-
Liczba zawartości
3165 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
3
Statystyki sprzedającego
- 0
- 0
- 0
O Bimbasz
- Urodziny 01/01/1974
Informacje osobiste
-
Imię
Marcin
-
Płeć
Mężczyzna
-
Miejscowość
Kępno
Samochód
-
Generacja
Nie passat
-
Silnik
Nie passat
-
Rok produkcji
2023
Ostatnie wizyty
18152 wyświetleń profilu
-
Tak, ma być, montuj
-
Kilka razy montowałem zestaw z wypinaną kulą (Oris, Westfalia), ale nigdy nie Steinhoff, kilka razy demontowałem haki Steinhoff aby założyć oryginalne, ponieważ klient nie był zadowolony z takiego haka. Możesz zamontować dowolny "metal" czyli hak, do niego przykręcić gniazdo 13PIN a drugi koniec tej wiazki do oryginalnego sterownika, nie musi być N, może być na 3 wtyczki ale ważne żeby był oryginalny i odpowiednio podłączony do auta. Jak potrzebujesz dowolną wiązkę ale do oryginalnego sterownika to pisz lub dzwon 516450452
-
W żadnym europejskim VW nie ma wiązki haka jak nie ma fizycznie haka zamontowanego. Jak się chce dołożyć oryginalny hak to trzeba mieć, hak z wiązka, sterownik, przycisk z ramką, wiązkę wewnętrzną. Potrzebujesz oryginalny hak, zapraszam, zamontuję jak w oryginale, wiecej info telefonicznie 516450452
-
Bimbasz zmienił swoje zdjęcie profilowe
-
Jak nadal masz problem z hakiem zadzwoń do mnie, 516450452, doposażam auta z grupy VAG i też montuje oryginalne haki holownicze, postaram się pomóc
-
Ten sterownik jest widoczny przez system jako moduł 69 haka?
-
a jaki nr sterownika haka masz zamontowany z tym zestawem?
-
nigdy nie zadziałają z hakiem elektrycznym, to że wyglądają tak samo i mają 4 wtyczki nie znaczy ze są do haka elektrycznego
-
Mimo wielu prób odszukania możliwości tej zmiany, nie udało mi się znaleźć kodowania/adaptacji odpowiadającej za to. Wiec chyba trzeba z tym żyć.
-
Tak też myślałem, wysyłałem wiązkę do Ligota Dziękuję ze moją wiązkę kupiłeś trzeba było dzwonić, temat byłby do rozwiązania w parę chwil
-
na allegro kupiłeś wiązkę? od kogo? tak się zdarza jak parametryzacja jest z innego auta lub jest nowy sterownik. Tak jak wiele razy juz pisałem wgranie poprawnej parametryzacji problem usuwa.
-
Życzę powodzenia aby wszystkie systemy w aucie poprawnie widziały te chiński moduł i aby można było poprawnie zakodować auto. Hak jak najbardziej możesz założyć westfalii ale reszta powinna być zrobiona zgodnie ze sztuką. Jak chcesz to podłączę Ci ten hak jak powinno być.
-
Nie sam hak możesz zamontować ale na oryginalnej wiązce i sterowniku a nie nie na uniwersalnym, którego poprawnie nie idzie zakodować w aucie.
-
Bimbasz obserwuje zawartość → Hak holowniczy B8
-
Dla użytkownika nie ma to znaczenia jaka literka, oba można montować i oba działają tak samo. Różnica w przymocowaniu instalacji do haka
-
[Instrukcja] - Elektryczna klapa w kombi
Bimbasz odpowiedział Bimbasz → na temat → Poradniki i instrukcje
ten typ tak ma, nic nie zrobisz w B7 trzaska, już nie jeden to przerabiał.
