Skocz do zawartości

tom-998

 • Zawartość

  338
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

O tom-998

Informacje osobiste

 • Imię
  Tomek
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Małopolska

Samochód

 • Generacja
  B7
 • Silnik
  B7 1.8 TSI 160KM (CDAA)
 • Rok produkcji
  2011
 • Link do tematu o samochodzie
  67368
 1. Ładowanie indukcyjne z arteona.

  No chyba jednak nie, już pisałem mam dokładnie taki sam schowek jak w pierwszym poście a nie mam instalacji comfort, tylko standardową DP.
 2. Ładowanie indukcyjne z arteona.

  Teraz to trochę zgłupiałem, przejrzałem instrukcję i jest tam dokładnie taka sama półka z matą jak na zdjęciu w pierwszym poście i pisze "Funkcja bezprzewodowego ładowania", czyżby Arteon miał to w standardzie? W instrukcji pisze, że całkowita długość telefonu nie może przekroczyć 140 mm.
 3. Ładowanie indukcyjne z arteona.

  Zmierzę w czwartek, bo samochód oddałem na nałożenie powłoki ale dużo miejsca tam nie ma.
 4. Ładowanie indukcyjne z arteona.

  Wczoraj odebrałem Arteona i oglądałem ten schowek, mam identyczny jak ten z pierwszego zdjęcia a mam standardową instalację telefoniczną w DP.
 5. Ładowanie indukcyjne z arteona.

  Żeby wszystko było jasne, na zdjęciu w pierwszym poście jest standardowy schowek w Arteonie a nie wzmacniacz zasięgu GPS "Instalacji telefonicznej komfort" .
 6. Ładowanie indukcyjne z arteona.

  A z kolei, jeżeli masz "instalację telefoniczną" to tym bardziej nie zainstalujesz tej ładowarki bo uniemożliwi to gniazdo USB.
 7. Ładowanie indukcyjne z arteona.

  A po co ci "instalacja telefoniczna komfort", żeby założyć tą ładowarkę indukcyjną z linku ? Przecież to się wpina bezinwazyjnie w instalację elektryczną i wydaje mi się, że jest wręcz przeciwnie bo jak już masz tą instalację ze zdjęcia to tej ładowarki za bardzo nie będziesz miał gdzie zainstalować.
 8. Ładowanie indukcyjne z arteona.

  https://www.car-tronic.pl/inbay-ladowarka-indukcyjna-volkswagen-passat-b8-2014-p10247
 9. Zamawiałem w środę przed świętami, w czwartek tak ok. 17 do mnie zadzwonili w celu potwierdzenia a chwilkę po rozmowie telefonicznej dostałem maila. Tak więc dokładnie tydzień po zamówieniu do mnie dotarł, biorąc pod uwagę, że były święta to bardzo dobry wynik dzisiaj zainstalowałem i muszę przyznać, że fajny bajer. Wczoraj próbowałem zainstalować w garażu ale niestety bez skutku, dzisiaj wyjechałem i nie było z tym problemu, być może chodziło o lokalizację, która w pomieszczeniach może nie działać.
 10. Dzięki , to zamawiam, na razie posiedzi w B7 a potem będzie do Arteona jak znalazł
 11. A później nie ma żadnych dodatkowych opłat ?
 12. Subwoofer w katalogu z akcesoriami B8

  Mam zaprogramowanego właśnie na CC, samochód odbieram za miesiąc to wtedy dopiero się okaże jak to zagra. Na chwilę obecną chyba w przypadku Arteona najlepszym rozwiązaniem jest zaprogramowanie na CC bądź B8. To kupiłeś ten programator ?
 13. Subwoofer w katalogu z akcesoriami B8

  A skąd miałeś to ustrojstwo do programowania. Ja też kupiłem tego Helixa do Arteona, dotychczas był zaprogramowany na VW CC i być może nie będzie konieczności przeprogramowania, no ale do końca tego nie wiem.
 14. Subwoofer w katalogu z akcesoriami B8

  Też ciekawe i z tego co widzę to zainstaluje się bez problemu, ale tu masz sam subwoofer ze wzmacniaczem a nie masz procesora dźwięku i wzmocnienia sygnału na pozostałe głośniki. Potem można wymienić głośniki i będzie grało całkiem przyzwoicie. Ja tak właśnie zrobiłem w B7 tyle, że zamontowałem Helixa PP50 DSP, który zasilał głośniki i oraz dodatkowy wzmacniacz, który zasilał subwoofer zamontowany z boku bagażnika i też było to zrobione bezinwazyjnie. Samochód był wtedy nowy i przed wymianą głośników wysłałem zapytanie czy nie będzie to skutkowało utratą gwarancji, dostałem odpowiedź "...jeśli nie będzie ingerencji w instalację elektryczną to nie będzie to skutkowało utratą gwarancji. W zeszłym tygodniu zamówiłem Arteona i chyba też zrobię coś podobnego albo zamontuje zestaw o którym rozmawiamy w tym poście. Jest jeszcze np. Helix PP40 DSP z subwooferem.
×