EPB Zakodowałem normalnie, przeszło bez problemu, nastawy zrobiłem. Mam w nim błąd z czujnika położenia sprzęgła (pewnie do wymiany na nowszy, bo auto z 2007) no i z ABS jeden. A Kodowania w pompie to patrzyłem i żadnych nie przyjmuje, nawet nie mogę wyłączyć bitu "Start/stop installed" . Jedynie przyjęło kodowanie jak zaznaczam i odznaczam tpms albo rhd. Możliwe, że muszę najpierw zrobić te adaptacje typu overboost itd? Ewentualnie spróbować zrobić nastawy podstawowe i potem wrócić do kodowania? Już naprawdę nie mam pomysłu co zrobić żeby przyjęło mi te kodowanie pod silnik.