Skocz do zawartości
Gość Butik

Fabryczny zestaw głośnomówiący Premium i telefony

Rekomendowane odpowiedzi

tak kierownica multi , był jakis zamontowany uchwyt , ale ten co sprzedawał mi auto !@#$%^&*() musiał zdemontować i został mi tylko moduł pod siedzeniem pasażera .Mam tez RSN 300 .Może być wybieranie z licznika , bardzie nastawiam sie na odbiór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wpisać pin do samochodu za pomocą kierownicy multi? Kombinowałem, ale niestety nie udało się.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

strzalkami gora/dol. Jak poklikasz to dojdziesz o co chodzi. Kazda cyfre zatwierdzamy "OK", a na koncu najlepiej dac "SAVE" to nie bedzie prosil o pin za kazdym mrazem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@pa.sko,

 

dzieki za odpowiedź. Prawie pościerałem napisy z klawiszy i nic. Jak bym nie klikał, nie wchodzę w opcje wpisywania cyferek.

 

> _ _ _ _ <

 

nijak nie chce sie poruszyć. Macie jakieś pomysły?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jaki masz modul? moze dziala tylko z klawiatura... mialem taki od touarega chyba (7L6035730) i rzeczywiscie nie dalo sie w zaden sposob wpisac pinu. Modul odeslalem i kupilem 5N0... .

 

---------- Post added at 20:48 ---------- Previous post was at 20:38 ----------

 

zawsze pozostaje zdjac PIN z telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moduł: 3C0 035 730B. Takie są w paskach.

Wydaje się wszystko być w porządku. Ale klawiatura z kiery nie działa w tym momencie.

Jutro oczywiście zajmę sie zdjęciem pinu z karty. Na ta chwilę jednak brakuje info, co jest nie tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

pin zdjety. Telefon loguje sie bez problemów. Do pełni szczęścia brakuje mi przewodu antenowego, aby połączyć sterownik z uchwytem na desce rozdzielczej.

Moze ktoś ma do odsprzedania lub moze podac numer katalogowy VW.

W serwisie podali mi 6X0 051 551, ale nie bardzo to pasuje. Ktoś na forum podawał, że kabel musi być Fakro-Fakro.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zakupiłem kabelek i jestrem zadowolony. U ojca (nie ma anteny wbudowanej) kupiłem dodatkową antenę. I u mnie i u ojca chodzi wszystko OK. Także kwestia wyboru. Żeby założyć antenkę dokłądaną zdemontowałem osłonkę słupka przedniego-prawego i tam na opaskę zaciskową przyczepiłem.

Można wsadzić ją gdziekolwiek, ale może się okazać, że zasięg będzie mniejszy.

 

I przy kabelku i przy montażu antenki w podszybiu czy w słupku - trzeba wyjąć schowek. Można też antenkę wsadzić w słupek środkowy, ale nie przechodziłem tego.

Edytowane przez pa.sko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rSAP wcale nie jest takie cacy znaczy mając nokie nie ma za bardzo do czego się czepić.

Jedynie coś musi być w temacie skoro nowe moduły 3C8 035 730 obsługuję obie opcje parowania.

Dodam że 3C8 działa jedyne z białymi zegarami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego najlepiej jak ktos ma zwykła MFD2 kupic zestaw od Seata / Skody 5P0 862 335 i nie ma problemu. Zczytuje wszystko do zegarów, działa z kazdym telefonem po BT. Pełna kontrola.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dlatego najlepiej jak ktos ma zwykła MFD2 kupic zestaw od Seata / Skody 5P0 862 335 i nie ma problemu.

Ale problem może miec dalej np. ze słabym zasięgiem, zwłaszcza jeśli posiada ogrzewaną przednią szybę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie przepraszam ale wcześniej umieściłem omyłkowo w innym wątku...

Przejdę do tematu i problemu z 3c8 035 730....

Zainstalowałem moduł bluetooth 3c8 035 730.

Podłączyłem sie do modemu za pośrednictwem Nokii N95. Zassało kontakty i generalnie pełna satysfakcja... Niestety używam nie N95 a HTC HD2...

