Skocz do zawartości

wektor

 • Zawartość

  585
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O wektor

 • Urodziny 01.01.2000

Informacje osobiste

 • Imię
  wektor
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Vbrzych

Samochód

 • Generacja
  B6
 • Silnik
  B6 2.0 TDI-CR 140KM (CBAB)
 • Rok produkcji
  2008
 • Link do tematu o samochodzie
  z
 1. Też wgrałem za 1 razem. Ale rok wcześniej wyczyściłem laser
 2. Niemal każde forum w necie ma taka zasadę.Wiesz skąd się bierze owe 151 stron? Z wielokrotnego odpowiadania na te same pytania.Wątki puchną i stają się kompletnie zamulone.Najpierw wyszukiwarka, potem czytanie potem pytanie.Proste.Forum jest dobrowolne,nie komercyjne.Nie wypada żądać czegoś lecz sugerować lub poprosić. Tak sobie wlazłem w buty moderatora.
 3. Masz przed sobą lekturę tego wątku.Są tu wszystkie odpowiedzi na twój problem.Polecam.
 4. Hak holowniczy

  ASO lub Allegro.Lub w odwrotnej kolejności.Boli bo kilkadziesiąt zeta kosztuje.
 5. Sprawdź jeszcze, czy czyta DVD.
 6. Zaraz... Jeżeli mam automatyczne zamykanie okien podczas deszczu, to jeszcze nie wszystko w kodowaniu?
 7. To ja mam pytanie takie: czy jest możliwe automatyczne przełączenie dziennych na mijania po sygnale z czujnika deszczu? Uzasadnienie: Zatrzymali mnie za prędkość i pieczarka powiedział,że powinienem jechać na światłach mijania, bo jest ograniczona widoczność.To ja im na to,że jak nic, co najmniej 1000m widzę perfekt.On coś o halogenach, ja mu o automacie, on mi coś o postojówkach, ja mu o dziennych. Ale to nieistotne. Mądrala z radiowozu oświadczył,że widoczność jest ograniczona. To ja go pytam: pan mi powie definicję ograniczonej widoczności. A on,że widoczność jest zawsze ograniczona gdy pada deszcz.Owszem, była mżawka. Ale o widoczności nie chce mi się polemizować. Pomyślałem,że może czujnik deszczu potrafiłby włączyć światła mijania, analogicznie jak zmierzchowy. Co wy na to? PS. mandat 100zeta za przekroczenie o 23km/h. Świateł do rachunku nie dopisał.
 8. Spokojnie, ledwo listopad się rozpoczął :-)
 9. Hak holowniczy

  E,tam.Ja dokładałem,robota szybka,podłączenie tylko wymagalo uwagi.Demontaz jest na pewno prostszy.
 10. Hak holowniczy

  Jak rozebraleś 1 auto, to jaki masz problem z ekstrakcją reszty wiązki i jej przełożenie ?
 11. Zamiast malować i szpachlować parchy rdzy, chcę przełożyć. Więc potrzebuję elementów nie do malowania, tylko do powieszenia..
 12. Bezpieczniej etapami...
 13. lampy-czyszenie soczewki

  Errata: lepiej mierzyć lumeny, nie luksy:-) ale to z pośpiechu. Zakładając,że ksenon będzie miał z 2500lm (hipotetycznie) a uwalony np. 800, to nie ma co się przejmować smartfonem, aplikacją i czynnikami zewnętrznymi. Bład pomiaru rzędu 20% nie ma znaczenia. Sam zobacz: lampa nówka- ma np 3000lm (zmyślam), twój pomiar 1200. Jest powód do niepokoju? jest.
 14. lampy-czyszenie soczewki

  Mam taki pomysł: Jak szybko ocenić, czy trzeba wymienić palniki, żarówki, wyczyścić soczewkę, czy regenerować/wymienić odbłyśnik? 1. Ustalić jak świecą nowe, czyste lampy 2. Porównać swoje 3. Podjąć decyzję. Wykonanie: ktoś z naszych forumowiczów cieszący się nowym autem (nowymi lampami) mierzy ilość luxów wychodzących z lamp w ustalonych warunkach (np 1m, lub 5m od lampy) i zapodaje na forum wartości referencyjne, czyli punkt odniesienia. Czym mierzyć: smartfon z odpowiednią aplikacją Wszystko. Dwie uwagi:- dobrze by było,żeby każdy robił pomiar tą samą aplikacją,(podał jej nazwę)żeby uzyskać maximum dokładności. No i wpływ światła zastanego- idealnie: całkowita ciemność- np garaż. Ale myślę,że zgrubny pomiar bez zachowania tych warunków i tak da do myślenia. Co wy na to?
×