-
Liczba zawartości
3165 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
3
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Oferty
Collections
Zawartość dodana przez Bimbasz
-
Tak, ma być, montuj
-
Kilka razy montowałem zestaw z wypinaną kulą (Oris, Westfalia), ale nigdy nie Steinhoff, kilka razy demontowałem haki Steinhoff aby założyć oryginalne, ponieważ klient nie był zadowolony z takiego haka. Możesz zamontować dowolny "metal" czyli hak, do niego przykręcić gniazdo 13PIN a drugi koniec tej wiazki do oryginalnego sterownika, nie musi być N, może być na 3 wtyczki ale ważne żeby był oryginalny i odpowiednio podłączony do auta. Jak potrzebujesz dowolną wiązkę ale do oryginalnego sterownika to pisz lub dzwon 516450452
-
W żadnym europejskim VW nie ma wiązki haka jak nie ma fizycznie haka zamontowanego. Jak się chce dołożyć oryginalny hak to trzeba mieć, hak z wiązka, sterownik, przycisk z ramką, wiązkę wewnętrzną. Potrzebujesz oryginalny hak, zapraszam, zamontuję jak w oryginale, wiecej info telefonicznie 516450452
-
Jak nadal masz problem z hakiem zadzwoń do mnie, 516450452, doposażam auta z grupy VAG i też montuje oryginalne haki holownicze, postaram się pomóc
-
Ten sterownik jest widoczny przez system jako moduł 69 haka?
-
a jaki nr sterownika haka masz zamontowany z tym zestawem?
-
nigdy nie zadziałają z hakiem elektrycznym, to że wyglądają tak samo i mają 4 wtyczki nie znaczy ze są do haka elektrycznego
-
Mimo wielu prób odszukania możliwości tej zmiany, nie udało mi się znaleźć kodowania/adaptacji odpowiadającej za to. Wiec chyba trzeba z tym żyć.
-
Tak też myślałem, wysyłałem wiązkę do Ligota Dziękuję ze moją wiązkę kupiłeś trzeba było dzwonić, temat byłby do rozwiązania w parę chwil
-
na allegro kupiłeś wiązkę? od kogo? tak się zdarza jak parametryzacja jest z innego auta lub jest nowy sterownik. Tak jak wiele razy juz pisałem wgranie poprawnej parametryzacji problem usuwa.
-
Życzę powodzenia aby wszystkie systemy w aucie poprawnie widziały te chiński moduł i aby można było poprawnie zakodować auto. Hak jak najbardziej możesz założyć westfalii ale reszta powinna być zrobiona zgodnie ze sztuką. Jak chcesz to podłączę Ci ten hak jak powinno być.
-
Nie sam hak możesz zamontować ale na oryginalnej wiązce i sterowniku a nie nie na uniwersalnym, którego poprawnie nie idzie zakodować w aucie.
-
Dla użytkownika nie ma to znaczenia jaka literka, oba można montować i oba działają tak samo. Różnica w przymocowaniu instalacji do haka
-
[Instrukcja] - Elektryczna klapa w kombi
Bimbasz odpowiedział Bimbasz → na temat → Poradniki i instrukcje
ten typ tak ma, nic nie zrobisz w B7 trzaska, już nie jeden to przerabiał. -
Sterownik J nie jest do haka elektrycznego To nic nie da że podesle zdc z vcp bo plik jest zaszyfrowany do licencji która go pobrała. Więc jak ja mam licencję a ty nie to mój plik nie zadziała u Ciebie
-
AD 1 - tak AD 2 - np 5Q0907383L, 1K0 nie bedzie działać AD3 - nie AD 4 - jak masz schemat to pewno wiesz jakie sygnały potrzebuje sterownik AD 5 - tak 12V po zapłonie, rola taka ze sterownik zostaje zasilany jak przekręcisz kluczyk
-
[Instrukcja] - Podłączenie spryskiwaczy reflektorów
Bimbasz odpowiedział Bimbasz → na temat → Poradniki i instrukcje
możesz ustawić tylko gdzie mają pryskać ale nie jak mocno -
środkowe
-
Na sterowniku 5Q0907383D powinien działać, przycisk nie świeci to znaczy ze parametryzacja musi być wgrana odpowiednia. Ja bym spróbował wgrać inna parametryzacje, jak sterownik nie uwalony a na to nie wskazuje musi poprawnie sterować hakiem
-
[Instrukcja] Automatyczne Światła Drogowe - Passat B7
Bimbasz odpowiedział tom-998 → na temat → Poradniki i instrukcje
na naklajce lampy 19 to zwykły bixenon, 21 to DLA -
- wiązka hak->moduł 3G5971124 sedan 3G9971124A kombi do 28.05.2018 a do 28.05.2018 ma nr 3G9971124B - wiązka moduł-> skrzynka bezpieczników - nie istnieje jako część zamienna, jak potrzebujesz taką wiązkę mam nowe do sprzedania, kilka osób z forum ją ma u siebie zamontowaną przycisk - 3G0959511A ramka - 5G0868345 81U
-
wgraj parametryzacje pod passata B8 powinno pomóc, być może moduł był w innej marce niż VW i dlatego nie chce się otworzyć
-
tak, ale wg mojej wiedzy nie obsługują haka elektrycznego , są od Golfa gdzie jest hak na linkę i sygnalizacja diodą LED
-
Ten moduł nie obsługuje elektrycznego haka, musisz mieć moduł z 4 gniazdami, jeden z tych 5Q0907383D, 5Q0907383G, 5Q0907383N Do tego modułu co masz nie podłączysz przycisku zwalniania haka
-
Dzięki za polecenie Co do tego, że niekiedy zdarza się brak wyzwolenia haka przy naciśnięciu przyciski, brak podświetlenia. Powodem może być iż sterownik był w innym aucie, np w skodzie a jest teraz w B8 lub odwrotnie. Miałem teraz klienta który montował hak do Skody Kodiaq, a tam jest też elektryczny jak w B8. Nic nie działało, wszystko podłączone poprawnie. Rozwiązaniem problemu jest wgranie parametryzacji sterownika pod konkretne auto. Jego sterownik 5Q0907383N nie był ze skody. Może z VW, Audi czy Seata. Wgrał parametryzacje pod Skode Kodiaq i od razu wszystko ruszyło.
