Skocz do zawartości

Bimbasz

Moderator
  • Liczba zawartości

    3165
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3

Statystyki sprzedającego

  • 0
  • 0
  • 0

8 obserwujących

O Bimbasz

  • Urodziny 01/01/1974

Informacje osobiste

  • Imię
    Marcin
  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miejscowość
    Kępno

Samochód

  • Generacja
    Nie passat
  • Silnik
    Nie passat
  • Rok produkcji
    2023

Ostatnie wizyty

18152 wyświetleń profilu
  1. Bimbasz

    Hak holowniczy B8

    Tak, ma być, montuj
  2. Bimbasz

    Hak holowniczy B8

    Kilka razy montowałem zestaw z wypinaną kulą (Oris, Westfalia), ale nigdy nie Steinhoff, kilka razy demontowałem haki Steinhoff aby założyć oryginalne, ponieważ klient nie był zadowolony z takiego haka. Możesz zamontować dowolny "metal" czyli hak, do niego przykręcić gniazdo 13PIN a drugi koniec tej wiazki do oryginalnego sterownika, nie musi być N, może być na 3 wtyczki ale ważne żeby był oryginalny i odpowiednio podłączony do auta. Jak potrzebujesz dowolną wiązkę ale do oryginalnego sterownika to pisz lub dzwon 516450452
  3. Bimbasz

    Hak holowniczy B8

    W żadnym europejskim VW nie ma wiązki haka jak nie ma fizycznie haka zamontowanego. Jak się chce dołożyć oryginalny hak to trzeba mieć, hak z wiązka, sterownik, przycisk z ramką, wiązkę wewnętrzną. Potrzebujesz oryginalny hak, zapraszam, zamontuję jak w oryginale, wiecej info telefonicznie 516450452
  4. Bimbasz

    Hak holowniczy B8

    Jak nadal masz problem z hakiem zadzwoń do mnie, 516450452, doposażam auta z grupy VAG i też montuje oryginalne haki holownicze, postaram się pomóc
  5. Cześć. Zamknąłeś ten temat: 

     ponieważ był poruszany, jednak nie mogę go znaleźć. Możesz wskażą jego lokalizację?

    Dzięki. 

  6. Bimbasz

    Hak holowniczy B8

    Ten sterownik jest widoczny przez system jako moduł 69 haka?
  7. Bimbasz

    Hak holowniczy B8

    a jaki nr sterownika haka masz zamontowany z tym zestawem?
  8. Bimbasz

    Hak holowniczy B8

    nigdy nie zadziałają z hakiem elektrycznym, to że wyglądają tak samo i mają 4 wtyczki nie znaczy ze są do haka elektrycznego
  9. Mimo wielu prób odszukania możliwości tej zmiany, nie udało mi się znaleźć kodowania/adaptacji odpowiadającej za to. Wiec chyba trzeba z tym żyć.
  10. Bimbasz

    Hak holowniczy B8

    Tak też myślałem, wysyłałem wiązkę do Ligota Dziękuję ze moją wiązkę kupiłeś trzeba było dzwonić, temat byłby do rozwiązania w parę chwil
  11. Bimbasz

    Hak holowniczy B8

    na allegro kupiłeś wiązkę? od kogo? tak się zdarza jak parametryzacja jest z innego auta lub jest nowy sterownik. Tak jak wiele razy juz pisałem wgranie poprawnej parametryzacji problem usuwa.
  12. Bimbasz

    Hak holowniczy B8

    Życzę powodzenia aby wszystkie systemy w aucie poprawnie widziały te chiński moduł i aby można było poprawnie zakodować auto. Hak jak najbardziej możesz założyć westfalii ale reszta powinna być zrobiona zgodnie ze sztuką. Jak chcesz to podłączę Ci ten hak jak powinno być.
  13. Bimbasz

    Hak holowniczy B8

    Nie sam hak możesz zamontować ale na oryginalnej wiązce i sterowniku a nie nie na uniwersalnym, którego poprawnie nie idzie zakodować w aucie.
  14. Bimbasz

    Hak holowniczy B8

    Dla użytkownika nie ma to znaczenia jaka literka, oba można montować i oba działają tak samo. Różnica w przymocowaniu instalacji do haka
  15. ten typ tak ma, nic nie zrobisz w B7 trzaska, już nie jeden to przerabiał.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności