Jump to content

wektor

 • Content count

  753
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

About wektor

 • Birthday 01/01/2000

Informacje osobiste

 • Imię
  wektor
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Vbrzych

Samochód

 • Generacja
  B6
 • Silnik
  B6 2.0 TDI-CR 140KM (CBAB)
 • Rok produkcji
  2008
 • Link do tematu o samochodzie
  z

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. wektor

  Hak holowniczy

  Trochę zabawy.Masz rację co do braków.Wiązka od modułu do"samochodu" kończy się kilkoma wtyczkami jak pamiętam.Gdzieś w tym wątku chyba były fotki, a jak nie, to szukaj w necie manuala do montażu haka.Tam jest to b.dobrze narysowane.
 2. wektor

  CHIP do 2.0tdi CR 140

  Około 183,ale jak ktoś wyżej wspomniał, powiedzieli że to "około".Co hamownia to inny wynik.Szkoda mi było kasy na wykresy.W każdym razie na 2 biegu gaz do dechy i nie zrywa przyczepności tylko na suchym asfalcie i dobrych oponach:-)
 3. wektor

  CHIP do 2.0tdi CR 140

  Prawie.Mi powiedzieli, że można, ale już spalanie może wzrosnąć i pojawia się zagrożenie z tyt.wytrzymałości i trwałości podzespołów.
 4. wektor

  CHIP do 2.0tdi CR 140

  Rozumiem,że poczules ucisk w plecach na niskich biegach?:-D U mnie było podobnie.Czy proponowali Ci zrobić 200KM czy to był max?
 5. A co mają dzienne do tego?Przejęzyczenie? Wpiąłeś się pod ambient, jak widzę.W tylnych drzwiach nie masz? Plus na szarym jest podczas włączenia mijania lub postojówek.
 6. U mnie wystąpiło dziwne zjawisko.Wlutowalem się w szary i brązowy i neon świeci.Niestety, tylko ze 2 minuty i gaśnie.Ale gaśnie też podświetlenie przycisku.Żeby to włączyć, trzeba zgasić światła postojowe i po kilku sekundach włączyć.Wówczas neon ponownie się świeci..Tak jakby przetwornica się zatykała czy co? Elwire pobiera 0,06A.Jak to z tym u was?
 7. Witam,pytam,bo nie jestem pewien 2 rzeczy: 1 Czy konieczne jest zdejmowanie zderzaka? 2. Czy metoda jest taka sama jak dla passata B5 gdzieś opisana na forum?
 8. wektor

  Tylna klapa nie otwiera się - B6 variant

  W zasadzie każdy tu pisze o problemie, szkoda,że nie wszyscy opisują jak sobie poradzili:-( Niech tam. Wymieniłem klapę w kombi na taką bez rdzy. Przestał działać zamek i wycieraczka. Zamek wsadzałem też działający stary,bez efektu. Dziwne,bo identyczny problem ktoś opisał wcześniej.Prąd dochodzi,bo silniczek pracuje ale nie rozłącza sie. Dziwne, bo wiązka do zamka idzie lewym gumiakiem do nadwozia,a od wycieraczki prawym. Gdzie szukać problemu?? ______________________ Sprawa załatwiona.Wtyczka do zamka i wycieraczki jest taka sama.Zwykła pomyłka.Po zamianie,wszystko ok.
 9. wektor

  CHIP do 2.0tdi CR 140

  Nie udowadniać.Dowodem na to że się cenią są ceny właśnie. UZASADNIAĆ.Widzisz różnicę w znaczeniu słów? Powtarzasz tylko znane dogmaty.Nic o mnie nie wiesz, kolego.Kolejny błędny wniosek.Szukaj drogich tunerów i bądź zadowolony. I tak pozdrawiam.
 10. wektor

  CHIP do 2.0tdi CR 140

  Nie szukam i nie marudzę.Użyj argumentów jak masz. Wtedy udowodnisz że się mylę.Lub nie.
 11. wektor

  CHIP do 2.0tdi CR 140

  Niczym nie uzasadniłeś.Zarabiam na czymś innym. Czy taki tuner kończył 5 lat studiów tuningu?Za pieniądze? Najczęściej pracował w serwisie u kogoś.Tam za kasę szefa mógł się nauczyć grzebać w elektronice. Zwolnił się,bo już coś umiał i odłożył pieniądze.Potem jedyny koszt to sprzęt elektroniczny (wiejska firemka) i/lub hamownia ( miejska firemka).Tak to widzę.
 12. wektor

  CHIP do 2.0tdi CR 140

  Niezupełnie. Tuner ma zapewne ten sam sprzęt i jeżeli wgrywa ludziom non stop nowy soft (mapy) to tylko nabiera doświadczenia i szybciej i łatwiej mu.Nie sądzę,żeby był uzależniony od poddostawcow surowców i półproduktów. Czyli w teorii powinno być coraz taniej.No i konkurencja. Zatem zakładam, że moimo latwiejszej i lzejszej pracy, chce on mieć stale realną siłę nabywcą pieniądza i podnosi ceny.
 13. wektor

  CHIP do 2.0tdi CR 140

  Bez względu na to czy dobry czy nie,zawsze jest drogo.
 14. Jakim cudem mu W A L N Ę Ł A kostka? Co konkretnie?
 15. sing-śpiewać sign- znak ?
×

Important Information

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Terms of Use oraz Privacy Policy