Skocz do zawartości

wektor

 • Zawartość

  595
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O wektor

 • Urodziny 01.01.2000

Informacje osobiste

 • Imię
  wektor
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Vbrzych

Samochód

 • Generacja
  B6
 • Silnik
  B6 2.0 TDI-CR 140KM (CBAB)
 • Rok produkcji
  2008
 • Link do tematu o samochodzie
  z
 1. No no,grubo. Ile zapłaciłeś za TRW? I czy na pewno oryginalne czy Aliexpress?
 2. Wymiana drzwi kierowcy

  Dzięki,dobry pomysł.
 3. Wymiana drzwi kierowcy

  Dzięki! Czyli założyć,sprawdzić błędy i wówczas kodować?
 4. Wsadź jaxa płytę daj jej min 40 minut.Lub więcej niech napęd ją miętoli.Ja kiedyś wgrywałem jeżdżąc na krótkich 15-20 minutowych trasach z wyłączaniem sprzętu.Mapa się wczytała po ok. pół dnia.Acha,jeżeli napęd sukcesywnie wypluwa płytę to jest powód do niepokoju..
 5. Generalnie jaxa dobrze kombinujesz.Mi płyty czyszczącej ze szczotkami napęd nie przyjmuje i wywala.Upewnij się,że po przerwaniu wygrywania na 100% masz porażkę.Mapy lubią się wczytywać z takimi przerwami jak opisujesz,w efekcie jest sukces.Wgrywanie map załatwisz wyczyszczeniem lasera ale tylko alkoholem i cierpliwością w nagrywanie płyt.Bywa,że zmarnujesz nawet 5 szt.Musi się udać.Jak nie,masz uszkodzony laser.
 6. stacja multimedialna

  Możliwości są miażdżące w stosunku do oryginała. Istotne est to, jak to podziała np po roku, i czy nie wk...a jakimiś zwiechami i nietypowym działaniem...
 7. Co do "oryginalności" lekko wątpię. I nie czepiam się akurat twojego egzemplarza. Też kupiłem za atrakcyjną cenę, ale jak się przyjrzałem detalom, to wszystkie poszlaki przemawiają za chinolem: 1. dolny króciec jakiś taki parchaty na zewnątrz 2. nadruki niezbyt precyzyjne 3. nadlewy na korpusie nie wykończone 4.boczny króciec jakiś mało precyzyjny To wynik porównania z moją wyglądającą duużo lepiej i noszącej znamiona oryginalnej. Ale jak wytrzyma ze 2-3 lata, to nie ma się co ciskać.
 8. Chcę wymienić drzwi od kierowcy (zamiast łatania korozji) i chciałbym ustalić na co zwrócić uwagę.Prócz aspektów mechanicznych ( drzwi dość ciężkie) chciałbym uniknąć nerwów. 1. Jakieś niespodzianki przy zawiasach, ew. kolejność odkręcania? 2. Gdzie jest kostka do rozpięcia od kabli? Już znalazłem.W "słupku" 3. Na pewno będzie konieczna wymiana (swap) zamka- wkładki(?) 4. Czy konieczne będzie kodowanie ( centr. zamek i inne takie), czy niestety czeka mnie przekładanie bebechów? 5. Tylne lewe, pewnie bez powyższych problemów?
 9. Da się. Zwłaszcza jak chcesz dodać kolejny telefon, moduł sam ci każe usunąć przynajmniej 1 jak już są 3 sparowane..
 10. Widać że czytałeś nie te fora. W tym wątku jest wszystko na temat twojego problemu.Poradzisz sobie.
 11. Też wgrałem za 1 razem. Ale rok wcześniej wyczyściłem laser
 12. Niemal każde forum w necie ma taka zasadę.Wiesz skąd się bierze owe 151 stron? Z wielokrotnego odpowiadania na te same pytania.Wątki puchną i stają się kompletnie zamulone.Najpierw wyszukiwarka, potem czytanie potem pytanie.Proste.Forum jest dobrowolne,nie komercyjne.Nie wypada żądać czegoś lecz sugerować lub poprosić. Tak sobie wlazłem w buty moderatora.
 13. Masz przed sobą lekturę tego wątku.Są tu wszystkie odpowiedzi na twój problem.Polecam.
 14. Hak holowniczy

  ASO lub Allegro.Lub w odwrotnej kolejności.Boli bo kilkadziesiąt zeta kosztuje.
 15. Sprawdź jeszcze, czy czyta DVD.
×