Gdy uzyskałem podłączenie podłączyłem HTC HD2. Zaprogramowałem ulubione numery i dzwoniłem za pośrednictwem 3c8 035 730.

Po zakończeniu połączenia i wyciagnięciu kluczyka oraz restarcie telefonu (zawiesił się) połączenie przestało działać. Modem próbuje znaleźć N95 a gdy sie to nie udaje nie może połączyć z HTC HD2 wyświetla czasem komunikat "Brak połączenie bluetooth". Nie wiem o co chodzi...

Jak to możliwe że nawiązuje połączenie i wszystkie funkcjonalności działają a potem d...pa blada.

Jeśli ktoś ma jakieś pomysły będę wdzięczny za podpowiedź.

Na zakończenie dodam że zaktualizowałem soft w telefonie i godziny spędziłem na próbach i kombinacjach z różnymi ustawieniami w telefonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej sytacji rozważam wymiane modułu 3c8 035 730 na 3C8 035 730A ale to inwestycja na około 750zł. Nie wiem czy warto ryzykować...

http://allegro.pl/vw-skoda-seat-zestaw-bluetooth-premium-iii-audio-i1288178806.html

http://allegro.pl/vw-rns-510-rcd-3c8035730a-ht4-najnowszy-premium-i1275713705.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie warto,bedzie prawdopodobnie tak samo.

jezeli juz to kup

5no 035 730c,ten bedzie działał na pewno tylko ze on działa jedynie z białymi zegarami-modele my09

Edytowane przez kriss555

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5N0 035 730 C? bo 3C8 035 730C nie ma (ja nie spotkałem takiego). Zakłądam, że HTC HD2 to dość nowy telefon i modemy produkowane w 2009 moga go jeszcze nie obsługiwać...

Jesteś kriss555 pewny że zadziała...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem pewny,taki numer jak ci podałem. To najnowszy moduł premium, obsługuje rSAP i zwykłe połączenie bluetooth tez,da sie tryby przestawiac wiec działą praktycznie z kazdym telefonem. Obsługuje tez bluetooth audio i co fajne da sie czytac na navi smsy i pisac tez sie da.

Sprawdziłem i 3C8 035 730 A tez ma przełączanne tryby i bedzie działał.

jedyne co to tak jak napisałem działaja TYLKO z białymi zegarami,z czerwonymi nie pójdzie.

poszukaj firmy CARSYSTEM z Gorzowa oni mieli te zestawy, za calość z okablowaniem koło 1200zł, za sam moduł na pewno mniej.

ja mam u siebie 5N0 035 730B, sparwałem kiedys na próbe HTC,nie bylo problemu ,ale na dluższa mete nie wiem jak działa. W kazdym badz razie 5N0 035 730B to ostatni model jaki zadziała z czerwonymi zegarami(u mnie sa juz białe wiec nie było takiego problemu).

Edytowane przez kriss555

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam już przerobione zegary na białe wiec mogą zassać 3C8 035 730 A bez aukcji u tego goscia za 750zł http://allegro.pl/vw-skoda-seat-zestaw-bluetooth-premium-iii-audio-i1288178806.html (towar fabrycznie nowy)

Ciekawe czy CARSYSTEM z Gorzowa okaże sie tańszy... osobiście nie sadzę bo znani są z chciwiości :)

Co do 5N0 035 730 C wystawionego na allegro to nie wiem czy nie jest to kolejny uszkodzony moduł wystawiany przez to źródło...:(

 

---------- Post added at 19:59 ---------- Previous post was at 19:52 ----------

 

Sądzicie że jeśli obecnie mam 3c8 035 730 to po podmienieniu modułu na 5N0 035 730 C lub 3C8 035 730 A blut powinien wystartować bez dokonywania dodatkowych ustawień?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej tak. Kwestia jeszcze jak jest zakodowany...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uklady premium wychodzily wadliwe.rozne dziwne rzeczy sie dzieja .po nr sterowika moge ustalic czy sa uszkodzone lub wkrotce beda(adres 77) info na pw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności