Skocz do zawartości
Gość Butik

Fabryczny zestaw głośnomówiący Premium i telefony

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsza podstawowa sprawa, to to, że nie telefon ma znaleźć moduł, tylko moduł ma znaleźć telefon i się z nim sparować. W telefonie włączamy tylko BT z opcją widoczności, natomiast z poziomu modułu w samochodzie wyszukujemy telefon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość podpięcia telefonu Samsung Galaxy SII do auta z czerwonymi zegarami? Jeśli tak to jakiego sterownika użyć?

Teraz mam sterownik 5N0 035 730 B i telefon Nokia. Działa bez problemu zarówno na FIS jak i RNS. Chciałbym wymienić sterownik na taki który obsługuje ww. samsunga. Czy jest taka opcja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O Galaxy SII była mowa już wcześniej, jest możliwe podpięcie, ja mam u siebie moduł NOKIA 5N0 035 730 i wszystko działa jak powinno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Femo czytałem Twój post ale ja mam sterownik 5N0 035 730 B a było tych literek kilka. jaki jest Twój dokładnie? Jaka litera na końcu? Jakby zadziałał na moim module to byłoby pięknie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Femo najwyzszy jaki wyszedł to 5N0035730 D (białe zegary) to jest moduł tegoroczny na nim działa mi nokia N8 spoko potem go zastąpiono 3C8035730 B i takie są obecnie montowane w vw

Edytowane przez romeo9999

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już się pogubiłem trochę ;)

@romeo9999 z tego co wyczytałem to 5N0035730 D działa tylko z białymi zegarami a ja mam czerwone.

Czyli wymieniać mój 5N0 035 730 B na taki 5N0 035 730 bez literki na końcu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze moduł 5K0, ale nie wiem, jak on się ma 3C8. 5K0 nie ma gniazda anteny zewnętrznej i nie obsługuje rSAP. Generalnie, z tego, co się orientuję, pierwszym modułem, który zaczął obsługiwać smartphone'y jest 5N0 035 730 D, ale współpracuje tylko z białymi zegarami. Wcześniejsza wersja B działa z czerwonymi, ale nie łączy się ze smartphone'ami. Mogę się mylić. Jeżeli tak, niech mnie ktoś sprostuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wcześniejsza wersja B działa z czerwonymi, ale nie łączy się ze smartphone'ami

 

np 5N0 035 730 A miałem na białych zegarach i bez problemu obsługiwał BlackBerry 9800 Torch, a wiem napewno ze po modyfikacji HTC Desire Z tez idzie połączyć z tym modułem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
np 5N0 035 730 A miałem na białych zegarach i bez problemu obsługiwał BlackBerry 9800 Torch, a wiem napewno ze po modyfikacji HTC Desire Z tez idzie połączyć z tym modułem

 

idzie,idzie :lol trochę zabawy i śmiga :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

user78 - wszystko co znalazłem na module NOKI podałem, nie wiem z jaka mam literką ... jest tylko 5N0 035 730 SW:2510 HW: 011 Type HT-2 Wyprodukowana na Węgrzech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Mam taki malutki problem z telefonem. Sprawa wygląda następująco. Mam zestaw telefoniczny start. Zestaw bez problemu połączył się z nokią C5 i pobrał książkę telefoniczną (kontaktów nie miałem na karcie sim lecz w telefonie ale nie miało to znaczenia, zostały prawidłowo pobrane) oraz rejestry połączeń. Wszystko działa elegancko tylko denerwuje mnie jedna sprawa. Otóż w książce telefonicznej razem z "normalnymi" kontaktami z telefonu pobrały się jakieś dziwne numery usług z karty SIM, które tylko zaśmiecają książkę. Od razu zaznaczę, że kontakty na karcie SIM mam puste, więc te numery usług to jest jakaś osobna kategoria danych na karcie SIM. Próbowałem to numery usług usunąć za pomocą komórki ale niestety nie da rady. Macie coś takiego w swoich kartach SIM? Dodam, że mam kartę SIM play'a. Może jest jakiś program komputerowy do edycji karty SIM w celu usunięcia tych numerów? Czekam na Wasze sugestie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

smartphone'y działają na 100% 5N0 035 730 B ma wejscie antenowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy!

Mam w aucie zestaw 3C8035730B, który pięknie działa z Nokia E6, nawet z iphonem 4s(tyle że nie w trybie rSAP) ale dziś próbowałem podłączyć nokie N8 i wciąż mi wywala komunikat "log-in not possible"... Za cholerę nie mogę tego telefonu podłączyć... Ten zestaw co mam to niby nie staroć i powinien smartphony obsługiwać... Zresztą Nokie E6 z tym samym systemem obsługuje pieknie. Może ktoś ma pomysł co może być nie tak?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam koledzy!

Mam w aucie zestaw 3C8035730B, który pięknie działa z Nokia E6, nawet z iphonem 4s(tyle że nie w trybie rSAP) ale dziś próbowałem podłączyć nokie N8 i wciąż mi wywala komunikat "log-in not possible"... Za cholerę nie mogę tego telefonu podłączyć... Ten zestaw co mam to niby nie staroć i powinien smartphony obsługiwać... Zresztą Nokie E6 z tym samym systemem obsługuje pieknie. Może ktoś ma pomysł co może być nie tak?

Pozdrawiam

 

Ten moduł co masz to najnowszy, jak na razie nie ma nowszego.

Wydaje się iż masz za dużo sparowanych telefonów i nowego nie przyjmuje, spróbuj skasować listę sparowanych telefonów i wtedy podłącz od nowa N8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego tez próbowałem. Skasowałem pozostałem dwa telefony i parowałem N8 jako pierwszy ale i tak nic nie pomogło. Na ułamek sekundy wyświetla mi 16to cyfrowy kod do autoryzacji urządzenia po czym odrazu wywala komunikat "log-in not possible"... probowałem zarówno z włączonym trybem rSAP jak i wyłączonym, zaktualizowałem soft telefonu, restetowałem go, przywracałem itp itd... Tak samo z N8 nie chce się łączyc w trybie media playera. Może ktoś ma jeszcze jakiś pomysł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pół nocy walki okazuje się, że to telefon jest chyba strzelony... Działa na nim bluetooth ale tylko w jedną stronę tzn mogę nim wyszukiwać urządzeń i się z nimi łączyć ale gdy telefon zostaje wyszukany przez jakieś urządzenie to za chiny nie można z nim nawiązać połączenia. Miał już ktoś taka akcje z telefonem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zaznaczyłeś w telefonie opcję żeby był widoczny i wykrywalny dla wszystkich?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że tak. Temat się chyba rozwiązał, dziś byłem w serwisie nokia i tak jak mówiłem fon jest chyba strzelony bo nie można się z nim skomunikować (za to on komunikuje się z urządzeniami bez kłopotu - co jest trochę dziwne, jak dla mnie przynajmniej). Zostawiłem go więc mam nadzieję, że problem po odbiorze będzie rozwiązany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wojas ja mam moduł 5N0035730 D i nokia N8 zaj-----e działa to naczy ze masz cos nie teges abo moduł walniety lub złe kodowanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak piszesz. Z N8 musi działać. Tak jak wspomniałem okazało się, że trafił mi się jakiś uszkodzony telefon i dziś oddałem do serwisu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności