chcialbym go zakonczyc u siebie ale potrzebuje porade.

Co mam zrobic, a raczej co potrzebuje zeby polaczyc moj telefon Nokia E72 z Paskiem?

Mam modul telefonu 3C0 035 729 G, mam kierownice z przyciskami, wyswietlacz FIS oraz radio RNS300, mikrofon na podsufitce, mialem tez uchwyt oryginalny do Nokii, ktora nie obslugiwala bluetooth. Co dalej?

Jak przez VCDS wlaczylem bluetooth i wlaczylem szukanie w telefonie, widzial cos z VW ale nie chcial sie polaczyc, wiec wnioskuje ze jednak czegos mi brakuje?! Czy dobrze rozumiem ze potrzebuje rzeczywiscie sam modul bluetooth ktory podlacze do uchytu na desce? Jaki to ma byc modul? Czy musi to byc (moze) modul ktory tylko jest modulem (sam adapter bluetooth), czy moge dokupic np modul do Nokii 6300 z bluetooth, ktorym najpierw sparuje sobie telefon a pozniej go schowam gdzies pod deska? Czy jest taka opcja?

jeszcze jedno jak mialem podlaczony ten poprzedni uchwyt do innej Nokii jak przyciskalem przycisk sluchawki na kierownicy to byl dzwiek w radiu, wiec cos tam dziala, ale rozumiem ze nie mam tylko samego modulu bluetooth? Prosze o pomoc, bo musze to wreszcie jakos "odpalic"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Potwierdzam opinie kolegi, ze w zestawie basic czyli 729e da sie uruchomic bluetooth i nie potrzeba zadnego specjalnego adaptera do parowania. Wystarczy zwykly modul jaki np ja posiadam do noki 6020 bez active BT. Kodowanie zmienic trzeba na 0016422. Pozatym parowanie robic bez wlaczonego VCDS. Aby sparowac nalezy wlaczyc zaplon i wcisnos dwa guziki. I tu pojawia sie maly problem poniewaz naciskam raz jeden raz drugi, albo ten z kluczykiem dwa razy i za jakas kolejna proba slysze dzwiek w glosnikach. Nie wiem dokaldnie jaka to kombinacja poniewaz przycisniecie przez 5 sekund obu nie daje rezultatu. Po dzwieku szukam telefonem zestawu przez BT. Gdy go znajde wisuje kod 0000 a nastepnie polacz. I polaczenie nastepuje. Dziala super. Potem juz kazdy telefon sam sie laczy po wlaczeniu zaplonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie moge potwierdzic to co napisal "kameleon7" odnosnie podlaczenia/sparowania telefonu z zestawem basic - NIE WYMAGA ADAPTERA BLUETOOTH !!!

U siebie rowniez sparowalem dwa telefony Nokia poprzez bluetooth uzywajac tylko uchwytu 3C0 051 435B od Nokii 3100, 3200,6100,6220.

Sterownik model 3C0 035 729 G, radio RNS300, kierownica z przyciskami.

Tak jak polecil kameleon7 przekodowalem sterownik/ modul 77 na 0016422, nastepnie po przycisnieciu przyciskow na uchwycie mozna znalezc w telefonie modul bluetooth, podac kod 0000 i bez problemu sie polaczyl.

Nastepnie kazde wlaczenie/wylaczenie stacyjki laczy sie/rozlacza z telefonem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć, przestawiłem kodowanie telefonu na 0016422 (oryginalnie miałem 16043 ) i zauważyłem chyba efekt uboczny. Nawigacja (MFD 2 DVD) nie pokazuje ekranu startowego. Czy ktoś wie co to kodowanie dokładnie oznacza i jaki ma to wpływ ? Po zamianie kodowania telefon się paruje i wszystko działa, ale nie jestem pewny czy nawigacja działa tak samo jak poprzednio.

Edytowane przez ru-dy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam standardowy zestaw (3C0 035 729 E) i uchwyt do telefonu z aktywatorem bluetooth (3CO 051 435 AP). Wszystko fajnie działa, ale mam dwa pytania:

1) Czy jest możliwość podłączenia przez bluetooth dwóch telefonów jednocześnie?

2) Czy po sparowaniu telefonu z zestawem uchwyt musi być wpięty cały czas w "wieszak", czy można go odłączyć, a telefon będzie się łączył przez bluetooth bezpośrednio z zestawem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności