Jump to content

wektor

 • Content Count

  851
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

About wektor

 • Birthday 01/01/2000

Informacje osobiste

 • Imię
  wektor
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Vbrzych

Samochód

 • Generacja
  B6
 • Silnik
  B6 2.0 TDI-CR 140KM (CBAB)
 • Rok produkcji
  2008
 • Link do tematu o samochodzie
  z

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. wektor

  Car net

  Nie jest tak źle.Jeździlem po Niemczech i Francji i prowadziły b. dobrze.Bardziej drażni ubogość i ograniczenia aplikacji w A A
 2. Nic z tego.Pokazało prawie normę.Ale grzebiąc dalej, okazało się że uwalona jest chłodnica spalin.Wyciek do wydechu. Tymczasowo zrobiłem bajpas i się uspokoiło.
 3. A tu próbowałeś wpisywać:?
 4. Wpisz w okienko po lewej u dołu 61 albo zmień kabel na wyższą wersję. Kodowanie przy start/stop powinieneś zrobić, bo akumulator może Ci się szybko zajechać.
 5. Kosz= było.Zgoda. Nie popadajmy w skrajności.Kolory są bez znaczenia. Kojarzysz takie mikrochlapacze montowane czasem PRZED tylnymi i przednimi kołami? W tym kierunku zmierzałem. Acha, na niektórych forach podpinanie się pod czyjeś wątki z innym zagadnieniem bywa zabronione.Np. na Elektrodzie jest to wręcz przestępstwem.:-O Ok.wszystko wyjaśnione. Jednak nadal mocno postuluję wywalanie do kosza z 2 słowami komentarza.:-|
 6. Tak jak napisałeś:od lat tu grzebię, wcześniej kilka lat na forum Opla.Mniejsza o to.Znam zasady, czytam zawsze nawet 40 stron wątku, często z plewami zanim się odezwę.Potem szukam w wyszukiwarce na kilka sposobów( pojedyncze wyrazy, frazy etc.) Wówczas zakładam temat. Czy napisanie 1 słowa: "było" i kosz to doprawdy wysiłek gigantyczny? O tym mówię.Nie o pretensjach że temat trafił do kosza. A teraz merytorycznie: napisałem że szukam czegoś dyskretnego, nie standardowych fartuchów.A o takich jest wątek sprzed kilku lat, który przytoczyłeś.Ok, może należało się dokleić do niego.Ale niestety nie znalazłem.
 7. Zgoda. Lecz wywalanie postów bez komentarza powoduje tylko nerwy, bo po pierwsze: człowiek czeka na odpowiedź/ rozwiązanie problemu na które się nie doczeka. Po drugie wytknięcie błędu poprzez wywalenie posta,oprócz frustracji nic nie wnosi do sprawy,dlatego że winowajca nie będzie szukał i domyślał się powodów. l po trzecie: oddziaływania wychowawczego absolutnie w tym nie ma. Rzeczywiście trudno wkleić gotowca w rodzaju: zdublowany temat albo punkt 5 regulaminu,albo wulgaryzmy itd.?? Daję głowę,że efekt będzie daleko lepszy. Sam dokładalem kilka razy najwyższych starań w wyszukanie rozwiązania problemu na forum, do chwili,kiedy doczytałem że wyszukiwarkę forumową można o kant d. rozbić. Pomyślcie nad tym Szanowni Moderatorzy i Admini.
 8. Zacznij od najprostszych rzeczy: czy masz połączenie z anteną GPS- Navi, gniazdko, wtyczka, kabel, antena.Potem czy coś na tym torze nie jest uszkodzone.
 9. Ja miałem problem z otwarciem maski, który polegał na tym, że linka gdzieś się zacięła w pancerzu.W efekcie urwałem klamkę.Kombinerkami linkę udało się szarpnąć.Po otwarciu maski,rozpiąłem obie linki na łączniku przy lewym reflektorze.Wstrzyknąłem w oba pancerze WD40, a po godzinie po kilka kropel oleju silnikowego. Teraz klamka działa tak lekko jakby to był przycisk elektryczny:-)
 10. Nie jestem już do końca pewny, bo nie wracałem do tematu,ale spróbuj tego: Car_Function_list_BAP_Gen2-VPS_OXOB =Aktywny Car_Function_list_BAP_Gen2- VPS_Ox0B_msg_bus= Databus Infotainment
 11. Po pewnym czasie dojrzejecie jak ja do bagażnika na hak. Zacząłem o prymitywnych uchwytów na dach- ryzyko uszkodzeń i żadna kobieta nie da rady.Pomyslałem o solidnym Thule.Zanim kupiłem, kolega mi powiedział, jak przy 130km/h rower mu sfrunął z dachu. Założyłem odpinany hak Westfalię do B6,bagażnik ta sama firma.Jazda (mimo ograniczenia na bagażniku do 110) 160km/h nie powoduje skutków ubocznych. Teraz mam to samo w B7,z hakiem elektrycznym.Kobieta sama zapakuje rowery. Oba auta kombi.
 12. Youtube. Ustaliłem, że Youtube Music działa poprawnie z AA. Warunkiem jest wykupienie subskrypcji🤨.Nazywają to eufemistycznie: dokonaj rejestracji konta".No, dają 3 miesiące gratis. Alternatywą jest Youtube w czystej postaci, ale w sposób opisany tutaj: http://www.thekirankumar.com/blog/2017/12/29/play-youtube-video-android-auto-app/ Ktoś już przetarł szlak? Mi tel służbowy nie pozwala instalować apk z nieznanych źródeł.
 13. Wszystko się zgadza.Chodziło mi tylko o miejsce po drugiej stronie ścianki schowka.
 14. Przy okazji.. Gdzie będziesz montował gniazdo USB? Jak to jest w B7,? Mam gniazdo takie: Schowek w podłokietniku? Jest ono dość wysokie i czysto technicznie szukam optymalnego miejsca, pytanie czy sie zmieści. Podłokietnik ma małą wysepkę na spodzie, ale na pojedyncze gniazdo, raczej typu AUX.
 15. Tak, haldex nie będzie smierdział.Co do przyspieszenia: Testuję na 2 autach ( B6 i B7 ) o niemal identycznej mocy i momencie.B6 klasyczny- zrywa przyczepność na 2biegu.A B7 w teorii nie powinien, więc powinien wyrwać do przodu żwawiej.Czyli sprzęgło na złom? Jest jakiś sposób na potwierdzenie jego zużycia ? Hamulec i gaz jednocześnie?
×
×
 • Create New...

Important Information

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Terms of Use oraz Privacy Policy